Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

ant nuotraukos spaudžiu kairi peles klaviša bet net cipi ten nera ax.gif
Papildyta:
spausdinat spausdintuvu laikraštuka? mano nespalvotas doh.gif

Norečiau kažka panašaus padaryti

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Papildyta:
bet nesugalvoju kaip nuotrauka įdet su wordu
Papildyta:
nebloga puslapiuka radau thumbup.gif

http://www.google.lt.../...&tbs=isch:1
Atsakyti
O tu nori iš savo kompo įdėti ar iš interneto kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 24, 15:50)
O tu nori iš savo kompo įdėti ar iš interneto kur g.gif

nuotraukas turiu kompe
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 24, 16:56)
nuotraukas turiu kompe

Nu jau tada nežinau schmoll.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 24, 17:23)

spausdinat spausdintuvu laikraštuka? mano nespalvotas  doh.gif

 

vargiai su wordu taip galima padaryti unsure.gif
Atsakyti
tai paveiksliukus ir užrašyti gali
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 24, 20:26)
tai paveiksliukus ir užrašyti gali

Ir dar fona drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kaip galimetu fona ir remelius wordu uždeti?
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 24, 20:53)
o kaip galimetu fona ir remelius wordu uždeti?

Fonas, kuris eina per visus lapus - galima. Dabar neatsiminsiu, reik ziureti. Turetumet lengvai rasti. O foto ideti i remeliu - nepadarysit, manau.

Jei turit laiko - bandykit su photoshopu. Bet jau remelius uzdeti - labai paprasta.
Atsakyti
radau kaip galima nuotraukas su wordu įdet, tik mano spausdintuvas nekaip spausdina doh.gif

kai atsidarai worda, apačioje yra kvadratėlis su kalnais nupiestais ( ten kur spalvas galima parinkti, linijų storuma ir tt) ir jį atsidarai ir gali įkelti nuotraukas 4u.gif
Papildyta:
mergaites, o kur galima gauti juostelių gražių pabraukimas teksto ? blush2.gif
Atsakyti
labai faina puslapiuka radau, norečiau pabandyti

http://www.auksarank...rukas-ritinelis

Ar galit išversti ten kur reikia worde parametrus keist, nes pas mane wordas lietuviškas blush2.gif
Atsakyti
Istorija apie du kūdikius
Nėščios moters įsčiose kalbasi du kūdikiai. Vienas jų tikintis, kitas - ne.
Netikintis: Ar tu tiki į gyvenimą po gimimo?
Tikintysis: Žinoma. Juk akivaizdu, kad po gimimo gyvenimas tęsiasi. Mes esame čia, kad taptume pakankamai stiprūs ir pasiruoštume tam, kas laukia mūsų po gimimo.
Netikintis: Tai kvailystės! Po gimimo jokio gyvenimo negali būti. Ar tu gali įsivaizduoti, kaip toks gyvenimas atrodytų?
Tikintysis: Na, smulkmenų nežinau, bet aš tikiu, kad ten bus daugiau šviesos ir kad mes galbūt patys vaikščiosime ir valgysime savo burna.
Netikintis: Kokia nesąmonė! Neįmanoma pačiam vaikščioti ir valgyti burna. Tiesiog juokinga! Juk mes pririšti prie virkštelės, kuri mus maitina. Žinai, ką aš tau pasakysiu: neįmanoma, kad būtų gyvenimas po gimimo todėl, kad mūsų gyvenimo aprūpintojas - virkštelė - yra labai trumpa.
Tikintysis: Aš esu įsitikinęs, kad gyvenimas po gimimo yra galimas. Tiesiog viskas bus kitaip. Galima kai ką ir įsivaizduoti.
Netikintis: Bet juk iš ten dar niekas niekada nesugrįžo! Taip jau yra, kad gyvenimas baigiasi gimimu. Ir apskritai, gyvenimas - tai kentėjimas tamsoje.
Tikintysis: Ne, ne! Aš tiksliai nežinau, koks bus gyvenimas po gimimo, tačiau bet kokiu atveju mes pamatysime mamą ir ji mumis pasirūpins.
Netikintis: Mamą? Tu tiki į mamą? Ir kur gi ji yra?
Tikintysis: Ji yra apie mus. Ji visur, mes joje esame ir dėka jos judame ir gyvename. Be jos mes tiesiog negalėtume gyventi.
Netikintis: Visiška nesąmonė! Aš nemačiau jokios mamos ir todėl akivaizdu, kad jos nėra.
Tikintysis: Nesutinku su tavimi. Tu tiesiog neįsiklausai. Juk kai viskas nutyla, galima išgirsti kaip ji dainuoja ir pajusti, kaip ji glosto mūsų pasaulį. Aš tvirtai tikiu, kad tikrasis mūsų gyvenimas prasidės tiktai po gimimo.

