Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

O jus diplomus/atmintines reminate, laminuojate ar perrisate juostele?
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 05 04, 15:42)
O jus diplomus/atmintines reminate, laminuojate ar perrisate juostele?

man gražiau, solidžiau, prabangiau atrodo, kai yra įlaminuopta ar įrėminta.. o ne koks padrikas lapas, kuris gali susiglamžyti greit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 05 01, 11:17)



Super...aciu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidoska @ 2010 05 04, 20:01)
Super...aciu  wub.gif


Mergaites o gal turite tokius remelius kas nors?

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoska: 04 gegužės 2010 - 18:15
QUOTE(vaidoska @ 2010 05 04, 19:15)
Super...aciu  wub.gif
Papildyta:
Mergaites o gal turite tokius remelius kas nors?

http://s58.radikal.r...fd15d7a44dt.jpg

as turiu. Parasyk i az meila, atsiusiu.
Atsakyti
Panos, gal kas turit juokingu sklebimu krikstukui? pvz pirkciau vezimeli, 2.5 l dyzeliu varoma ir pan? pagooglinus ismeta prisimink.lt tinklalapi, bet raso not found, kai paspaudziu ant jo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerciutte* @ 2010 05 03, 14:48
[color=blue)
As asmeniskai uzsiregistravus, bet girdejau kad tai nebutina daryt [/color] 4u.gif

Pirmiausiai reikia uzsiregistruoti,kitaip tu nieko nepadarytai su tais remeliais smile.gif

QUOTE(Miolanda @ 2010 05 03, 18:04)
As einu i pabaiga su laikrastuku, tik iskilo kita problemele - kur rasti pigiau atsispausdinti spalvotai Vilniuje...  g.gif  Nes kiek perskambinau, tai kazkur nuo 2 lt uz lapa, o pas mane desimt psl. gaunas, visi graziai ismarginti, tad desimt laikrasciu nemazai patustintu pinigine...  unsure.gif  tai ir galvoju, jus nespalvotai spausdinat ar kaip?

Kai kas ant spalvotu lapu spauzdina nespalvotai,pabandyk,gal visai idomiai ziuretusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 05 03, 21:04)
As einu i pabaiga su laikrastuku, tik iskilo kita problemele - kur rasti pigiau atsispausdinti spalvotai Vilniuje...  g.gif  Nes kiek perskambinau, tai kazkur nuo 2 lt uz lapa, o pas mane desimt psl. gaunas, visi graziai ismarginti, tad desimt laikrasciu nemazai patustintu pinigine...  unsure.gif  tai ir galvoju, jus nespalvotai spausdinat ar kaip?



Be galo gaila spalvotai graziai padaryta laikrastuka spausdinti nespalvotai, puse grozio neliks smile.gif , viename forume radau, kad Klaipedoj spausdina po 50ct uz spalvota lapa ir siuncia i kitus miestus, pasiskaiciuokit gal pigiau iseis.
cia
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2010 05 05, 08:43)
Be galo gaila spalvotai graziai padaryta laikrastuka spausdinti nespalvotai, puse grozio neliks smile.gif , viename forume radau, kad Klaipedoj spausdina po 50ct uz spalvota lapa ir siuncia i kitus miestus, pasiskaiciuokit gal pigiau iseis.
cia

Kaina gal ir nieko, tik idomu, ant kokiu lapu spausdina. Nelabai kelia man pasitikejima, ypac, je tektu bendrauti neakivaizdziai. Plius, jei jau graziai, tai graziai iki galo - apie profesionalu irisima kalbu cool.gif

Galetu parodyti kas atspausdintus iristus darbelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 05 05, 10:11)
Kaina gal ir nieko, tik idomu, ant kokiu lapu spausdina. Nelabai kelia man pasitikejima, ypac, je tektu bendrauti neakivaizdziai. Plius, jei jau graziai, tai graziai iki galo - apie profesionalu irisima kalbu cool.gif

Galetu parodyti kas atspausdintus iristus darbelius  ax.gif


Apie kokybe ir t.t tikrai nezinau, tik va kaina kazkaip uzkliuvo uz akiu. Kaip ir nieko smile.gif .Tiesiog atsitiktinai radau ta nuododa...ju paslaugom nesinaudojau.
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2010 05 04, 11:05)
O kaip pakeisti i lietuviu kalba? nemokancioms su kokia programa?

Instrukcija lietuvių kalba
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2010 05 05, 10:50)

Ačiū bigsmile.gif Gal kas dar turite šokolado etiketes šabloną
Atsakyti
merginos, del rusu kalbos man niekas negalit padeti?
Atsakyti