Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštukai - krikštynų laikraščiai ir žurnaliukai

gal galit padėti, kur galėčiau rasti debesėlių arba kaip muilo burbulų kažką tokio, kur galėčiau tekstą paskui įrašytyti, na, taip kaip komiksuose.
Atsakyti
QUOTE(linksmuoliukas @ 2010 02 26, 10:57)
gal galit padėti, kur galėčiau rasti debesėlių arba kaip muilo burbulų kažką tokio, kur galėčiau tekstą paskui įrašytyti, na, taip kaip komiksuose.



Ziurint kur tu darai, jeigu worde, tai ten pilna tokiu....ir spalva gali uzdeti ir seselius...ir teksta irasyti.
Apacioje, drawing'o lenteleje yra autoshapes-callouts ten ivairiu debeseliu...
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif
Norejau paklausti kaip dirbti su remeliais is picasa psl? parsisiusti juos ir worde ar fotoshope dirbti, ar galima is kart tenai, kaip pvzv imikimi puslapyje?
Atsakyti
O kai nešat spausdinti tai kur nešat: kompakte, fleše g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 02 27, 21:21)
O kai nešat spausdinti tai kur nešat: kompakte, fleše g.gif

Galima nešt tiek fleše, tiek kompakte. Tik fleše pačiai patogiau - ne iš kiekvieno kompakto ištrinsi tą daug vietos neužimantį failiuką, tad nereikės gadint kompakto.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Charle @ 2010 02 27, 22:08)
Galima nešt tiek fleše, tiek kompakte. Tik fleše pačiai patogiau - ne iš kiekvieno kompakto ištrinsi tą daug vietos neužimantį failiuką, tad nereikės gadint kompakto.... smile.gif

O tai iš flešo atspausdins bet kur, pvz. Copy1 g.gif Šiaip tai nenoriu nešti į spaustuvę, man asmeniškai gražiau išmušti skyles skylamušiu ir perrišti kaspinuku, papuošti drugeliu, boružėle ar kažkuo pan. Būna gi pirkti, kad bazėj Kaune kur visokie dalykėliai floristikai. Aišku, čia mano nuomonė. ax.gif Man taip atrodo originaliau, daugiau meilės įdėta. Iš kitos pusės gal ir pigiau g.gif
Atsakyti
atsiprasau, kad trugdau, bet man pasakykit kaip naudotis tuo savefile, niekaip nesuprantu. gal kas galit parasyti aciu. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos gal galit pasakyt kur paimt gražių šriftų, fonų?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 02, 18:04)
Merginos gal galit pasakyt kur paimt gražių šriftų, fonų?

gal šis puslapiukas pravers http://lenagold.ru/ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 03 02, 17:04)
Merginos gal galit pasakyt kur paimt gražių šriftų, fonų?

Va dar imetu nuorodel,kur daugelis mamu naudoja siuos fonus darydamos laikrastukus mirksiukas.gif
http://www.picget.net/background.htm
Atsakyti
QUOTE(knopkaa @ 2010 03 02, 16:13)
atsiprasau, kad trugdau, bet man pasakykit kaip naudotis tuo savefile, niekaip nesuprantu. gal kas galit parasyti aciu. 4u.gif  4u.gif


nu man irgi ten nieko neatidaro, klausiau merginų, bet ir neatsakė.... verysad.gif maniau, kad tik man čia neina nieko pasižiūrėti g.gif
Atsakyti
Merginos gal galit pasakyt nuo ko pradėt laikraštuką?
Atsakyti