*********************************************************************************

NAUJAGIMIO MONOLOGAS
"Kas per kvaila liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti. Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia. Nakti rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie... Taip manęs nemyli, kad apsidirbusiam vietoj sauso pamperso po užpakaliu, čiulptuka burnon kiša. Nuo jo sausiau juk nepasidaro... Suprantama, aš jį išspjoviau. Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta...
APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato.
Beje, o ar tikrai aš vyrukas? Pasijudinau, pamperse lyg tai kažkas yra. Ufff, palengvėjo. Vyrukas. Tikras.
O čia kas per veidas apsimiegojęs išlindo? Koks, po galais, „Valgyt jis nori"??? Šlapia man!
Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na, štai – jau trys apsimiegoję veidai. Bando suprasti. Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai. Kas cia per uti-puti? Lietuviškai jiems aiškinu – pampersa pakeiskit... Ne, nu tu tik pažvelk – vėl čiulptuką įkišo... Blin, užaugsiu – pakaišios jie man...
Opa, viena protinga atsirado. Sako, pampersa reikia pačiupinėti. Tai čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers... Aha, aš buvau teisus. Išsivertė.
Ėėėė... pala pala, tu ką, nurenginėsi mane dabar? O pampersų keitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala jūsų nematė, nuoginkit. Brrr... Vėsoka. Aprenkit greičiau. Ei, klounai, ka ten apžiūrinėjate??? A? Grožitės? Na, gerai, grožėkitės. Visgi šiltas pampersas – geras daiktas. Ko tai valgyt užsimaniau. Valgyt noriu!!!! Blin, atsiuntė man Dievas šitus stabdžius... Koks po perkūnais – „Vėl apsidirbo"?!!! Kuo sysioti??? Kartoju skiemenimis ir dar garsiau – nė-ra kuo!!! Stop stop, kuriems galams pampersa nuiminėji, aš gi ką tik apšilau tiktai. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi taigi!! O valgyt kaip norisi, vaje tau... O! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti jį? Šaunuolė. Tikrai protinga. Skiriu vyresniąja. Girdžiu, ta, kur protinga, tam, kuris kvailas, sako – tą padaryk, aną, šitą... Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept čept... mmmmm... skanumėlis... Kažko tai miegas apėmė... Nusnausti gal, ar ką? Čiulptuką duok. Kam sakau – čiulptukas, kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką! O! Netgi tas kvailesnis jau suprato. Vystosi liaudis ir tai džiugina. Rytoj atsikelsiu – toliau auklėsiu... Hrrrr... "

****************************************************************************

Jei kūdikiai turėtų savo forumą internete, tai jiems būtų apie ką pasitarti...
*Devintą vakaro guldo miegoti. Ir jums taip būna? Kaip su tuo kovojate?
*Naujos sauskelnės mane storina. Rekomenduokite patikimą modelį.
*Kokia poza miegoti, kad namiškiai nefotografuotų? Tos blykstės taip trukdo...
*Apžiūrinėdama mano pilną naktipuodį, mama be galo džiaugiasi. Gal žinote jai patikimą psichoterapeutą?
*Katę maitina skaniau. Bandau atimti jos maistą, bet nuolat pagauna ir skanų maistą slepia. Kodėl?
*Kur nosytė? Kur akytė? Ką, jie patys nežino? Ar visų tėvai tokie neišmanėliai?
*Vykdau apklausą. Kas ragavo kambarinių augalų? Kokie skaniausi?
*Neleidžia žaisti su katės smėliuku. Kaip kovoti?
*Man – morkų piurė, sau – šokoladą. Kam pranešti apie lygių galimybių pažeidimą?
Neleidžia draskyti tapetų, nors katė tai daro nuolat. Diskriminacija?
*Bando maitinti trintais žiediniais kopūstais! Kaip reaguoti?
*Reikalinga materialinė parama: namuose nėra nei druskos, nei cukraus, todėl nuo košės pykina.
Kodėl drėgnų servetėlių užtenka tik pusei kambario? Ir kaip sužinoti, kur tėvai slepia likusias?
Zuikuti, Katinėli, Aukseli, Pupuli...Kaip sužinoti savo vardą? Dalinamės patirtimi.
Aš jau prisivalgiau. Kaip tai išaiškinti tėvams?
*Tėtės plikė niekaip neišnyksta. Tai rachitas?
*Rekomenduokite gerą logopedą. Turiu pasirūpinti močiute.
*Nuolat bučiuoja padus ir minkštą vietą. Ką tai galėtų reikšti?
*Kasdien maudo. Visi tokie purvini, ar mano mamai paranoja?
Mama miega visą naktį!
Mane fotografuoja nuogą ir nuotraukas platina internete. Kam pasiskųsti?
Ladu ladu ladutes...Virė virė košę... O koks jūsų tėvų kūrybinis potencialas?
Maitinamiems krūtimi. Kokio maisto palinkėtumėte savo mamai?
Ar teko susidurti su tokia problema: mama sėdi prie lovos, kažką “pro šalį” dainuoja ir trukdo užmigt

