Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(Kavytė @ 2010 04 13, 13:26)
kažkada senesnėj temoj buvau aš įdėjus pamokėlę, tai atradau ir pateikiu jums, gal pagelbės 4u.gif


labai aciu 4u.gif gavosi thumbup.gif
o gal dar galit pasakyt: as kiekvienam lape noriu kita fona det (su wordu darau), bet kai ikeliu fona jis per visus psl eina??

Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 04 13, 13:43)
labai aciu 4u.gif  gavosi  thumbup.gif
o gal dar galit pasakyt: as kiekvienam lape noriu kita fona det (su wordu darau), bet kai ikeliu fona jis per visus psl eina??

na aš jau seniai dirbau su wordu (aš su photoshopu dirbu), bet kiek pamenu, tai tikrai neina per visus puslapius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavytė @ 2010 04 13, 14:15)
na aš jau seniai dirbau su wordu (aš su photoshopu dirbu), bet kiek pamenu, tai tikrai neina per visus puslapius  ax.gif

Tikrai neturetu eiti per visus, gal jis tiesiog per didelis kad nusikelia i kelis psl g.gif
Atsakyti
As irgi jau nepamenu kaip su wordu, bet lyg ten yra keli budai - kaip fonas per visus lapus ir atskirai kiekvienam galima delioti paveiksliukus.
Atsakyti
Gal galit pasakyt kaip tureciau rasyti zodi "Krikstukas ar Krikstuke" jei darau mergaitei? blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerciutte* @ 2010 04 13, 18:37)
Gal galit pasakyt kaip tureciau rasyti zodi "Krikstukas ar Krikstuke" jei darau mergaitei? blush-anim-cl.gif

A jau kaip sirdele geidzia mirksiukas.gif standartu nera sitam zodziui,Kiti net KRYKSTUKAS raso,nors man tai nelabai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 13, 20:45)
A jau kaip sirdele geidzia  mirksiukas.gif standartu nera sitam zodziui,Kiti net KRYKSTUKAS raso,nors man tai nelabai  ax.gif

galima ir krikštynukė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Nerciutte* @ 2010 04 13, 20:37)
Gal galit pasakyt kaip tureciau rasyti zodi "Krikstukas ar Krikstuke" jei darau mergaitei? blush-anim-cl.gif

Bent jau as jei darau laikrastuka mergaitei rasau KRIKSTUKE, man graziau skamba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 13, 17:08)
As irgi jau nepamenu kaip su wordu, bet lyg ten yra keli budai - kaip fonas per visus lapus ir atskirai kiekvienam galima delioti paveiksliukus.


o pas mane tas pats fonas per visus psl persikelia, jei idedu nauja fona jis irgi per visus lapus eina g.gif
Atsakyti
Sakykit,kai rasot teveliu,seneliu metus,tai rasot tuo metu,kai vyksta krikstynos ar kai gime vaikutis???Nes gi kiti krikstina ir po 1,2 ar keliu metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 14, 00:17)
Sakykit,kai rasot teveliu,seneliu metus,tai rasot tuo metu,kai vyksta krikstynos ar kai gime vaikutis???Nes gi kiti krikstina ir po 1,2 ar keliu metu ax.gif

As tai nedaryciau krikstuko jeigu krikstynos butu tik kitais metais, juk foto visos jau pasenusios butu, o ir vaikucio pasiekimai butu daug didesni negu pries metus rolleyes.gif
O siaip rasoma amzius tuo metu kai krikstinamas vaikutis, bet galima rasyti ir kiek seneliams buvo metu kai jis gime, manau kad cia jau kiekvieno fantazijos reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 04 13, 22:14)
o pas mane tas pats fonas per visus psl persikelia, jei idedu nauja fona jis irgi per visus lapus eina  g.gif

O kaip jus darot ta fona? Parasykit eiliskuma.
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 14, 00:17)
Sakykit,kai rasot teveliu,seneliu metus,tai rasot tuo metu,kai vyksta krikstynos ar kai gime vaikutis???Nes gi kiti krikstina ir po 1,2 ar keliu metu ax.gif

As rasycaiu krikstynu metu kiek buvo. Arba galima ju gimimo data rasyti g.gif Tada nebus jokios painiavos.
Atsakyti