Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

Laba diena! 4u.gif

Gal galite parasyti tiksla adresa - kur Trakuose yra GN? blush2.gif

Ir dar klausimukas: ar vaikas po gimymo visa laika su mama?
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2009 08 31, 15:44)
Laba diena!  4u.gif

Gal galite parasyti tiksla adresa - kur Trakuose yra GN?  blush2.gif

Ir dar klausimukas: ar vaikas po gimymo visa laika su mama?


Adresas temos pavadinime - Mindaugo 13. Visai netoli IKI prekybos centro.
Po gimdymo vaikas paliekamas su mama. Pagimdot ir jau neissiskiriat su savo mazyliu. Kai as gimdziau, prasiau, kad is karto po gimdymo uzdetu vaika ant krutines 2valandoms, kad butu oda prie odos kontaktas, kas yra ypatingai svarbu ka tik gimusiam vaikui. Viskas buvo ispildyta smile.gif
Atsakyti
Taigi jau ir mes su suneliu namie. Gimdziau nakti is rugpjucio 23 i 30, beje, uzemiau paskutine laisva palata. Gimdziau nesitarusi, gimdyma stebejo gyd. Simanaitiene, o priiminejo akusere Kristina. Beje, kazkada apie gydytoja buvo labai nekokiu atsiliepimu ankstesnese temose, tai truputi supanikavau, pamaciusi, kad ji budi, bet paskui nusiteikiau pozityviai, kad viskas turi buti gerai. Taip ir buvo - atvaziavau 22.40, o 00.58 jau turejau savo dziaugsma. Viskas praejo puikiai, sklandziai ir be jokiu "patepimu". Atsidekojom simboliskai - tortas, kava, arbata wub.gif

Kadangi ir dukryte gimdziau Trakuose pries pora metu, tai pastebejau keleta skirtumu, kuriuos tikriausia leme krize wub.gif Kai pagimdziau dukryte, buvo labai daznai keiciamos paklodes, duodamos palutes ir t. t., o sikart patalynes isvis niekas nekeite, palutes irgi gavau tik 2 per visa laika, todel siulyciau gimdysiancioms Trakuose pasirupinti siais dalykais pacioms smile.gif (nors gal cia tik man taip buvo). Dar pastebejau, kad nebeliko remeju, reklamos dalintoju - kai pagimdziau pirmakart, tai gavau visokiu meginuku, lankstinuku ir t. t., sikart to nebuvo wub.gif Bet man to ir nereikejo. Kita vertus, kai gimdai pirmakart bet kokia informacija yra naudinga, todel tie bukletai nepamaiso smile.gif O siaip tai Trakai yra jega. Aisku, sikart demesio gavau gal ir maziau, bet juk jau daug ka moku is anksciau, tai tikrai neturiu kuo skustis biggrin.gif Sekmes visoms gimdysiancioms ir tikrai nedvejokit del savo apsisprendimo smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai Ragana66 wub.gif Bukit sveikuciai, aukit diduciai wub.gif

Gerai kad surasei savo pastabas, mamytes zinos ko tiketis smile.gif Del tu reklaminiu maiseliu tai gal ir gerai kad nebedalina, nors as pries metus dar gavau. Toks komercijos prieskonis nevietoj, bent man pasirode. Turi butinai pasirasyt kad gavai ta maisiuka, ir dar isklausai paskaita apie pamperso sugeriamuma su vaizdinem priemonem biggrin.gif ne tas galvoj visai buvo wink.gif
Atsakyti
Sveiki:)
mes jau grizom laimingi ir sveiki is Traku - visi atsiliepimai tik geri: man buvo ekstrine cezario operacija. Viskuo esu patenkinta. Kadangi teko paguleti keturias paras, tai ir pamainas beveik visas pazinti teko:) Visi paslaugus ir malonus. Gal del to kad buvo cezaris, tai gavau visko ir naktiniu, ir paluciu, ir patalynes, tiek as, tiek vaikelis, kiek tik reikejo. Ir ne tik visu siu reikalu , bet ir demesio, nes siomis dienomis ligonine buvo perpildyta, net po kelias palatose buvo... Visi darbo iki ausu turejo. Del reklaminiu maiseliu - tai mums dave, na, bet as pastebejus, kad kirksnelej bedele, paklausiau , kuo tept, tai man atnese maiseli su tokiu tepaliuku.
Kai rinkausi, kur gimdyti, tai butent del traku abejojau, jei kartais butu tokia situacija, kad kazkas susiklostytu ne visai normaliai, kaip kad man ir atsitiko. Galvojua, maza ligonine, bet viskas buvo ivykdyta labai profesionaliai. Manau, tai yra svabiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana66 @ 2009 09 02, 10:36)
Taigi jau ir mes su suneliu namie. Gimdziau nakti is rugpjucio 23 i 30, beje, uzemiau paskutine laisva palata. Gimdziau nesitarusi, gimdyma stebejo gyd. Simanaitiene, o priiminejo akusere Kristina. Beje, kazkada apie gydytoja buvo labai nekokiu atsiliepimu ankstesnese temose, tai truputi supanikavau, pamaciusi, kad ji budi, bet paskui nusiteikiau pozityviai, kad viskas turi buti gerai. Taip ir buvo - atvaziavau 22.40, o 00.58 jau turejau savo dziaugsma. Viskas praejo puikiai, sklandziai ir be jokiu "patepimu". Atsidekojom simboliskai - tortas,  kava, arbata wub.gif

