Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Labukas, jungiuosi prie mamyciu kurios daro laikrastukus pacios...labai noreciau ideti instrukcija kaip elgtis su kudikiu...man taip patiko thumbup.gif bet radau tik rusu kalba, gal kas galetute atsiusti?aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2010 04 30, 22:20)
Labukas, jungiuosi prie mamyciu kurios daro laikrastukus pacios...labai noreciau ideti instrukcija kaip elgtis su kudikiu...man taip patiko  thumbup.gif bet radau tik rusu kalba, gal kas galetute atsiusti?aciu labai  4u.gif

Anglų kalba radau, tačiau nesunku persitaisyti.
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2010 04 30, 22:20)
Labukas, jungiuosi prie mamyciu kurios daro laikrastukus pacios...labai noreciau ideti instrukcija kaip elgtis su kudikiu...man taip patiko  thumbup.gif bet radau tik rusu kalba, gal kas galetute atsiusti?aciu labai  4u.gif

http://www.supermama...?...74555&st=60
Šitokių ieškojai g.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau ir nepamenu kur ateinancio kudikio i pasauli mintis apie sese/broli. Taip man ju reikia, o galva tuscia.. doh.gif
Atsakyti
sveikutes, o as laikrastuka nusprendziau kurti vienos merginos patarimu su microsoft publisher. yra laikrastuku maketai, net sertifikatu, diplomu maketu. tereikia irasyti vardus ir pasikeisti fona thumbup.gif man kaip nemokanciai dirbti su programomis pats tas ir maziau nervu bei laiko sugadina...
del imikimi norejau paklausti. ten reikia prisiregistruoti, ar ka? nes kazkaip nelabai gaudausi...
ir dar, merginos, man reiktu pagalbos... beda ta, kad mano sunelio proseneles rusakalbes ir reikia rusisko laikrastuko, tad turesiu kurti du. bet kad as tik suprantu ir truputi kalbu, apie skaityma ir rasyma, tai ne nenutuokiu... gal katra galetu man ideti nuorodele, kur galeciau nusikopijuoti rusiskus isakymus, aprasymus, na ir seip ka nors.... idealu butu, jeigu rusiska laikrastuka kas imestu.... unsure.gif pati nelabai galiu reikstis, nes nemoku rasyti...
Atsakyti
QUOTE(vikusituka @ 2010 05 03, 11:59)
sveikutes, o as laikrastuka nusprendziau kurti vienos merginos patarimu su microsoft publisher. yra laikrastuku maketai, net sertifikatu, diplomu maketu. tereikia irasyti vardus ir pasikeisti fona  thumbup.gif man kaip nemokanciai dirbti su programomis pats tas ir maziau nervu bei laiko sugadina...
del imikimi norejau paklausti. ten reikia prisiregistruoti, ar ka? nes kazkaip nelabai gaudausi...ir dar, merginos, man reiktu pagalbos... beda ta, kad mano sunelio proseneles rusakalbes ir reikia rusisko laikrastuko, tad turesiu kurti du. bet kad as tik suprantu ir truputi kalbu, apie skaityma ir rasyma, tai ne nenutuokiu... gal katra galetu man ideti nuorodele, kur galeciau nusikopijuoti rusiskus isakymus, aprasymus, na ir seip ka nors.... idealu butu, jeigu rusiska laikrastuka kas imestu.... unsure.gif pati nelabai galiu reikstis, nes nemoku rasyti...


Gal gali pasidalinti info apie tai g.gif Kur cia tokiu sablonu buna blush2.gif doh.gif
As asmeniskai uzsiregistravus, bet girdejau kad tai nebutina daryt 4u.gif
Atsakyti
na tas microsoft publisher turi buti tame paciame microsoft pakete kaip ir world, exel, power point. na man asmeniskai nereikejo jo niekur ieskoti, nes jau turiu savo kompe. nezinau kaip pas kitas. mano 2003 metu versija... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 14, 16:45)
o jūs namie spausdinsit ar spaustuvėj? šiaip pora cm iš šonų užlaidėles reik padaryt, nes spaustuvėj spausdinant nukerta.. o namuos printeris prideda iš šonų baltas juostas... nors galima per nustatymus padaryt kad jų nebūtų..

Sveiki,
O sakykit, kaip padaryti, kad tų šonų baltų neliktų spausdinant? 4u.gif
Atsakyti
As einu i pabaiga su laikrastuku, tik iskilo kita problemele - kur rasti pigiau atsispausdinti spalvotai Vilniuje... g.gif Nes kiek perskambinau, tai kazkur nuo 2 lt uz lapa, o pas mane desimt psl. gaunas, visi graziai ismarginti, tad desimt laikrasciu nemazai patustintu pinigine... unsure.gif tai ir galvoju, jus nespalvotai spausdinat ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 05 03, 19:17)
Sveiki,
O sakykit, kaip padaryti, kad tų šonų baltų neliktų spausdinant? 4u.gif

kai paspaudžiat "spausdinti", turi išmest lentelę, ten ir pasirenkat kokio spausdinimo norit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2010 05 01, 00:44)
Anglų kalba radau, tačiau nesunku persitaisyti.



O kaip pakeisti i lietuviu kalba? nemokancioms su kokia programa?
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2010 05 04, 12:05)
O kaip pakeisti i lietuviu kalba? nemokancioms su kokia programa?

as turiu sia instrukcija lietuviu kalba 4u.gif jei kam reikia rasykit ax.gif
Atsakyti