Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

Jei kas dirba su Corel programa - turiu mergaitei skirta laikraštuką, užtektų pasikeisti tik vardus ir foto. Pvz galiu atsiusti i AŽ
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 15, 13:49)
Nea, man uzteko pacios koncepcijos  ax.gif
O cia idetas toks - solidus krikstukas  thumbup.gif

Štai kodėl atėjo tas pranešimas doh.gif
Dar įdėjau į laikraštuką ir rekomendacijas tėvams, buvo įdėti tokie paveiksliukai. Visai linksma šiaip. Bet vis mastau, kodėl turim daryti tai lyg pagal kokį šabloną. Juk kuriam tai asmeniškai kažkam. Aš galvoju skelbimus pakeisti, pvz. daryti kulinarijos kampelį ir įdėti megstamą vaikiuko valgio receptą: košytės ar blynų. Keista? Ne į temą? Gal? Bet užtat itin asmeniška rolleyes.gif
Iš viso galvoju, kad galima ne tik krikštynom ar vestuvėm laikraštukus kurti. Kitą metą broliui bus 45, tai vis mastau, kad neblogas priedas prie dovanos. Nedaug reikia, gal kokių penkių vnt, įdėti seniai pamirštas nuotraukas, iš mamos pasiklausinėti įdomių nutikimų, sveikinimų... Visai nieko būtų g.gif Galima ir pvz. vestuvių metinėms sukurti. Aš tai norėčiau, kad kažkas įamžintų mūsų bendrus 15 metų kai bus ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Na va, ir as pradejau "gaminti" laikrastuka būsimai krikštadukrai 4u.gif . Ačiū visoms maytėms už puikias nuorodas, bei patarimus bigsmile.gif . Prisirinkau visko tiek daug, taigi tik žiūrėsim, kas gausis pirmokei šioje srityje blush2.gif . Taigi, didelis ačiukas visoms mamytėms 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 15, 11:58)

Aš dar padaryčiau vaikučių giminės medį, foto kampelį (sukelčiau abiejų vaikučių bendras nuotraukytes i vieną lapą), sveikinimų skiltelę ( abiems vaikučiams po eilėraštuką) jeigu turite bendrų nuotraukyčių krikštatėvių ir vaikučių galima sukurti skyrelį,, krikšto tėveliai ir mes,, ir sudėti visas bendras nuotraukytes ir laikraštukas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis  4u.gif

Na atkartojai mano mintis, as ir kazka panasaus padariau, ir gimines medi, ir foto su kriksto teveliais. Juokingu vaiku foto....
Dabar dar liko fona ir paveiksliuku ideti . Na dar didelis darbas laukia blink.gif
Bet aciu visoms uz cia rastas idejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 18, 09:00)
drinks_cheers.gif
Man ištikrųjų kuo daugiau vaikučio foto tuo laikraštukas atrodo šiltesnis ir mielesnis  wub.gif

drinks_cheers.gif Tampa ir asmeniskesnis labiau. Nes vaiko pasiekimu iki tokio amziaus, kai krikstyjama - mazokai. O visa kita infa - daugiau maziau bendra. Na, gal kazka idomaus apie seima, kriksto tevus galima pamineti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 18, 17:43)
gal kazka idomaus apie seima, kriksto tevus galima pamineti  bigsmile.gif



Ir man kuo daugiau asmeniškesnės informacijos būna, tuo gražesni laikraštukai gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 03 15, 13:40)
Štai radau dar pas save iš senesnių laikų vienos mamytės darytą laikraštuką dviem vaikučiams, gal pasisemsi idėjų iš ten  mirksiukas.gif



labai fantastiškas laikraštukas, kažką panašaus noriu ir aš nes tie kur per daug perkrauti man asmeniškai nelabai...o kur tokių fainuoliškų linksmų leliukiškų paveikslėlių yra????
Papildyta:
dar vienas klausimėlis iškilo, kaip būtų galima uždėti antspaudą tokį kaip senovėj ant laiškų liedavo???????
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 03 20, 13:56)
dar vienas klausimėlis iškilo, kaip būtų galima uždėti antspaudą tokį kaip senovėj ant laiškų liedavo???????

Jei mano atmintis neapgauna, tai prekybos centre esancioje grozybiu parduotuveje salia vingio kino teatro.

Jei reikia linksmu paveiksliuku - galiu padeti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Įmečiau ir aš į gmail savo kurtą laikraštuką ir laukiu pasiūlymų ir patarimų. Jis dar nebaigtas, bet trūksta tik mūsų nuotraukutės. Gal ką praleidau, gal ko per daug, gal per mažai... Sakykit drąsiai 4u.gif Man lyg kažko per daug g.gif Žadu atsispausdinti juodraštinį variantą, tada gal geriau matysis g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,galbut galite pagelbeti vasara krikstysiu savo dukryte tai noreciau padaryti laikrastuka,bet esu zalia blush2.gif galbut galite pasakyti su kokia programa juos darote? blush2.gif gal reikia kokia parsisiusti? g.gif aciu is anksto aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Altejosmamyte @ 2010 03 24, 18:36)
sveikos mamytes,galbut galite pagelbeti vasara krikstysiu savo dukryte tai noreciau padaryti laikrastuka,bet esu zalia blush2.gif  galbut galite pasakyti su kokia programa juos darote? blush2.gif  gal reikia kokia parsisiusti? g.gif  aciu is anksto aciuks.gif

Aš su wordu darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 24, 19:53)
Aš su wordu darau ax.gif

O kaip jūs uždedat foną?
Atsakyti