***************************************************************************

DEŠIMT PRIEŽASČIŲ TURĖTI DAR VIENĄ VAIKĄ /By Steve Mosher/
PIRMOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad bendrai su Dievu kurtum nemirtingą sielą.
Tėvams yra duota neįtikėtina galmybė padėti Dievui kuriant nemirtingą sielą. Kaip sakė kardinolas Juozapas Mindszenty, net angelai negavo tokios Dievo malonės. ,,Svarbiausias asmuo žemėje yra motina. Ji negali savintis garbės pastačiusi Notre Dame katedrą. Bet jai ir nereikia. Ji pastatė kažką žymiai didingesnio už bet kokią katedrą - nemirtingos sielos buveinę, mažutį tobulą jos kūdikio kūnelį... Net angelai negavo tokios malonės! Kas yra garbingiau už šita - būti motina."
ANTROJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad džiaugsmas pripildytų tavo gyvenimą.
Nėra džiaugsmo panašaus į džiaugsmą, kai dar vienas vaikas pakviečiamas į tavo gyvenimą. Tu stebėsiesi, kaip formuojasi tavo mažiukė ir kaip tu greit ją pamilsti. Tu žavėsiesi net mažiausiu jos pasireiškimu. Jos plaukų spalva, nosiukės pavidalas, patraukli šypsenėle suteiks nepertraukiamas laimingas kalbas tavo šeimoje. Vaiko gimimas suriš tave su Dievu pagarbiu dėkingumu žymiai tampriau, nei anksčiau. ,,Ji buvo didžiausias stebuklas, kada nors įvykęs mano gyvenime" rašė Whittaker Chambers kūrinyje Witness apie savo naująją dukrelę. Tas pats įvyksta ir daugeliui iš mūsų.
,,Aš maniau, kad vieną dieną tapsiu žymia menininke ir kursiu didžius meno kūrinius.
Vietoj to Dievas padarė mane motina ir mano vaikai yra Jo šedevras.
Jų gyvenimų dizainas tęsis po manęs. Kas liks nutapyta ant jų širdžių, tęsis amžinybėje." Anonimas
TREČIOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad augtum šventume ir dorybėse. Sukūrusiems šeimas per vaikus Dievas padeda augti šventume ir dorybėse. Vaikai mokina savo tėvus kantrybės, ištvermės, labdaros ir nusižeminimo. Jie suteikia tėvams galimybę praktikuoti kūno ir sielos gailestingumo darbus. Jie ateina į pasaulį nuogi ir mes juos aprengiame, alkani ir pamaitiname juos. Ištrokšta ir paduodame atsigerti. Visus tuos darbus mes įpareigoti daryti ,,mažiausiems mūsų broliams", o pirmiausia savo nuosaviems vaikams. Šv. Kotryna Sienietė kartą turėjo viziją, kurioje Dievas pakvietė ją į patalpą, prikrautą visokiausių kryžių ir pasakė išsirinkti vieną iš jų. Šv. Kotryna išsirinko patį didžiausią ir sunkiausią kryžių. Bet Viešpats tarė, kad tai ne jai. Tas kryžius skirtas gausių šeimų tėvams.
,,Marija pagimdė savo pirmagimį sūnų, suvystė jį vystyklais" Lk.2,7
KETVIRTOJI PRIEŽASTIS: Turėdami dar vieną vaiką padėsite užbaigti abortų darymą. Kai jauna moteris paklausė motiną Teresę iš Kalkutos kokiu būdu geriausia dirbti gyvybės darbą, ji pabrėžtinai atsakė: ,,Turėk gausią šeimą. Tai geriausias būdas užbaigti abortus!" Kaip nesunku suprasti šį darbą. Kai vaikai tampa retenybe dėl išplėtotos kontracepcijos, sterilizacijos ir abortų, visi visuomenės segmentai tampa vis mažiau ir mažiau pažįstami su džiaugsmo ir vilties jausmu, kurį gali duoti tik kūdikiai ir vaikai. Tokiame klimate kontracepcija ir abortai palaiko patys save, nes augantis savanaudiškumas ir toliau mažina vaikų skaičių.
Turėdamas dar vieną vaiką, dar kartą parodysi visam pasauliui, kad vaikai yra didžiausia Dievo dovana. ,,Vaikai pastato šeimos ir visuomenės gyvenimą", kaip sakė popiežius Jonas Paulius II. ,,Vaikas tampa dovana savo broliams ir seserims, tėvams ir visai šeimai. Visas gyvenimas virsta dovana kiekvienam žmogui, kuris davė gyvenimą kitam."
Kuo bus daugiau visuomenėje vaikų, tuo visuomenė labiau bus už gyvybę ir tuo lengviau bus iš jos pašalinti didįjį abortų blogį visiems laikams.
