Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Alchemie @ 2009 08 23, 21:50)
As buvau tris kartus pas Streizeine ir su ja tariausi. Man tai buvo i nauda, nes mano poliklinikoje Vilniuje paskutiniais menesiais, echo nebedare, nes eiles ir echoskopiste isvaziavusi atostogaut buvo, tonu irgi nematavo, tai visa sita prieziura as gavau Trakuose, o man tai buvo ypac svarbu, nes dukryte visa laika atsilikinejo pora savaiciu ir gime labai mazyte


O prieziura ten irgi visai nemokama, kaip poliklinikoj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2009 08 24, 08:28)
O prieziura ten irgi visai nemokama, kaip poliklinikoj?  g.gif

aš kai važinėjau pas vedėją prieš 6 metus, tai vis veždavau tai šį tai tą, bet manau šiaip turi būti nemokama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2009 08 24, 09:28)
O prieziura ten irgi visai nemokama, kaip poliklinikoj?  g.gif

Labas, Prieziura tai nemokama, jeigu prisirasysi ten. Siaip tai jei nepriklausai, tai ten kiekviena paslauga tada kainuos. Na, arba dar tarsies su gydytoja del gimdymo ir tik gale nestumo jau nemokamai , nors ir neprisirasius, apziures....
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamos:)

Na, rasau savo atsiliepimus (siandien buvau Traku GN):

Prieme mus naujoji gydytoja - labai faina ir miela pasirode, silta moteris. Viska mums (atrodo) paaiskino, aprode, kur vyksta priemimas, kur gimdymas (parode mazaja gimdykla), palata, VIP buvo uzimta.

VIP palata - 300 Lt 3 dienoms, net jei busi 2 d. Joje yra dusas, TV.
Paprastoje palatoje tetukui nakvyne kainuoja 70 lt (atrodo, jau pamirsau:)) - palata, kuria mes mateme, pakankamai jauki, nusiskundimu neturiu, bent jau kol kas:). Palatose mamytes buna po 1, 2.

Gimdykla, ta mazoji, pasirode tokia labai jauki, negaleciau isskirti kuo skiriasi palata nuo gimdymo palatos, jauki, faina, na, bent ta mazoji. Kazkaip isivaizdavau gimdykla/gimdymo palata visiskai kitaip, VISISKAI. Didzioji buvo uzimta.

Atvykstant GIMDYTI reikia tureti asmens tapatybes dokumenta, nestukes "knyga", SODRA, jei dirbate.

Atvykti pries gimdyma, pasitikrinti ir t.t. nereikia, na, nebent su kazkuo tariates:). Tiesiog 1-a karta i TRaku GN galite atvykti tada, kai jau gimdysite:)

Priemoniu, kaip kituose Vilniaus GN, pvz, kateteriai, vienkart. pakloteliai, rinkiniai, nereikia, viska suteikia Traku GN. Duoda naktinukus, jei norite, reikia ir chalatus. Zodziu, viska jie duoda-turi:)

Mano vyro pastebejimas - malonus dirbantys zmones, nors mums ir neteko bendrauti su visais, tik su 1-a sestute ir naujaja gydytoja, bet vat jam taip pasirode.

Mano dukra, kuriai jau 7,5 m., vyko kartu,ji siek tiek buvo pasimetusi, o kai isvydo keleta little babies, tai isvis susi... Ne vienas GN darbuotojas i dukriuka kreivai nepasiziurejo, na, bent jau to nepastebejome.

Tai va, ten nuvyke jautemes siltai, nepajutome, kad atvykome ne laiku ar trukdome ju darba.

P.S. atvykus kazkiek/keleta minuciu stovejome koridoriuje ir laukeme, kol kas nors prie musu prieis, o priejus sesutei, laukeme kol kazkas ateis:), bet manau, kad tai yra VISISKAI NORMALU, nes atvykome nesitare, tiesiog, sedome i masiniuka ir atvykome, o tik atvyke pagalvojome, ar siuo metu galime apziureti Traku GN, bo visgi turbut reikia atvykti tam tikromis valandomis, o ne kada nori.

Mes uz Traku GN 4u.gif

Bet prie progos nuvaziuosiu ir i VGN, bus ramiau, biskeliuka bijau, o vdrug nespesiu is Justiniskiu i Trakus nulekti, visgi 2-as gimdymas smile.gif smile.gif

Na, atrodo viska parasiau.

Tiesa, klausiau ir del klizmutes, ar daro. Gydytojos atsakymas: darome, jei mamos to nori.
Atsakyti
rylka ačiū apšvietei ir dar labiau padidinai norą gimdyti Trakuose 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, o gal zinot, kaip ten del pernesiojimo elgiasi, pas mane jau 2 dienos virs termino ir priziurinti gydytoja liepe pirmadieni vykti i ligonine (jei iki pirmadienio nieko neivyks). Norim gimdyt Trakuose ir su niekuo neplanuojam tartis. Tai jei pirmadieni ten nuvaziuosim, kazin mus priims? g.gif Jei butume taresi butu aiskiau, o dabar nebezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita_p @ 2009 08 26, 10:39)
Mamytes, o gal zinot, kaip ten del pernesiojimo elgiasi, pas mane jau 2 dienos virs termino ir priziurinti gydytoja liepe pirmadieni vykti i ligonine (jei iki pirmadienio nieko neivyks). Norim gimdyt Trakuose ir su niekuo neplanuojam tartis. Tai jei pirmadieni ten nuvaziuosim, kazin mus priims?  g.gif Jei butume taresi butu aiskiau, o dabar nebezinau ka daryt verysad.gif

