Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(Gusto mama @ 2010 04 21, 14:20)
tai kad viena bėda, aš net neįsivaizduoju nuo ko pradėti jį daryti 4u.gif blush2.gif

štai čia saldainio šabloniukas.. tik reikia turėt nors kažkokią programą, kad galėtumėt jį "užpildyti" su savo norimu fonu, užrašais ir pan rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti, model man photoshopas neatidaro png failu. Ju tiesiog neatpazista?
Dar vienas klausimelis. Worde jei isikeliu fona, bet paspaudus spausdinimo perziura, matosi tik baltas lapas. Atspausdinud irgi taip bus ar viskas bus ok?
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 21, 14:31)
štai čia saldainio šabloniukas.. tik reikia turėt nors kažkokią programą, kad galėtumėt jį "užpildyti" su savo norimu fonu, užrašais ir pan  rolleyes.gif

Aciu uz sablona, as iki siol turejau ne toki kokybiska 4u.gif
Atsakyti
aš irgi su popierėliais dabar žaidžiu lotuliukas.gif darau su wordu, keli jums telpa popierėliai lape.man tik du verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 04 21, 23:13)
aš irgi su popierėliais dabar žaidžiu lotuliukas.gif darau su wordu, keli jums telpa popierėliai  lape.man tik du verysad.gif

su wordu nesu dariusi schmoll.gif darau su photoshopu. bet ant a4 lapo telpa 6 popieriukai. kitaip jūs ir neatsapusdisit, nes bus per dideli. o kai būna 6, tai ir dydis tinka saldainiukui smile.gif
Atsakyti
sveikutes, gal galit pagelbet man blush2.gif is kur jus imat horoskopus laikrastukui i6 kokio puslapio geriausia nes nardau ir nardau blush2.gif ir gal kas turite ISAKYMUS BROLIUKUI kokius 4u.gif 4u.gif 4u.gif kazkada seniai maciau,bet nepagalvojau jog prireiks paciai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2010 04 22, 13:35)
sveikutes, gal galit pagelbet man  blush2.gif is kur jus imat horoskopus laikrastukui i6 kokio puslapio geriausia nes nardau ir nardau  blush2.gif  ir gal kas turite ISAKYMUS  BROLIUKUI kokius  4u.gif  4u.gif  4u.gif kazkada seniai maciau,bet nepagalvojau jog prireiks paciai  blush2.gif  ax.gif

http://www.likimas.lt/ cia paziurekit, gal tiks.

As tai mastau, kad reiketu is uzsieninio puslapio issiversti, pvz. mamos ir vaiko suderinamuma bigsmile.gif jei blogas, tai nedeciau lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2010 04 22, 13:35)
sveikutes, gal galit pagelbet man  blush2.gif is kur jus imat horoskopus laikrastukui i6 kokio puslapio geriausia nes nardau ir nardau  blush2.gif  ir gal kas turite ISAKYMUS  BROLIUKUI kokius  4u.gif  4u.gif  4u.gif kazkada seniai maciau,bet nepagalvojau jog prireiks paciai  blush2.gif  ax.gif

user posted image

Turiu toki,gal tiks.
Atsakyti
QUOTE(astuliene @ 2010 04 22, 13:35)
sveikutes, gal galit pagelbet man  blush2.gif is kur jus imat horoskopus laikrastukui i6 kokio puslapio geriausia nes nardau ir nardau  blush2.gif  ir gal kas turite ISAKYMUS  BROLIUKUI kokius  4u.gif  4u.gif  4u.gif kazkada seniai maciau,bet nepagalvojau jog prireiks paciai  blush2.gif  ax.gif


Gal kas tiks: ax.gif
1. Pavaduoti namų ruošoje
2. Nepamiršti brolio gimimo dienos
3. Išmokyti žaisti krepšinį
4. Padėti ruošti pamokas, kai paprašys
5. Išmokyti daryti “špargalkes”
6. Patarti meilės reikaluose
7. Saugoti nuo blogų akių
8. Retkarčiais pakloti broliuko lovą
9. Nuvesti ir parsivesti brolį iš darželio
10. Dalintis savo žaislais bei kitais daiktais su broliu.....
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali pagelbėti, reikia per šiandien ką nors paruošt krikštynoms, nes geriausi draugai ryt krikštys sunų o dabar sužinojau kad nei krikštatieviai, nieks nieko neruošė, gal kas turi kokį laikraščio pavyzdžiui maketą? būčiau labai dėkinga. ir dar gal kas žino kur vilniuje galima būtų atsispausdinti jį?
Atsakyti
as irgi prisedau krikstynu laikrastuka kuri,prisisaugojau pavyzdeliu,bet jie visi tokie vienodi doh.gif visi sveikinimu zodziai,visi tie patys skelbimai apie tuscius pieno buteliukus ir oziukus...na kazkaip reiks suktis ir kazka kitokio kurti smile.gif
Atsakyti
Universitete rasto darbai irgi buna vienodi biggrin.gif
Norint individualaus, manau, reiketu daugiau demesio skirti pagrindiniam herojui, jo semai, artimiesiems ir maziau eilerastukams.
Atsakyti