,,Rinkis gyvenimą, kad tu ir tavo palikuonys būtumėte gyvi." Įst.30,19
PENKTOJI PRIEŽASTIS A: Turėk dar vieną vaiką, kad tavo sūnūs turėtų brolių, o dukros seserų. Tokie vaikai anksti išmoksta dalintis. Jie išmoksta pasirūpinti pirma kito reikmėmis nei savo. Ryšys susiformuojantis tarp brolių ir seserų trunka visą gyvenimą ir būna tampresnis, nei tarp artimiausių draugų.
,,Kaip malonu ir kaip miela broliams gyventi vienybėj." Ps.132,1
PENKTOJI PRIEŽASTIS B: Turėk dar vieną vaiką, kad tavo sūnūs turėtų seseris ir dukros turėtų brolių. Berniukai, kurie turi seserų, išmoksta kilnaus elgesio su moterimis. Išmoksta vertinti kitas mergaites ir moteris su pagarba, kaip elgiasi su savo seserimis. Mergaitės, kurios turi brolius, išmoksta vyro ir moters papildomumo, nes abu yra sukurti į Dievo paveikslą ir panašumą.
,,Meilė prasideda namuose pasirūpinant pačiais artimiausiais." Motina Teresė.
ŠEŠTOJI PRIEŽASTIS : Turėk dar vieną vaiką, kad tu (ir tavo tėvai) nebūtų vieniši senatvėje. Žmonėms, turintiems vaikų nereikia ieškotis svetimųjų, kad jais pasirūpintų senatvėje. Vaikai taip pat taps tėvais tavo anūkų. O anūkai atneša džiaugsmą, laimę ir juoką, tuo suteikdami gerą nakties miegą.
,,Anūkai yra senųjų vainikas, o vaikų pasididžiavimas – jų tėvai" Pat.17,6
SEPTINTOJI PRIEŽASTIS Turėk dar vieną vaiką, nes žmonės yra didžiausias mūsų išteklius. Žmonija yra palaiminta intelekto ir laisvos valios dovanomis. Tai yra žmogaus genialumas, kuris išsprendžia pasitaikančias problemas. Žmonės be vaikų turi atsiminti, kad tai bus kažkieno vaikas, kuris taps daktaru ir atliks jų gyvybę gelbstinčias operacijas. Dar kažkieno vaikas taps gaisrininku, kuris išgelbės jų namą. Dar kurio kito vaikas taps kelių inžinieriumi.
,,Kaip gali būti per daug vaikų? Tai tas pats, kad sakyti čia yra per daug gėlių". Motina Teresė.
AŠTUNTOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, kad pagelbėtum ekonomikai. Šeimos su vaikais yra kuras ekonomikai, kai pirks namus ir automobilius, ir aukštąjį išsilavinimą. Be ateinančios jaunosios darbo jėgos socialinio aprūpinimo sistema žlugs. (Lietuvoje jau žlunga). Be vaikų, lankysiančių mokyklą, mokytojai liks bedarbiai. Daug pramonės, pradedant greito maisto restoranais iki žaislų parduotuvių, atsidurs sunkumuose, ypač ta, kuri surišta su vaikais. Pagaliau ištisa ekonomika žlugs.
,,Tavoji žmona - kaip vyno medis derlingas - apie namų židinį suksis, vaikai - kaip jaunos alyvų šakelės - susės aplink stalą. Matai, koks laimingas tas vyras, kuris Viešpaties bijo!" Ps. 127,3-4.
DEVINTOJI PRIEŽASTIS: Turėk dar vieną vaiką, pasipriešindamas globalinei depopuliacijai. Kiekvienas keliaudamas nuo šalies pakraščio iki pakraščio matys tuščius plotus, ir sužinos, kad šalis nėra perpildyta. Yra faktas, kad viso pasaulio žmonės gali gyventi Teksaso valstijoje su atskiru namu ir fasadiniu bei vidiniu kiemu.
Vaisingumo koeficientas visur mažėja. Pasaulio populiacija niekada nepadvigubės. Jei dabartinės tendencijos išliks, pasaulis populiacijos piką pasieks šio amžiaus viduryje ir po to prasidės demografinis kritimas.
Mūsų ilgalaikės problemos yra ne per daug vaikų, bet per mažai vaikų. Turėjimas dar vieno vaiko padės artėjančiai populiacijos implozijai (antisprogimui).
,,Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę" Pr.1,28
DEŠIMTOJI PRIEŽASTIS: Turėjimas dar vieno vaiko padės užpildyti dangų. Vaikas, kurį tu ir tavo sutuoktinė malonėjo priimti iš Dievo buvo sukurtas, kad vėl būtų Jam grąžintas po meilės, tarnybos ir klusnumo žemėje gyvenimo į amžinybę pas Dievą į Dangų.
Pats mūsų Viešpats yra sakęs, kad danguje yra daug buveinių nemirtingoms sieloms. Danguje nėra žmonių pertekliaus problemos!
,,Mano Tėvo namuose daug buveinių." Jn.14,2

