Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Mergužiukai norėjau paklaust ar į rėmelį galima dėt tik nuotrauką ar ir tekstą, sory už kvailą klausimą bet aš laikraštuką darau pirmą kart
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 27, 02:29)
Mergužiukai norėjau paklaust ar į rėmelį galima dėt tik nuotrauką ar ir tekstą, sory už kvailą klausimą bet aš laikraštuką darau pirmą kart



Jei tau norisi ir atrodo gražiai, žinoma, kad galima mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(burbulina @ 2010 03 26, 22:24)
labas mamos  ax.gif
turiu klausimeli, o pagal ka jus darot laikrastukus? turit koki maketa? gal ir man kas pavyzdeli gali pameteti  4u.gif ?



Laikraštuką asmeniškai aš pradėjau daryti turėdama pavyzdį prieš save (kurį radau šiame forume) ir taip po truputuką dėliojau informaciją. O pavyzdžius į AŽ išsiųsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulina @ 2010 03 26, 22:24)
labas mamos  ax.gif
turiu klausimeli, o pagal ka jus darot laikrastukus? turit koki maketa? gal ir man kas pavyzdeli gali pameteti  4u.gif ?

kvietimus krikstynom dariau su cia jau mineta imikimi.com programa. bet iskilo klausimelis.. as noriu padaryt kvietima dvipusi, o su ta programa kaip suprantu gausis paprastas kaip foto viena lapo, ar ne? ar yra kazkokie nustatymai?  4u.gif


Perziurek sia temele, yra ideta keli pavyzdeliai laikrastuku, taip bus daug lengviau susigaudyti mirksiukas.gif
O del atvirutes, nezinau su kokia programa tu dirbi, bet jeigu nori perlenkiamo tiesiog daryk pagal toki sabloniuka, perlenksi ir bus kaip atvirute, o teksta tiesiog uzrasysi ranka 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(SDG @ 2010 03 27, 08:46)
Jei tau norisi ir atrodo gražiai, žinoma, kad galima  mirksiukas.gif

O žodžius dėt taip kaip nuotrauką?
Atsakyti
QUOTE(ladybird20 @ 2010 03 26, 17:26)
Pamokėlės kaip dirbti photoshop'u dar rasit ir rėmelių ir detalių, jie kam reikia:

http://www.photo-shop.lt/
http://aukse.ucoz.com/load/

o kaip su PC3 panauduoti tas remeles,ideti ten nuotrauka?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 27, 11:48)
O žodžius dėt taip kaip nuotrauką?

Atsiprasau sumaisiau citatas blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 27 kovo 2010 - 11:34
Tai kad aš laikraštukui noriu, ne pakvietimams. Tik kai nukopinu į Word'ą rėmelius tai man neleidžia viduj parašyt. Ką darau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 27, 11:48)
O žodžius dėt taip kaip nuotrauką?


Nežinau kaip tu nuotrauką dedi, tai negaliu atsakyti ar taip pat ir žodžius, bet tiesiog parašyk norimus žodžius ir įrėmink 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 27, 12:28)
Tai kad aš laikraštukui noriu, ne pakvietimams. Tik kai nukopinu į Word'ą rėmelius tai man neleidžia viduj parašyt. Ką darau ne taip?


Su wordu nieko nedarau, tai nepatarsiu... Laukim tų mergaičių, kurios dirba su wordu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 27, 13:28)
Tai kad aš laikraštukui noriu, ne pakvietimams. Tik kai nukopinu į Word'ą rėmelius tai man neleidžia viduj parašyt. Ką darau ne taip?


Paspaudus ant paveikslėlo, kurį įkėlete, su dešiniu pelės klavišu atsiranda kontekstinis meniu. Tada pasirinkite ženkliuką su šuniuku Text Wrapping, ir nusistatykite kaip reikia: ar kad tekstas eitų ant paveikslėlio, arba kad šalia ir t.t.

Manau turėtų pavykti... sekmes...
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 27, 10:28)
Tai kad aš laikraštukui noriu, ne pakvietimams. Tik kai nukopinu į Word'ą rėmelius tai man neleidžia viduj parašyt. Ką darau ne taip?

Siaip tai viska leidzia ir as dariau,ale is manes prasta mokytoja,gal kuri kita pamokins.
Jus mane geriau ismokykit kaip issaugot kitokiu formatu,o ne Wordo dokumentu,nes nupusiu!!!! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 03 27, 16:14)
Siaip tai viska leidzia ir as dariau,ale is manes prasta mokytoja,gal kuri kita pamokins.
Jus mane geriau ismokykit kaip issaugot kitokiu formatu,o ne Wordo dokumentu,nes nupusiu!!!! doh.gif



Jeigu tiktų isaugot PDF formatu tai galečiau atsiųsti nuorodas, kaip tai padaryti (na pvz. el pastu), nes cia daug rašyti... jei ka kreipkites az
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2010 03 27, 17:10)
Jeigu tiktų isaugot  PDF formatu tai galečiau atsiųsti nuorodas, kaip tai padaryti (na pvz. el pastu), nes cia daug rašyti... jei ka kreipkites az

Aciu tau,bet kai parasiau ir uzsiemiau paieskom ir pdf formata suradau thumbup.gif tai jau geriau nei worde.O sakyk,ar kaip foto imanoma issaugot,ar ne??? blush2.gif
Atsakyti