Kadangi ir dukryte gimdziau Trakuose pries pora metu, tai pastebejau keleta skirtumu, kuriuos tikriausia leme krize wub.gif Kai pagimdziau dukryte, buvo labai daznai keiciamos paklodes, duodamos palutes ir t. t., o sikart patalynes isvis niekas nekeite, palutes irgi gavau tik 2 per visa laika, todel siulyciau gimdysiancioms Trakuose pasirupinti siais dalykais pacioms smile.gif  (nors gal cia tik man taip  buvo). Dar pastebejau, kad nebeliko remeju, reklamos dalintoju - kai pagimdziau pirmakart, tai gavau visokiu meginuku, lankstinuku ir t. t., sikart to nebuvo wub.gif  Bet man to ir nereikejo. Kita vertus, kai gimdai pirmakart bet kokia informacija yra naudinga, todel tie bukletai nepamaiso smile.gif  O siaip tai Trakai yra jega. Aisku, sikart demesio gavau gal ir maziau, bet juk jau daug ka moku is anksciau, tai tikrai neturiu kuo skustis biggrin.gif  Sekmes visoms gimdysiancioms ir tikrai nedvejokit del savo apsisprendimo smile.gif

oi kaip sveikinu wub.gif šaunuolė tu 4u.gif , aš dukrytę gimdžiau prie akušerės kristinos, jinai faina labai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Vover @ 2009 09 02, 14:32)
Sveiki:)
mes jau grizom laimingi ir sveiki is Traku - visi atsiliepimai tik geri: man buvo ekstrine cezario operacija. Viskuo esu patenkinta. Kadangi teko paguleti keturias paras, tai ir pamainas beveik visas pazinti teko:) Visi paslaugus ir malonus. Gal del to kad buvo cezaris, tai gavau visko ir naktiniu, ir paluciu, ir patalynes, tiek as, tiek vaikelis, kiek tik reikejo. Ir ne tik visu siu reikalu , bet ir demesio, nes siomis dienomis ligonine buvo perpildyta, net po kelias palatose buvo... Visi darbo iki ausu turejo. Del reklaminiu maiseliu - tai mums dave, na, bet as pastebejus, kad kirksnelej bedele, paklausiau , kuo tept, tai man atnese maiseli su tokiu tepaliuku.
Kai rinkausi, kur gimdyti, tai butent del traku abejojau, jei kartais butu tokia situacija, kad kazkas susiklostytu ne visai normaliai, kaip kad man ir atsitiko. Galvojua, maza ligonine, bet viskas buvo ivykdyta labai profesionaliai. Manau, tai yra svabiausia smile.gif

šaunu ir Jums dideli sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujoms mamoms wub.gif 4u.gif

akušerė Kristina priėmė abi mano merginas wub.gif tikrai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 09 02, 20:21)
Sveikinimai naujoms mamoms wub.gif  4u.gif

akušerė Kristina priėmė abi mano merginas wub.gif tikrai labai  thumbup.gif

kaip aš norėčiau, kad vėl man Kristina papultų wub.gif wub.gif wub.gif
o tau antras gimdymas gal nors kiek lengvesnis buvo?mane kažkaip jau kankina abejonės prieš pabaigą smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujoms mamytems 4u.gif

kas liecia Kritina, tai ir as ja labai patenkinta wub.gif thumbup.gif visa gimdyma ji salia buvo (buvau viena skyriuje), galva gloste, uz rankos laike.. jeigu ne ji tai kazi kaip ten man tokiai bailei butu baigesi thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 09 03, 11:14)
Sveikinimai naujoms mamytems  4u.gif

kas liecia Kritina, tai ir as ja labai patenkinta  wub.gif  thumbup.gif visa gimdyma ji salia buvo (buvau viena skyriuje), galva gloste, uz rankos laike.. jeigu ne ji tai kazi kaip ten man tokiai bailei butu baigesi  thumbup.gif  lotuliukas.gif

na labai jau jinai faina drinks_cheers.gif thumbup.gif , o kaip tavo mažoji Upytė auga? smile.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujoms mamytems 4u.gif
Aciu, kad dalinates patirtimi, sustiprinote apsisprendima gimdyti Trakuose ax.gif
Atsakyti