*******************************************************************************

DEŠIMT (jūsų vaiko vardas) ĮSAKYMŲ TĖVAMS:
1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs su mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip pat reikia "atostogų" be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

******************************************************************************

Laiškas tėveliams, sesutei, broliukui, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta.Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta... Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu - auginkit dar kartą.

******************************************************************************

VAIKŲ AUKLĖJIMO TAISYKLĖS
(subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)
1.Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti - atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.
3. Ką daryti, jei vaikas įlipo į medį ir nebegali išlipti? Jokiu būdu nemėginkite purtyti medžio ar mėginti numušti išdykėlio pagaliu. Rudenį vaikas prinoks ir nukris pats. Arba jį pakąs pirmosios šalnos.
4.Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.
5. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
6.Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus – ir lėkščių plauti nereikės.
7. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.
8. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi,
jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.
9. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils.
10.Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis, šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
11. Jūsų vaikas niekada neras uogienės stiklainio, jei jį užrakinsite, o raktą padėsite muilinėje po muilu.
12. Jei jūsų vaiko itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.
13. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
14. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir prilupti mokytoją.
15. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti,
ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
16.Jei pastebėjote, kad vaikas rūko, neskubėkite jo bausti. Gal jam jau kur kas daugiau nei dvidešimt.

******************************************************************************

KRIKŠTUKO ĮSAKYMAI KRIKŠTO TĖVAMS
1. Mano atvaizdą privalote pasikabinti matomiausioje savo namų vietoje (dovanoju plaktuką ir vynuką);
2. Tikiuosi būti Jums svarbiausiu ir galbūt vieninteliu krikštasūniu (krikštadukra) jūsų gyvenime (dovanoju bokso pirštines, konkurencijai atlaikyti);
3. Nepamirškite mano gimtadienių ir kitų man svarbių dienų, nes privalėsite sveikinti ir dovanoti dovanas (kalendorius);
4. Taupykite pinigus mano būsimoms užgaidoms ir norams įgyvendinti (taupyklė);
5. Jau šiandien dairykitės man žmonos (vyro), kad turėčiau pasirinkimą iš daugelio variantų (žiūronai);
6. Nepamirškite, kad ir aš pretenduoju į Jūsų turtą (Lietuvos įmonių katalogas, advokatų skyrius);
7. Ginsite mane visose gyvenimiškose situacijose, net ir tose, kai reiks ką nors nuslėpti nuo tėvų (pažymių knygutės antrasis variantas);
8. Turėsite mane ugdyti ir mokinti, o tam geriausias būdas - ekskursijos (žemėlapis arba atlasas);
9. Tesėkite visus man šiandien duotus pažadus, nes tai geriausias meilės įrodymas (užrašų knygutė pažadams užsirašyti);
10. Mylėkite mane taip stipriai, kad šią meilę jaustų visi esantys aplinkui (širdies formos žvakė arba pakabukas).

