Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 05, 23:17)
Merginos gal galit pasakyt nuo ko pradėt laikraštuką?


As pradejau nuo nuotrauku surinkimo. Pasiemiau A4 formato polieriaus lapu ir deliojau puslapiuose nuotraukas. Tada ieskosiu testu suderinimui.
Atsakyti
Buvom Megoj, tai netoli Rimi visokie tokie dalykėliai: spausdiniai ant popieriaus ir lino, žengliukai... Paklausiau kiek gi krikštukas kainuotų. Tai paporino, kad jų maketuotas žurnaliukas kainuoja 40 lt, o visi kiti jau kopinti 20 lt. Tas pats ir su jau mūsų maketuotu- 20 lt. Apžiūrėjau tai bent viršelis įspūdžio nepadė: darytas tai su wordu, A4 formatas, susegtas spiralyte, lapai balti... Nu tikrai brangu. Man lyg pačiom tai tikrai pigiau išeitų. Bet ten šiaip visokių smulkmenų krikštynom yra: angeliukai, mediniai šaukšti močiutėm, medaliai... Aišku yra ne tik krištynom, bet ir vestuvėm. Tik man ten kaina kandžiojasi, bet idėjų galima pasigauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 02, 19:04)
Merginos gal galit pasakyt kur paimt gražių šriftų, fonų?

fonai cia

sriftai cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Pasakykit Jus man kvailei, o kas krikstuka turi daryti krikstateviai ar teveliai? kokia jo esme? kam jis yra daromas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvaitee @ 2010 03 07, 19:06)
Pasakykit Jus man kvailei, o kas krikstuka turi daryti krikstateviai ar teveliai? kokia jo esme? kam jis yra daromas?  g.gif

Daromas yra vaikui prisiminimui, kas turi daryti, turi derintis tevai su krikstateviais. As savo panai dariau pati, nes kriksto tevams tai nepatinka.Viskas derinama kas ko nori, o kad tai reikalinga isitikinau ant savo daug vyresniu sunu, nes pastoviai vyksta palyginimai, kas, kam, kiek ir ko doh.gif .Taip kad mamkos, kam idomu stenkites del savo leliuku.Nes rugtyniaujama del visko: del isdygusio pirmo dantuko, del istarto pirmo zodzio, del pirmos plauku sruogos, aplamai del visko.O visa tai suzinojau augindama antra ir trecia atzala.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rassike: 07 kovo 2010 - 20:24
QUOTE(daivulka78 @ 2010 03 06, 20:47)
Buvom Megoj, tai netoli Rimi visokie tokie dalykėliai: spausdiniai ant popieriaus ir lino, žengliukai... Paklausiau kiek gi krikštukas kainuotų. Tai paporino, kad jų maketuotas žurnaliukas kainuoja 40 lt, o visi kiti jau kopinti 20 lt. Tas pats ir su jau mūsų maketuotu- 20 lt. Apžiūrėjau tai bent viršelis įspūdžio nepadė: darytas tai su wordu, A4 formatas, susegtas spiralyte, lapai balti... Nu tikrai brangu. Man lyg pačiom tai tikrai pigiau išeitų. Bet ten šiaip visokių smulkmenų krikštynom yra: angeliukai, mediniai šaukšti močiutėm, medaliai... Aišku yra ne tik krištynom, bet ir vestuvėm. Tik man ten kaina kandžiojasi, bet idėjų galima pasigauti ax.gif

O kas ten ant lino per darbeliai daryti gal gali parašyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 24 kovo 2010 - 11:09
QUOTE(vitaliux @ 2010 03 10, 08:27)
O kas ten ant lino per darbeliai daryti gal gali parašyti? 

O kad tiksliai ir nepasakysiu. Tik mačiau, kad yra ant lino toks ritinėlis su kažkokiais užrašais. Mane sunervino jų laikraštukas: čia SM mamos tokių grožybių padaro bigsmile.gif , o ten worde, lapai balti, tik angeliukų pridėta, nu toks niūrus pasirodė. Aš prabėgom tik apžiūrėjau, mačiau yra ir vestuvinių visokių daiktelių, pagalvėlės siuvinėtos, bet ir įtariu ne rankų darbas g.gif , žengliukai visokie... Sakiau kai turėsiu laiko reiks užbėgti atidžiau paveizyti, nes idėjos baigiasi, dar neprasidėjusios doh.gif
Atsakyti
Sveikutės mergaitės 4u.gif

QUOTE(skystar @ 2009 08 27, 09:49)
o gal dar yra koks rėmelių dėjimo tinklapis tokiems profanams kaip aš?  doh.gif

Štai čia galima labai paprastai įkelti nuotraukytę į rėmelį, yra ir maskių šablonų, apibraukiau viršuje eilutę kur viską galima rasti mirksiukas.gif
O nuoroda štai čia : ikelimas i remeli

user posted image
Atsakyti
Mergaites, as su PS maketuoju paveiksliukus, bet nemoku tvarkyti teksto. Tiksliau dideliu tekstiniu 'gabalu'. Koki pavadinima tai su T mygtuku.. Gal galite pamokyti? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 03 11, 20:26)
Mergaites, as su PS maketuoju paveiksliukus, bet nemoku tvarkyti teksto. Tiksliau dideliu tekstiniu 'gabalu'. Koki pavadinima tai su T mygtuku.. Gal galite pamokyti?  ax.gif  4u.gif

šiaip PS yra skirtas nuotraukoms, o ne tekstui. niu bet jei jau taip norisi "užboginti" ir tekstą su PS, tai surinkus tekstą su T mygtuku, po to jį gali panašiai kaip Word'e lygiuoti prie dešinio ar kairio šono, ar centruoti. tekstui vieta parenkama slankiojant jo sluoksnį su pele. taip pat galimi ir kiti efektai (du kartus "spragt" pele ant teksto sluoksnio). rašant tekstą, pereiti į kitą eilutę naudojamas "enter" klavišas.
Atsakyti
mergaitės, čia temoje yra įdėtas ne vienas laikraštuko pavyzdys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2010 03 13, 16:41)
mergaitės, čia temoje yra įdėtas ne vienas laikraštuko pavyzdys smile.gif

Bet teksto nelabai matosi verysad.gif
Gaila, kad niekas nepadeda verysad.gif
Atsakyti