Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 13, 21:56)
Bet teksto nelabai matosi  verysad.gif
Gaila, kad niekas nepadeda  verysad.gif

nu kad matosi. aš net pdf failą iš šios temos išsisaugojau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 13, 21:56)
Bet teksto nelabai matosi  verysad.gif
Gaila, kad niekas nepadeda  verysad.gif

Aš tai savo nuožiūra darau. Bandysiu atsiųsti, jei tik pavyks. Iš manęs tokia kompiuteristė doh.gif
Įdėkit daugiau savo fantazijos, svajonių ir turėsit vienintelį ir nepakartojamą laikraštuką. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 13, 22:56)
Bet teksto nelabai matosi  verysad.gif
Gaila, kad niekas nepadeda  verysad.gif

Stai cia labai daug naudingos informacijos galite rasti mirksiukas.gif

tekstas krikstukui
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 14, 20:00)
As irgi pagal save darau, bet norisi ir supratimo, kas tas krikstukas per daiktas ax.gif

štai čia yra aprašyta apie laikraštuką.. kam jis, kas jame rašoma. belieka pridėti savo fantaziją ir gausis pats pačiausias laikraštukas mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaites. o kaip padaryti saldainiu popieriukus krykstynoms? pagal koki sablona? padekite g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimasa @ 2010 03 14, 20:58)
mergaites. o kaip padaryti saldainiu popieriukus krykstynoms? pagal koki sablona? padekite g.gif

saldainių popierėliai daromi pagal tokį šabloną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 14, 21:19)
aciu oro_buckis.gif
va to ir reikejo man  good.gif

Gavai laikraštuką g.gif Siunčiau, bet atgal atėjo kažkoks laiškas anglų kalba, kurio aš nemoku schmoll.gif doh.gif
O šiaip tai sunku kitam patarti koks turi tas laikraštukas. Mano atveju bus krikštijami du vaikiukai, tai po ilgų galvojimų, nusprendžiau, kad aš darysiu laikraštuką tik savo krikšto sūneliui, o jo sesutei įdėjau eilėraštuką vaikišką apie sesutę. Ir šiaip interneto platybėse paieškojau dar negirdėtų eilėraščių, kad kažkas naujo būtų, nes tie eilėraščiai visi kartojasi. O taip norisi originalumo. Tačiau kaip fantazijos tik nulis tai tenka suktis kitaip verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 15, 11:25)
Gavai laikraštuką g.gif  Siunčiau, bet atgal atėjo kažkoks laiškas anglų kalba, kurio aš nemoku schmoll.gif  doh.gif
O šiaip tai sunku kitam patarti koks turi tas laikraštukas. Mano atveju bus krikštijami du vaikiukai, tai po ilgų galvojimų, nusprendžiau, kad aš darysiu laikraštuką tik savo krikšto sūneliui, o jo sesutei įdėjau eilėraštuką vaikišką apie sesutę. Ir šiaip interneto platybėse paieškojau dar negirdėtų eilėraščių, kad kažkas naujo būtų, nes tie eilėraščiai visi kartojasi. O taip norisi originalumo. Tačiau kaip fantazijos tik nulis tai tenka suktis kitaip verysad.gif

Štai radau dar pas save iš senesnių laikų vienos mamytės darytą laikraštuką dviem vaikučiams, gal pasisemsi idėjų iš ten mirksiukas.gif

1 puslapis
2 puslapis
3 puslapis
4 puslapis
5 puslapis
6 puslapis
7 puslapis
8 puslapis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 15 kovo 2010 - 11:44
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 15, 12:46)

Na štai naudokitės į sveikatą mirksiukas.gif

Aš dar padaryčiau vaikučių giminės medį, foto kampelį (sukelčiau abiejų vaikučių bendras nuotraukytes i vieną lapą), sveikinimų skiltelę ( abiems vaikučiams po eilėraštuką) jeigu turite bendrų nuotraukyčių krikštatėvių ir vaikučių galima sukurti skyrelį,, krikšto tėveliai ir mes,, ir sudėti visas bendras nuotraukytes ir laikraštukas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis 4u.gif
Atsakyti
Na, mano laikraštukas beveik padarytas. Liko paskutiniai taškai. Bet man kažko trūksta, kažko per daug: sudėjau sveikinimus nuo mūsų ir tėvelių, vaikiuko žodį tėveliams, eilėraštuką sesutei, krikštynų papročius, horoskopus, nuotraukų kertelę, šiaip tai daaaug nuotraukų, truputi ten jas rėminau dailinau kaip mokėjau. Bet įstrigau su paskutiniais puslapiais: skelbimais ir juokų kampeliu doh.gif Vieną dieną perskautau- tinka, kitą dieną permetu- jau ne į temą doh.gif Lyg reikia, lyg nereikia. Atsispausdinau juodraštinį variantą juodai baltą, tai šiaip lyg ir nieko: spalvotas bus gražiau: nuotraukos, paveiksliukai, rėmeliai... Wordo man pilnai užteko thumbup.gif Bet dar turiu laiko, gal ką dar pakeisiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 15, 13:09)
Na, mano laikraštukas beveik padarytas.

Na pagal aprašymą tikrai turi atrodyti nepakartojamai wub.gif thumbup.gif
Pas mane tai paskutinis lapas buvo panašus į šį, bet aš krykštuką dariau prieš metus laiko, tad dabar jau daug pas pasikeitę smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 15, 11:25)
Gavai laikraštuką g.gif 

Nea, man uzteko pacios koncepcijos ax.gif
O cia idetas toks - solidus krikstukas thumbup.gif
Atsakyti