Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(Diglė @ 2010 04 26, 08:39)
labai faina puslapiuka radau, norečiau pabandyti

http://www.auksarank...rukas-ritinelis

Ar galit išversti ten kur reikia worde parametrus keist, nes pas mane wordas lietuviškas  blush2.gif

bandžiau taup padaryti Atmintine tėveliams, visai gražiai gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 24, 16:23)


O ar imanoma is parodyto pavyzdzio panaikinti nuotrauka ir varda, ir idet savo? Bandziau visaip zaist per Worda, bet neiseina panaikinti. Tai tikriausiai reikes paciai viska is naujo daryt palei pavyzdi
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 04 26, 15:01)
O ar imanoma is  parodyto pavyzdzio panaikinti nuotrauka ir varda, ir idet savo? Bandziau visaip zaist per Worda, bet neiseina panaikinti. Tai tikriausiai reikes paciai viska is naujo daryt palei pavyzdi

tiesiog su Paint'u pabandyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 04 26, 16:01)
O ar imanoma is  parodyto pavyzdzio panaikinti nuotrauka ir varda, ir idet savo? Bandziau visaip zaist per Worda, bet neiseina panaikinti. Tai tikriausiai reikes paciai viska is naujo daryt palei pavyzdi

įmanoma su Photoshopu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 04 26, 15:07)
tiesiog su Paint'u pabandyk wink.gif

Turite omenyje su su ta paisymo programa. Taciau ten leidzia istrinti su trintuku, o jei darai clear image, tai aplamai istrina visa lapa doh.gif Kazko as nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(JurgiukasR @ 2010 04 26, 15:20)
Turite omenyje su su ta paisymo programa. Taciau ten leidzia istrinti su trintuku, o jei darai clear image, tai aplamai istrina visa lapa doh.gif Kazko as nesuprantu

ant virsaus galima pasirinktu sriftu uzrasyti norima teksta wink.gif nereikia nei trintuko
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 26, 11:39)

na va aš seniai apie šitą lapo sendinimą klausiau, nes man pasakojo, kad labai originaliai gaunasi...reiks pasidaryti AČIŪ
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 26, 21:34)
na va aš seniai apie šitą lapo sendinimą klausiau, nes man pasakojo, kad labai originaliai gaunasi...reiks pasidaryti AČIŪ



tik nežinau ar remint ar perišti juostele g.gif Padariau tėveliam atmintine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 27, 21:09)
tik nežinau ar remint ar perišti juostele  g.gif  Padariau tėveliam atmintine  thumbup.gif

as perrisciau juostele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2010 04 27, 20:16)
as perrisciau juostele  rolleyes.gif


Gal ir gražiau g.gif gal dar močiutem tokias padaryti g.gif
Atsakyti
manau juostele, nes čia tipo senoviška sendinta anais laikais juk nerėmindavo smile.gif
Atsakyti
Gal man kas galetu laikrascio sabloniuka atsiust i az, lb buciau dekinga 4u.gif nes nzn net nuo ko pradet ji gamint, o noriu noriu lb savo maziukei padaryt laikrastuka, bijau, kad galiu nespet verysad.gif
Atsakyti