Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 08 21, 09:45)
Taip, gimdziau nakti. Daktare atvaziavo mazdaug per valanda nuo tada, kai budinti daktare pasake, akd jau niekur nesidesiu, tikrai gimdau  biggrin.gif
drinks_cheers.gif
bet kadangi zinojau pas ka noriu gimdyti ir kadangi daktarei teko vaziuoti nakti, ne jos darbo valandomis, tai ir atsidekojau.. o kur dar visa prieziura nuo 36 savaites (echoskopijos, tonusiuku uzrasymai, ivairus patikrinmai vos siek tiek suskaudus ir t.t. (kas tikrai jai nepriklause, nes Vilniuje pilna GN, kurie galejo tai daryti))...tai vat uz tai ir atsidekojau...  mirksiukas.gif
Papildyta:
o kas liecia VIP palata tai tikrai nemanau, kad verta  schmoll.gif  na verta tik tuo atveju, jeigu vyro salia nebus, tada patogu nueiti i dusa, nes iskart isgirstum, kad leliukas verkia... o siaip tai tikrai nieko ypatingo ten.. as pati gulejau paprastoje palatoje, su manim kartu vyras buvo.. VIP'ine palata laisva buvo, tai paprasius personalo mums leisdavo ten ir TV nueiti paziureti ir dusu tuo pasinaudoti..  blush2.gif ir sutaupem tuos 300 lt, nes ir taip islaidu nemazai gimdymas kainavo...  blush2.gif

o aš kaip tik noriu 300 lt išleisti Vip palatai, kadangi gimdymas man nekainuos mirksiukas.gif
Atsakyti
aš gimdžiau visai neseniai ir galvojom apie VIP palatą, bet nuvažiavus persigalvojom, nes ir taip vyras galėjo pasilikt nakčiai ( ir tai kainavo tik 60 Lt), mamos suguldytos po vieną, palatoj kriauklė yra, iki wc ne taip jau ir toli, dušas irgi rolleyes.gif pirmąją gimdžiau ir buvo visos palatos užimtos, tik VIP laisva, tai tada teko nori nenori ja naudotis rolleyes.gif tai galiu pasakyt kad nepajaučiau jokio didelio skirtumo gulėdama dabar paprastoj palatoj blush2.gif
Atsakyti
Mamkos, norejau dar paklausti kaip dabar Trakuose su klizmavimu g.gif ar daro dar? g.gif Ar paciom leidzia namie susitvarkyti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JarasieneO: 21 rugpjūčio 2009 - 19:45
QUOTE(JarasieneO @ 2009 08 21, 21:45)
Mamkos, norejau dar paklausti kaip dabar Trakuose su klizmavimu  g.gif  ar daro dar?  g.gif Ar paciom leidzia namie susitvarkyti?  ax.gif


Tikrai daro. Ta pacia elementariausia. Aisku jei speja tongue.gif ,jei atvaziuoji su 8-9 cm manau guliesi ant stalo ir gimdai.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 22, 10:00)
Tikrai daro. Ta pacia elementariausia. Aisku jei speja  tongue.gif ,jei atvaziuoji su 8-9 cm manau guliesi ant stalo ir gimdai.

gerai būtų taip atvažiuoti, kad tiesiai ant stalo, kankintis ilgai nereikėtų drinks_cheers.gif
AVIVA, kai jau turėsi leliuką parašyk, kaip gimdyti sekėsi 4u.gif
Atsakyti
Gerai parasysiu. Jau laukiu,ant dienu tureciau subyreti,kamstis pries 3 dienas isejo,gydytoja sake ,po kamscio 1-2 dienos,kaip antram gimdymui,tai laukiu nesulaukiu.
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 22, 11:43)
Gerai parasysiu. Jau laukiu,ant dienu tureciau subyreti,kamstis pries 3 dienas isejo,gydytoja sake ,po kamscio 1-2 dienos,kaip antram gimdymui,tai laukiu nesulaukiu.

aišku smile.gif , sėkėmės tau 4u.gif , o aš tai nežinau ar kamštį tą pastebėsiu, man atrodo su mergaite pirma nebuvo jokio kamščio pas mane ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2009 08 21, 11:30)
jei ne paslaptis, kokia suma atsidekojot?

700 Lt+vyras is ryto visam personalui padare vaisiu ir saldumynu stala blush2.gif

QUOTE(JarasieneO @ 2009 08 21, 21:45)
Mamkos, norejau dar paklausti kaip dabar Trakuose su klizmavimu  g.gif  ar daro dar?  g.gif Ar paciom leidzia namie susitvarkyti?  ax.gif

daro... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 22, 10:00)
Tikrai daro. Ta pacia elementariausia. Aisku jei speja  tongue.gif ,jei atvaziuoji su 8-9 cm manau guliesi ant stalo ir gimdai.

siaip manes klause ar sutinku, jei nenori, tai nedarys, nera privaloma 4u.gif
Aviva, kantrybes ir sekmes - lengvai ir greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2009 08 13, 09:00)
Kiek man teko girdėti iš mano pažįstamų, tai visi važiavo nesitarę ir labai maloniai priėmė. Aš ir važiuosiu nesitarus  mirksiukas.gif


Sveikos mergytes 4u.gif As irgi planuoju gimdyti Trakuose. O kada pirma karta ten reikia prisitatyti? Pries koki menesi apsiziureti, paskutini menesi pastoviai lankytis ar kaip ten yra? g.gif

QUOTE(rylka @ 2009 08 17, 19:57)
Planuoju sia, kita savaitele nulekti iki Traku GN ir apsizvalgyti. Savo ispudziais pasidalinsiu...


Butinai pasidalink, labai aktualu ir mums ax.gif

QUOTE(Aviva @ 2009 08 19, 18:57)
Kas gimdete Trakuose susitare su Vedeja,kiek uz paprasta gimdyma davet pinigeliu,parasykit. galvojau nesitarsiu,bet teko,tai dabar nezinau blin stavkiu  blink.gif .


O kaip cia taip gavosi, kad galvojai nesitart, bet teko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2009 08 23, 20:55)
Sveikos mergytes  4u.gif  As irgi planuoju gimdyti Trakuose. O kada pirma karta ten reikia prisitatyti? Pries koki menesi apsiziureti, paskutini menesi pastoviai lankytis ar kaip ten yra?  g.gif
Butinai pasidalink, labai aktualu ir mums  ax.gif
O kaip cia taip gavosi, kad galvojai nesitart, bet teko? g.gif

aš kaip pirmą mergaitę gimdžiau, tai lankiausi pas vedėją nuo 7 mėnesių, o šį katrą tai nė karto ten nebuvau, važiuosiu tik gimdyti, prieš tai nematau reikalo, nes kaimynė taip darė mano, nuvažiavo tik gimdyti, tai sakė čiki, nebūtina ten lankytis thumbup.gif
Atsakyti
As buvau tris kartus pas Streizeine ir su ja tariausi. Man tai buvo i nauda, nes mano poliklinikoje Vilniuje paskutiniais menesiais, echo nebedare, nes eiles ir echoskopiste isvaziavusi atostogaut buvo, tonu irgi nematavo, tai visa sita prieziura as gavau Trakuose, o man tai buvo ypac svarbu, nes dukryte visa laika atsilikinejo pora savaiciu ir gime labai mazyte
Atsakyti