Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 24, 20:08)
O kaip jūs uždedat foną?

taip pat kaip ir ikeli paveiksliuka tik ji istempti reikia per visa lapa, arba su CUT ir PASTE smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 24, 19:21)
taip pat kaip ir ikeli paveiksliuka tik ji istempti reikia per visa lapa, arba su CUT ir PASTE  smile.gif

Aš ir taip darau. Dar daro PS, bet aš nemoku, tai tik wordu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 24, 20:40)
Aš ir taip darau. Dar daro PS, bet aš nemoku, tai tik wordu ax.gif

As darau laikrastukus su PHOTOSHOP CS3 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 24, 20:48)
As darau laikrastukus su PHOTOSHOP CS3  smile.gif

O jus teksta irgi su PS maketuojat?

Veliau parodysiu ir savo menus, gal kazkam patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 24, 20:59)
O jus teksta irgi su PS maketuojat?

Veliau parodysiu ir savo menus, gal kazkam patiks  ax.gif

Taip smile.gif
Labai lauksime jusu darbeliu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, man iskilo toks klausimas, o kaip ta laikrastuka spausdinat ir risat/segat? Paprastai ant atskiru A4 formato lapu ar po kelis puslapelius ant to paties lapo ir po to sulankstot kaip laikrasti?
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 03 25, 01:02)
Sveikos, man iskilo toks klausimas, o kaip ta laikrastuka spausdinat ir risat/segat? Paprastai ant atskiru A4 formato lapu ar po kelis puslapelius ant to paties lapo ir po to sulankstot kaip laikrasti?

Na dauguma mamyciu spausdina namu salygomis, o nesa iristi spirale arba namuose su skilamusiu isspaudzia skylutes ir perrisa kaspineliu. Jeigu nesite spausdinti i spaustuve arba fotolaboratorija, pasiteiraukite pas juos, nes jie irgi turi irisineti laikrastukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 03 25, 01:02)
Sveikos, man iskilo toks klausimas, o kaip ta laikrastuka spausdinat ir risat/segat? Paprastai ant atskiru A4 formato lapu ar po kelis puslapelius ant to paties lapo ir po to sulankstot kaip laikrasti?


Asmeniškai man gražiau kai laikraštukai būna padaryti ir surišti sąsiuvinio tipo. Tą galima pasidaryti ir namų sąlygomis, ir kreipiantis į spaustuves.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
turiu prašymą - gal kas turi mergytei skirta gimimo istorija?
ruošiuos po truputėlį šventei.
Krikštasūniui buvau radus gražią linksmą istoriją.
dabar reiktų mergatei - tipo "Gimimo istorija pagal mane (pvz.Raselę) .

jei kam reiktųgalėsiu atsiusti skirtą berniukui...

ačiū iš anksto 4u.gif
(mano el.pastas: zivipaul@gmail.com)
Atsakyti
Pamokėlės kaip dirbti photoshop'u dar rasit ir rėmelių ir detalių, jie kam reikia:

http://www.photo-shop.lt/
http://aukse.ucoz.com/load/
Atsakyti
labas mamos ax.gif
turiu klausimeli, o pagal ka jus darot laikrastukus? turit koki maketa? gal ir man kas pavyzdeli gali pameteti 4u.gif ?

kvietimus krikstynom dariau su cia jau mineta imikimi.com programa. bet iskilo klausimelis.. as noriu padaryt kvietima dvipusi, o su ta programa kaip suprantu gausis paprastas kaip foto viena lapo, ar ne? ar yra kazkokie nustatymai? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbulina: 26 kovo 2010 - 21:26
QUOTE(burbulina @ 2010 03 26, 21:24)
labas mamos  ax.gif
turiu klausimeli, o pagal ka jus darot laikrastukus? turit koki maketa? gal ir man kas pavyzdeli gali pameteti  4u.gif ?

kvietimus krikstynom dariau su cia jau mineta imikimi.com programa. bet iskilo klausimelis.. as noriu padaryt kvietima dvipusi, o su ta programa kaip suprantu gausis paprastas kaip foto viena lapo, ar ne? ar yra kazkokie nustatymai?  4u.gif

Aš tai taip visokių idėjų pasirinkau laikraštukui, kai ką savo pridėjau. O dėl pakvietimų tai net nežinau schmoll.gif Lyg gmail ar albume yra įdėta šablonas, bet negarantuoju, man neaktualu schmoll.gif
Atsakyti