Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(Kavytė @ 2010 04 19, 16:58)


labai aciu 4u.gif
o pasakykit, kaip nuimti arba dadeti dar viena apskritima, kur foto deciau? jei su paint, tai uztusuot ta apskritima, bet kaip fona toki atitaikyt... mistika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 04 20, 13:10)
labai aciu  4u.gif
o pasakykit, kaip nuimti arba dadeti dar viena apskritima, kur foto deciau? jei su paint, tai uztusuot ta apskritima, bet kaip fona toki atitaikyt... mistika biggrin.gif

Man tai reiketu psd failo, kad sutvarkyciau..

Kavyte, o jus is png padarot sau reikalinga skaiciu tusciu vietu?

Ar cia gal jusu ruosti? blush2.gif
Atsakyti
sveikutes, gal patarsit kaip padaryti krikšto albuma berniukui
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 20, 14:39)
Man tai reiketu psd failo, kad sutvarkyciau..

Kavyte, o jus is png padarot sau reikalinga skaiciu tusciu vietu?

Ar cia gal jusu ruosti?  blush2.gif

ne, čia iš www.lenagold.ru smile.gif
bet jeigu daryčiau pati, tai daryčiau psd formatu, o paskui išsaugočiau jau kokiu noriu 4u.gif iš png taip pat galima dar vietų padaryti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(burbulina @ 2010 04 20, 13:10)
labai aciu  4u.gif
o pasakykit, kaip nuimti arba dadeti dar viena apskritima, kur foto deciau? jei su paint, tai uztusuot ta apskritima, bet kaip fona toki atitaikyt... mistika biggrin.gif

su paintu turbūt nelabai ką padarysit, o su photoshopu galima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kavytė: 20 balandžio 2010 - 16:55
QUOTE(Diglė @ 2010 04 20, 17:16)
sveikutes, gal patarsit kaip padaryti krikšto albuma berniukui

O kokiu patarimu reikia? Kurioj jus stadijoj esat? rolleyes.gif

QUOTE(Kavytė @ 2010 04 20, 17:50)
ne, čia iš www.lenagold.ru  smile.gif
bet jeigu daryčiau pati, tai daryčiau psd formatu, o paskui išsaugočiau jau kokiu noriu  4u.gif iš png taip pat galima dar vietų padaryti  smile.gif


Tai va, manau is siu nelabai naudos yr, bent jau man nebutu, nes perdaryti toki png i tau reikiama - nemazai darbo ir ne visi moka.
Paprasciau neparuostas png medis, tada deti remelius, ar ko tik fantazija geidzia. Tik vistiek be PS nepadarys, man atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 20, 19:25)
O kokiu patarimu reikia? Kurioj jus stadijoj esat?  rolleyes.gif
Tai va, manau is siu nelabai naudos yr, bent jau man nebutu, nes perdaryti toki png i tau reikiama - nemazai darbo ir ne visi moka.
Paprasciau neparuostas png medis, tada deti remelius, ar ko tik fantazija geidzia. Tik vistiek be PS nepadarys, man atrodo  unsure.gif

na, jeigu tik poros papildomų laukelių tuščių reikia, tai nesunku padaryti, ten vietos medyje dar yra. o šiaip, tai tada galima tame pačiame lenagold.ru pasiimti paprastą medį ir ant jo dėlioti savo ax.gif
Atsakyti
sveikos darbštuolės 4u.gif ,
gal kas galėtų pamokinti kaip pasidaryti saldainių popieriukus krikštynoms
Atsakyti
QUOTE(Gusto mama @ 2010 04 21, 11:09)
sveikos darbštuolės 4u.gif ,
gal kas galėtų pamokinti kaip pasidaryti saldainių popieriukus krikštynoms

sveiki. ar turite saldainiuko šabloną ir su kokia programa žadat daryti? 4u.gif
Atsakyti
sugalvojau nupirkti albuma, kur svečiai galėtu rašyti linkėjimus, bet kaip gražiai tą albuma apipavydalinti?

Kaip įteikti apipavydalintus įsakymus tėvams?
Papildyta:
žinot, tokia mintis kilo, gal vietoj albumo linkėjimasm nupirksiu užrakinama dienoraštį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2010 04 21, 13:58)
sugalvojau nupirkti albuma, kur svečiai galėtu rašyti linkėjimus, bet kaip gražiai tą albuma apipavydalinti?

  Kaip įteikti apipavydalintus įsakymus tėvams?

nelabai suprantu g.gif mes čia diskutuojam apie krikštynų laikraštukus, kuriuos maketuojam pačios, o paskui atspausdinam jau sumaketuotus. O jūs, kaip suprantu, nusipirksite albumą ir tada bandysit kažką su juo daryt, tik aš nelabai įsivaizduojų, ką? Na, nebent jau savo fantaziją įtraukti - jeigu turit menininkės gyslelę, galima su kokiom gražiom medžiagom apklijuoti, arba tiesiog jau nusipirkti gražų albumą, kur nieko nebereikėtų daryti..

Atsiprašau, jei ne taip jus supratau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 21, 14:04)

Atsiprašau, jei ne taip jus supratau  4u.gif

biggrin.gif tai ir as taip supratau..

O siaip tai reklama grazaus albumo buvo imete kitoj temoj.. pasirklamino, bet graziai skrebuko technika padaryta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 21, 10:49)
sveiki. ar turite saldainiuko šabloną ir su kokia programa žadat daryti?  4u.gif

tai kad viena bėda, aš net neįsivaizduoju nuo ko pradėti jį daryti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti