Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 15:57)
Sveikos,
Na as pagimdziusi jau is Traku.
Viskas praejo super 24d ryte anksti 5.30 buvau ligoninej o 7.30 jau turejau dukryte. Zodziu nespejau nei kitu nuvarginti nei pati privargti. Personalas super prie manes buvo keturiese,be vyro,viskas vyko sklandziai. Buvau susitarusi su vedeja ji atvaziavo 6.45 buvo jau prie manes. Na neilgai teko bet jei jau buvau susitarusi ir pasiskambinau jai 5 ryto tai atsidekojau vis tiek,tik nedaviau tiek,kiek buvau numaciusi,nes tikrai nebuvo su manim vargo. Zodziu kas ko klauskit. Siaip tikrai viskas super ir prieziura ir maistas as laiminga.
As uz TRAKUS ir kita karta jei reikes.



Dideliausi sveikinimai sulaukus dukrytes. Taip ir neteks susimatyti blush2.gif As vis dar 2 in 1 smile.gif , nors terminas jau sestadieni suejo smile.gif Jei iki pirmadienio veiksmo nebus, pirmadieni taip pat vaziuoju i Trakus likti iki pabaigos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 26, 18:51)
tai jus tik 2 dieneles palaikė, ane?


Jo nes as gerai jauciausi,tai issiprasiau. siaip laiko 3 dienas,jei ne CP
Atsakyti
trakuose tikrai superinis pogimdyvinių palatų personalas. ir vyrams leidžia nakvoti ir pinigų už tai neplėšia. slaugutės, sesutės - puikios. skirtingai nuo Vilniaus pogimdyvines palatas prižiūrinčios faunos.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 22:35)
Jo nes as gerai jauciausi,tai issiprasiau. siaip laiko 3 dienas,jei ne CP

faina, ir aš prašysiuos anksčiau, jei viskas ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2009 08 27, 00:17)
trakuose tikrai superinis pogimdyvinių palatų personalas. ir vyrams leidžia nakvoti ir pinigų už tai neplėšia. slaugutės, sesutės - puikios. skirtingai nuo Vilniaus pogimdyvines palatas prižiūrinčios faunos.


Visi sie malonus komentarai tik padrasina vaziuoti i Trakus. DEKUI biggrin.gif nors jau apsisprendziau senokai..
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 14:57)
Sveikos,
Na as pagimdziusi jau is Traku.
Viskas praejo super 24d ryte anksti 5.30 buvau ligoninej o 7.30 jau turejau dukryte. Zodziu nespejau nei kitu nuvarginti nei pati privargti. Personalas super prie manes buvo keturiese,be vyro,viskas vyko sklandziai. Buvau susitarusi su vedeja ji atvaziavo 6.45 buvo jau prie manes. Na neilgai teko bet jei jau buvau susitarusi ir pasiskambinau jai 5 ryto tai atsidekojau vis tiek,tik nedaviau tiek,kiek buvau numaciusi,nes tikrai nebuvo su manim vargo. Zodziu kas ko klauskit. Siaip tikrai viskas super ir prieziura ir maistas as laiminga.
As uz TRAKUS ir kita karta jei reikes.




wub.gif kaip saunu kad taip viskas greitai ir sklandziai praejo thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 22:35)
Jo nes as gerai jauciausi,tai issiprasiau. siaip laiko 3 dienas,jei ne CP

AVIVA, pamiršau paklausti, kai tu gimdei ar daug gimdyvių buvo?ar laisva ar užimta mokama palata buvo?jaučiu man tuoj ateis laikas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri iš jūsų žino, ar Trakuose dar dirba akušerė Jūratė Krikštopaitienė?
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 28, 12:28)
AVIVA, pamiršau paklausti, kai tu gimdei ar daug gimdyvių buvo?ar laisva ar užimta mokama palata buvo?jaučiu man tuoj ateis laikas smile.gif


Ne,gimdziau viena.Ta diena po manes gimde dar dvi. Buvo uzimta ta vipine palata.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 28, 20:27)
Ne,gimdziau viena.Ta diena po manes gimde dar dvi. Buvo uzimta ta vipine palata.

a, aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 15:57)
Sveikos,
Na as pagimdziusi jau is Traku.
Viskas praejo super 24d ryte anksti 5.30 buvau ligoninej o 7.30 jau turejau dukryte. Zodziu nespejau nei kitu nuvarginti nei pati privargti. Personalas super prie manes buvo keturiese,be vyro,viskas vyko sklandziai. Buvau susitarusi su vedeja ji atvaziavo 6.45 buvo jau prie manes. Na neilgai teko bet jei jau buvau susitarusi ir pasiskambinau jai 5 ryto tai atsidekojau vis tiek,tik nedaviau tiek,kiek buvau numaciusi,nes tikrai nebuvo su manim vargo. Zodziu kas ko klauskit. Siaip tikrai viskas super ir prieziura ir maistas as laiminga.
As uz TRAKUS ir kita karta jei reikes.


Aviva, sveikinu su tokiu lengvu gimdymu ir tavo lelyte! 4u.gif Labai aciu, kad pasidalinai info.

Beje, saket, kad Trakuose CP irgi daro? g.gif Man dar ankstoka apie tai galvoti, bet leliukas kol kas vis dar sedi, tai sakau jei jau kartais matys, kad neapsivercia, ar vis tiek galiu i Trakus varyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2009 08 31, 11:39)
Aviva, sveikinu su tokiu lengvu gimdymu ir tavo lelyte!  4u.gif  Labai aciu, kad pasidalinai info.

Beje, saket, kad Trakuose CP irgi daro?  g.gif  Man dar ankstoka apie tai galvoti, bet leliukas kol kas vis dar sedi, tai sakau jei jau kartais matys, kad neapsivercia, ar vis tiek galiu i Trakus varyt?  g.gif

zinoma, kad gali... svarbiausia, kad 37 savaites turetum. bet tavo lelius dar kelis kartus gali padeti pakeisti...
Atsakyti