Priims, drasiai vaziuokit, pasakykit apie situacija 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Jungiuosi prie Jusu burio, kurios jau gimde ar tik ruosiasi gimdyti Trakuose... 4u.gif
Mano sirdele taip pat linksta link Traku, nors gyvenu Vilniuje.
Ziuriu yra ir viena pazistama (is spaliuku temos) - Laurukasr, sveikute smile.gif
Matyt, kartu spalio menesi vyksim i Trakus thumbup.gif
Labai aciu, rylka, uz karsciausias zinias is Traku... Mes su vyru irgi planuojam kuria diena ten nulekti apsidairyt... Bet biskuti nejauku... Kazkaip keista ten nuvaziuot ir sakyt, kad atvaziavom tik pasiziuret.... Nors kaip matau, dabar jau tokia tvarka ir nieko nenustebinsi... Tad po rylkos pasisakymo bus drasiau ten nuvaziuot thumbup.gif
Sekmes visoms nestuke.gif ir jau pagimdziusioms savo leliukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita. @ 2009 08 26, 13:10)
Sveikutes smile.gif
Jungiuosi prie Jusu burio, kurios jau gimde ar tik ruosiasi gimdyti Trakuose...  4u.gif
Mano sirdele taip pat linksta link Traku, nors gyvenu Vilniuje.
Ziuriu yra ir viena pazistama (is spaliuku temos) - Laurukasr, sveikute smile.gif
Matyt, kartu spalio menesi vyksim i Trakus  thumbup.gif
Labai aciu, rylka, uz karsciausias zinias is Traku... Mes su vyru irgi planuojam kuria diena ten nulekti apsidairyt... Bet biskuti nejauku... Kazkaip keista ten nuvaziuot ir sakyt, kad atvaziavom tik pasiziuret.... Nors kaip matau, dabar jau tokia tvarka ir nieko nenustebinsi... Tad po rylkos pasisakymo bus drasiau ten nuvaziuot  thumbup.gif
Sekmes visoms  nestuke.gif  ir jau pagimdziusioms savo leliukus  4u.gif

Kuo daugiau tuo smagiau thumbup.gif Tik pagal liniuotę aš turėčiau vėliau gimdyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na as pagimdziusi jau is Traku.
Viskas praejo super 24d ryte anksti 5.30 buvau ligoninej o 7.30 jau turejau dukryte. Zodziu nespejau nei kitu nuvarginti nei pati privargti. Personalas super prie manes buvo keturiese,be vyro,viskas vyko sklandziai. Buvau susitarusi su vedeja ji atvaziavo 6.45 buvo jau prie manes. Na neilgai teko bet jei jau buvau susitarusi ir pasiskambinau jai 5 ryto tai atsidekojau vis tiek,tik nedaviau tiek,kiek buvau numaciusi,nes tikrai nebuvo su manim vargo. Zodziu kas ko klauskit. Siaip tikrai viskas super ir prieziura ir maistas as laiminga.
As uz TRAKUS ir kita karta jei reikes.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 15:57)
Sveikos,
Na as pagimdziusi jau is Traku.
Viskas praejo super 24d ryte anksti 5.30 buvau ligoninej o 7.30 jau turejau dukryte. Zodziu nespejau nei kitu nuvarginti nei pati privargti. Personalas super prie manes buvo keturiese,be vyro,viskas vyko sklandziai. Buvau susitarusi su vedeja ji atvaziavo 6.45 buvo jau prie manes. Na neilgai teko bet jei jau buvau susitarusi ir pasiskambinau jai 5 ryto tai atsidekojau vis tiek,tik nedaviau tiek,kiek buvau numaciusi,nes tikrai nebuvo su manim vargo. Zodziu kas ko klauskit. Siaip tikrai viskas super ir prieziura ir maistas as laiminga.
As uz TRAKUS ir kita karta jei reikes.

nu super, malačius, kad taip greitai pagimdei, sveikatos ir stiprybės jums abiems 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 15:57)
Sveikos,
Na as pagimdziusi jau is Traku.
Viskas praejo super 24d ryte anksti 5.30 buvau ligoninej o 7.30 jau turejau dukryte. Zodziu nespejau nei kitu nuvarginti nei pati privargti. Personalas super prie manes buvo keturiese,be vyro,viskas vyko sklandziai. Buvau susitarusi su vedeja ji atvaziavo 6.45 buvo jau prie manes. Na neilgai teko bet jei jau buvau susitarusi ir pasiskambinau jai 5 ryto tai atsidekojau vis tiek,tik nedaviau tiek,kiek buvau numaciusi,nes tikrai nebuvo su manim vargo. Zodziu kas ko klauskit. Siaip tikrai viskas super ir prieziura ir maistas as laiminga.
As uz TRAKUS ir kita karta jei reikes.

tai jus tik 2 dieneles palaikė, ane?
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 26, 15:57)
Sveikos,
Na as pagimdziusi jau is Traku.
Viskas praejo super 24d ryte anksti 5.30 buvau ligoninej o 7.30 jau turejau dukryte. Zodziu nespejau nei kitu nuvarginti nei pati privargti. Personalas super prie manes buvo keturiese,be vyro,viskas vyko sklandziai. Buvau susitarusi su vedeja ji atvaziavo 6.45 buvo jau prie manes. Na neilgai teko bet jei jau buvau susitarusi ir pasiskambinau jai 5 ryto tai atsidekojau vis tiek,tik nedaviau tiek,kiek buvau numaciusi,nes tikrai nebuvo su manim vargo. Zodziu kas ko klauskit. Siaip tikrai viskas super ir prieziura ir maistas as laiminga.
As uz TRAKUS ir kita karta jei reikes.

Dideliausi sveikinimai susilaukus dukrytės 4u.gif Smagu girdėti, kad viskas greitai ir sklandžiai pavyko
Atsakyti