Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

gal kas gali pasakyt kur tokiu fonu gauti? ir ar imanoma tai pasidaryti su wordu? labai aciu 4u.gif

QUOTE(deiido @ 2009 08 07, 21:36)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 29 kovo 2010 - 15:07
QUOTE(burbulina @ 2010 03 27, 23:47)
gal kas gali pasakyt kur tokiu fonu gauti? ir ar imanoma tai pasidaryti su wordu? labai aciu  4u.gif



Negaliu atsakyti ar tai įmanoma su wordu pasidaryti (bet manau, kad įmanoma). O fonų ir kitų detalių galima rasti čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 03 28, 00:47)
gal kas gali pasakyt kur tokiu fonu gauti? ir ar imanoma tai pasidaryti su wordu? labai aciu  4u.gif


Kiek aš suprantu, tai padaryta ne su wordu. Tačiau ir su Wordu manau galima padaryti gana gražiai. O visokių fonų ir paveiksliuku yra šiame puslapyje. Ir kas svarbiausia jie png formatu ir keliant pvz. i Wordą nebūna baltų kraštelių. Labai lengva tada delioti paveiksliukus.
Atsakyti
labai aciu uz nuorodas 4u.gif kokiu fainu fonu yra thumbup.gif
tik dabar klausimas, kaip man ta fona idet i worda? paprastai su copy paste isideda, bet tada ne per visa lapa tas paveikslelis ir jis nesitempia. paveikslelis issisaugo tik jpg formate.. o kaip teksta rasyt ant to paveiksliuko?
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 03 28, 17:43)
labai aciu uz nuorodas  4u.gif kokiu fainu fonu yra  thumbup.gif
tik dabar klausimas, kaip man ta fona idet i worda? paprastai su copy paste isideda, bet tada ne per visa lapa tas paveikslelis ir jis nesitempia. paveikslelis issisaugo tik jpg formate.. o kaip teksta rasyt ant to paveiksliuko?


Jeigu pas Tave 2007Word-as tai fona ikelti gali taip; Page Layout -> Page Bachgraound-> Page color ->( lentelėje pasirinkti ) Fill Effeets -> Pictures -> (pasirenki koki nori fona iš failu savo kompe) Insert ->OK

Jeigu senesnis Word-as tai bandyk ieškoti kazko panasiai... turetu pavykti... sekmes...
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2010 03 28, 17:11)
Jeigu pas Tave 2007Word-as tai fona ikelti gali taip; Page Layout -> Page Bachgraound-> Page color ->( lentelėje pasirinkti ) Fill Effeets -> Pictures -> (pasirenki koki nori fona iš failu savo kompe) Insert ->OK

Jeigu senesnis Word-as tai bandyk ieškoti kazko panasiai... turetu pavykti... sekmes...


pavyko drinks_cheers.gif aciu 4u.gif
o kaip ta fona pasviesinti, ar imanoma, kad jis butu blankesnis??
Atsakyti
aš spaudžiu dešinį pelės klavišą ant paveikslėlio ir poto įrašyti paveikslėlį kaip.o jau paskui iš ten kur įsirašai su copy ir paste į wordą.ir jį tada ir didinti ir mažinti worde eina...
Atsakyti

 i 
Prašau, nepaverskite temos Skelbimų lenta.

Dominančios informacijos prašom rašydami tiesiogiai vienam ar kitam nariui į AŽ.

O visa kita informacija dalinamės tiesiogiai temoje, be jokių prierašų "kreipkitės į AŽ"
Atsakyti
Sakykit merginos,o is kur istraukti tokia info,kaip gele,akmuo pagal gimimo data? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 07, 20:47)
Sakykit merginos,o is kur istraukti tokia info,kaip gele,akmuo pagal gimimo data? 4u.gif

Gal ką nors rasi čia
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 04 07, 21:47)
Sakykit merginos,o is kur istraukti tokia info,kaip gele,akmuo pagal gimimo data? 4u.gif


Štai čia tikrai rasite ir gėlių horoskopą, ir majų (akmenų) horoskopą ir daug kitokių horoskopų 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes ir ne tik smile.gif , vakar visa diena praleidau skaitydama patarimus apie laikrastuka, dauk informacijos suzinojau. Tik vienas keblumas man, kazkodel neatidaro nuorodas su laikrastuko pvz. verysad.gif
Atsakyti