*******************************************************************************

ĮSAKYMAI TĖVAMS
Daug visi labai žadėjo
Parašus tikrus sudėjo
Ir įsakymus kūmams
Pristačiau visiems svečiams
Tik vieni be darbo liko
Tai tėveliai mūs Emuko
Teks ir jiems mane auginti
Pareigas visas atlikti:
Kad nelikčiau alkana
Teks sriubos išvirt tada (samtis)
O pavalgius ant puoduko
Pasodins mane tetukas (naktipuodis)
Kai miegelis aplankys
Man lopšinę kas primins (cd lopšinės)
Ir į lauką po lietaus
Po balas kartu pasiaust
Kad kojytės nesušlaptų
Prašom tinkamai apaut (botai)
Namuose kai nuobodu
Prašom duot kokių darbų
Interjerą pataisyti
Sieną gal apipaišyti
Kad nepyktumėt labai
Skystis nuvalys tikrai (valiklis)
Kai metukai bus treji
Šventė turės būt smagi
Su didžiausia dovana
Noriu būtų, kad tokia (didelė dėžė su kaspinu)
Augsiu augsiu ir užaugsiu
Į mokyklą iškeliausiu
Diskotekos prasidės ir
Bernai namo lydės
Kai laiku namų nerasiu
Tėtis eis ieškot manęs
Su mama paimkit šitą
Pasišviesite gatves (prožektorius)
Kai paliksiu aš namus
Kad nebūtų taip nyku
Dovanoju Jums lėlytę (lėlė kūdikis)
Ją galėsite auginti.

******************************************************************************

ĮSAKYMAI SENELIAMS:

1. Mylėkite, gerbkite ir lepinkite mane.
2. Kartą per mėnesį nueikite su manimi į vaikų teatrą.
3. Nepykite už iškrėstas jums išdaigas.
4. Padėkite mano tėveliams mane dorai užauginti.
5. Kartą per mėnesį pasiimkite mane pas save, kad mano tėveliai galėtų pabūti dviese.
6. Nepamirškite man duoti pinigėlių smulkioms mano išlaidoms.
7. Kartu praleiskime laiką linksmai, smagiai ir naudingai.
8. Paskaitykite man pasakėlių prieš miegelį.
9. Visada laukite manęs pas jus atvykstant, nes atvykusi padovanosiu jums savo šypsenėlę.
10. Per mano gimimo dienas ir kitas man svarbias šventes nustebinkite mane smagiomis dovanėlėmis.

Papildyta:
QUOTE(Aviva @ 2010 04 26, 13:13)
Klausykit nesuprantu as kame cia reikalas  blink.gif
Kai tik paprasau,kad man kas nors imestu laikrastuko mergaitiska versija is karto uz 5 min dingsta mano visas parasymas. Tai ka as blogai darau,kad prasau,kiba negalima  g.gif


 i 
Šioje temoje kalbamės apie krikštynų laikraštukus/ žurnaliukus, nemokamai dalinamės jų pavyzdžiais, patarimais, kaip juos daryti, tekstų pavyzdžiais, posmais, eilėmis, paveiksliukais, rėmeliais ir pan.

Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Visos žinutės neatitinkančios temos bus ištrinamos.

Sėkmės ir malonaus bendravimo forume!

Moderatorė Svajūnė


Jei būtumėt perskaičius taisykles, klausimų, kur dingsta žinutės nekiltų. mirksiukas.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 26, 14:04)
g.gif Man atrodo, moderatore cia is viso 100 metu nesilanke.


Moderatorė čia lankosi kasdien. Išskyrus savaitgalius ir šventines dienas. ax.gif
Atsakyti