Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 23:05)
aš  su wordu irgi senokai dirbau, bet dabar pabandžiau įdomumo dėlei, nukopijavau png formato paveikliuką, tai man normaliai įsikėlė, be jokių juodų fonų, ir niekada man niekas su juodais fonais neįsikeldavo, gal nuo wordo priklauso? (pas mane 2007) turbūt irgi nusišnekėjau  smile.gif

biggrin.gif siaip ir man niekada dirbant su wordu neisikeldavo su juodais fonais. o jei tarkim nori koki angeliuka idet, kuris baltame fone, tai (labai tiksliai nzn, bet...) kur buna picture lentelese toks mygtukas, kury pasirenki ir paspaudi ant balto fono ir jis nusiema. tada lieka tik grynai paveiksliukas. cia patogu, jei tarkim viskas daroma ant kokios nors spalvos nono wink.gif na gal aiskiai nupasakojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kondračiukas @ 2009 08 11, 23:18)
biggrin.gif  siaip ir man niekada dirbant su wordu neisikeldavo su juodais fonais. o jei tarkim nori koki angeliuka idet, kuris baltame fone, tai (labai tiksliai nzn, bet...) kur buna picture lentelese toks mygtukas, kury pasirenki ir paspaudi ant balto fono ir jis nusiema. tada lieka tik grynai paveiksliukas. cia patogu, jei tarkim viskas daroma ant kokios nors spalvos nono wink.gif na gal aiskiai nupasakojau  blush2.gif


žinau aš tą mygtuką, turbūt kalbi apie funkciją set transparent color smile.gif man rodos senesniuose worduose to nėra, nors gal klystu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 11, 23:27)
žinau aš tą mygtuką, turbūt kalbi apie funkciją set transparent color  smile.gif  man rodos senesniuose worduose to nėra, nors gal klystu smile.gif

tai kad pas mane senas 4u.gif gal 2004 biggrin.gif senai naudojaus, tai net nezinau biggrin.gif bet apie ta paty mygtuka kalbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kondračiukas: 11 rugpjūčio 2009 - 22:30
QUOTE(deiido @ 2009 08 07, 21:36)
deja, Kaune nežinau, galiu tik pagelbėt vilnietems...1vnt žurnaliuko(12psl) spausdinimo kaina -15lt...spausdinimas, lapų sulenkimas ir susegimas spaustuvinis...kokybė liuks thumbup.gif

nors gal iš kitų miestų galima ir persiųsti  g.gif

gal gali isduoti paslapti ir pasakyti adresa tos spaustuves ax.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti gal kas turite krikstynu diploma tevams?Ar siai pgal kas dar turite kokios idomios info ka galima butu panuadoti besiruosiamt krikstynoms.
4u.gif
Gal dar zinote kur galima butu rasti paveisliuku pasizadejimo kortelems. blush2.gif

Manu kad jau ipusejau besiruosiant .Puse laikrastuko padariau diploma krikstateviams ir isakymus mociutems.

Gal dar ankstoka norejau padekoti visoms uz pasidalinta informacija.

Aciu nuosirdus kad padedate susikurti grazia svente

user posted image

Atsakyti
radau siame puslapyje daug remeliuremeliai ir nesuprantu kokiu budu galima butu jais pasinaudoti.

g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muosee: 15 rugpjūčio 2009 - 10:36
QUOTE(muosee @ 2009 08 15, 12:26)
radau siame puslapyje daug remeliuremeliai ir nesuprantu kokiu budu galima butu jais pasinaudoti.

g.gif


kad pasinaudoti sitais remeliais, jie turetu buti png arba psd formatu....kiek paziurejau, tai dauguma ju jpeg....na, tiesiog daugiau darbo su tokiu formatu....reikes iskirpineti ta vieta kur noresit ideti foto...

o gal uzsiregistravus ten atsiranda nuoroda is kur parsisiusti png formatu?.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 15 rugpjūčio 2009 - 11:29
sveikos mamytes,

dariau kristuka pati, ir cia radau idomiu dalyka, pvz vaiku horoskopa mirksiukas.gif

http://www.mamosdien...id=SKAICIUOKLES
Atsakyti
Bedarydama laikrastuka radau labai grazius zodzius na bent jau man tai wub.gif
AŠ ir TU
Tu dar nevaikštai. Bet tu jau atėjai.
Iš meilės ir manęs - ant mano rankų.
Tu dar nesiglaudi. Nes tu dar nieko nebijai.
Aš tik jaučiu kvėpavimą - lyg paukščio - tankų.
Tu dar juokingai mažas.
Bet tu tikrai esi.
Jeigu ant sienos trys šešėliai - artimi, žydri ir taikūs.
Jeigu sekundės - mažojo šešėlio judesy.
Jos jau fiksuojamos. Ir nebeslinks pro šalį laikas.
Tu dar neprabilai.
O aš juk pirmutinė tavo atrama,
Kol kambarys dar supasi, kol grindys traška...
Aš tavo pirmas žodis.
Aš - mama.
Pati pradžia - ir pirmo šuolio taškas.
gal kur jau ir

gal kur jau ir matyta ar skaityta.Bet gal kam patiks ir panaudos mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytės smile.gif mano leliuko krikstynos bus greitu laiku, tai as pati dariausi laikrastuka, o ansispauzdins tai mano vyras, o taip tai manau copy1 spausdintų, tik nežinau kokios ten kainos. Sūnaus krikštynos bus tik su artimaisiais(14žmonių), tai ir laikrastuka paprasta pasidariau, jei kam reikia galiu atsiusti mirksiukas.gif i az parasykit, imesciau, bei dar turiu sertifikatus kriksto teveliams smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
Na sitame portale susiradau begalo daug idomiu ideju krikstukui smile.gif neuzilgo krikstysim savo princese ir siai progai padariau Krikstuka. Todel noreciau savo darbu pasidalinti ir su jumis, kadangi ideju semiausi tai is vienos, tai is kitos mamytes,,, as cia forume esu nauja, todel daug kam busiu ir negirdeta. bet argi tame esme. be viso to, butu toks prasymelis, pas mus giminei yra ir rusakalbiu tad gaminsiu ir rusu kalba krikstuka, ar butu tokiu mamyciu, kurios galetu su manimi pasidalinti rusisku krikstuku?
aciu Jums :*
Papildyta:
Na stai atiduodu savo gamyba Jusu mamyciu teismui smile.gif padariau 27 lapus, manau tikrai daug laugh.gif
Papildyta:
http://www.2shared.c...krikstukas.html
Atsakyti
http://www.2shared.c...krikstukas.html

nu bandykit vel, turi atidaryti smile.gif
Atsakyti