Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Karina123 @ 2009 12 23, 19:54)
Na dėl vizitų, tai kai tariausi su ją tai , už vizitus nemokėjau, (nors kas savaitė net ir po du kartus lankiausi), o susimokėjau jau po visko. už viską

ydomiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 12 25, 22:02)



tiesa lankiausi ligoninei pas ja, o ne privačiam kabinete, nes 1,5 metų atgal gal jo neturėjo g.gif
Papildyta:
QUOTE(geleta @ 2009 12 25, 13:43)
SU ŠVENTOM KALĖDOM 4u.gif  wub.gif



Dėkui,


Bet man įdomų kodėl tavo komentarai vis tokie, tipo na nors a parašyti kad tik aprašyti doh.gif Turbut nori papulti į "uždaraustas temas" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2009 12 26, 09:44)
Bet man įdomų kodėl tavo komentarai vis tokie, tipo na nors a parašyti kad tik aprašyti doh.gif  Turbut nori papulti į "uždaraustas temas" g.gif

OT, bet man tas pats klausimas iškilo skaitant lotuliukas.gif Su šventėm, beje, jau antrąkart sveikino lotuliukas.gif Uždraustos temos jai jau senai pasiekiamos, tai nebent į moderatores taip taikosi hihihi.gif
Atsakyti
Su Šv.Kalėdomis, mergaitės!
Na, aš ką tik grįžau iš svečių pas vyro gimines. Ten buvo kažkokia tetų teta ( septintas vanduo ant kisieliaus), kuri dirba Trakuose sanitariuke, tai as viska isklausinejau.
1. Dienomis dirba Variakojiene, Streižiene, Rogalskis ir Vaitoškiene. Variak. ir Streiž. būna kasdien, o Rog. ir Viaitošk. pasidalinę savaiės dienas. Visi jie daro CP.
2. Budi savaitgaliais ir naktimis be šiu gydytoju dar ir kiti.
3. Karantinas jau pasibaigęs, visus vyrus leidžia ir į gimdymą, ir į palatą pasilikti nakčiai.
4. Yra kažkoks ministro patvirtintas sąrašiukas rizikų ir patologijų, pagal kurį visos ligoninės suskirstytos į lygius (kur kokiai leidžiama gimdyti) ir Trakai ne visas gimdyves turi teisę priimti, o esan rizikai ar kokiai patologijai privalo išsiųsti į aukštesnio lygio ligoninę. Bent jau aš taip supratau ax.gif . Kartais vedeja nesilaiko to reikalavimo ir leidžia gimdyti nėštukėms su rizika (atskiru susitarimu), kiti gydytojai laikosi taisyklių ir reikalui esant išsiunčia, nes nenoriu rizikuoti leliuko ir mamos sveikata. Nesąmonė gaunasi dėl to, kad vienoms su rizika leidžiama (susitarusioms su vedeja), o kitoms (nesusitarusioms su vedeja) - ne.
5. Naujagimių gydytoja būna kasdien iki pietų, jei reikia naktį ar savaitgalį CP - iškviečia iš namų.
Na lyg ir viskas, gal dar ką prisiminsiu, tai parašysiu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Su sventem visas!!
As irgi planuoju gimdyti Trakuose, tai su vyru nutarem ateinancia savaite nuvaziuot apsiklausinet, ko reikia ir pan., tai jeigu jau nuimtas karantinas, tai ir apsiziureti ileidzia, ar ne?? Ir gal kas zino, kaip apskritai ten ziuri i tokius "apsiziurejimus" nes nesinori labai trukdyti smile.gif Mes tik apsiklausinet norim, kaip del epiduro, vyrui aprangos, plauciu nuotraukos ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izmir @ 2009 12 26, 17:01)
Nesąmonė gaunasi dėl to, kad vienoms su rizika leidžiama (susitarusioms su vedeja), o kitoms (nesusitarusioms su vedeja) - ne.

Šitoj vietoj nesutikčiau. Tiek mano, tiek Milduxes atveju vedėja žinojo, kokie gimdymai laukia, bet jai tai nekliudė žadėti gimdymo būtent Trakuose. Man buvo pasakyta, kad turėsiu pasirašyti kažkokį atsisakymą vykti į aukštesnio lygio GN, aš sutikau. Bet vis tiek prasidėjus sąrėmiams buvau išprašyta neva dėl vietų trūkumo.

Negali priimti, tai negali, bet kam būtent VEDĖJAI iki paskutinės minutės meluoti, kad priims? Tame čia bėda...
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 12 26, 20:00)
Šitoj vietoj nesutikčiau. Tiek mano, tiek Milduxes atveju vedėja žinojo, kokie gimdymai laukia, bet jai tai nekliudė žadėti gimdymo būtent Trakuose. Man buvo pasakyta, kad turėsiu pasirašyti kažkokį atsisakymą vykti į aukštesnio lygio GN, aš sutikau. Bet vis tiek prasidėjus sąrėmiams buvau išprašyta neva dėl vietų trūkumo.

Negali priimti, tai negali, bet kam būtent VEDĖJAI iki paskutinės minutės meluoti, kad priims? Tame čia bėda...


Na tada aš nieko nesuprantu g.gif Ar ne geriau tada būtų kalbėtis su kitais ten dirbančiais gydytojais, kad pasakytų, galima ar ne pas juos gimdyti? Nes taip išeina, kad vedėja negalima pasitikėti. Isivaizduoju, kaip turi jaustis kiti gydytojai, kai turi vedėjos sukurtą situaciją (kaip MilDuXe) ir melą išpainioti.
Atsakyti
QUOTE(Izmir @ 2009 12 26, 20:35)
Na tada aš nieko nesuprantu  g.gif Ar ne geriau tada būtų kalbėtis su kitais ten dirbančiais gydytojais, kad pasakytų, galima ar ne pas juos gimdyti?

Mano atveju visoje istorijoje dalyvavo ir Streižienė. Be to, vedėja yra pagrindinis žmogus ligoninėje, tad kas jau kas, bet ji turėtų informuoti, ką gali, o ko ne. Ir nelaukti momento šiai "gerai" žiniai pranešti, kai jau vaikas beldžiasi...

Na, mano reziumė būtų toks - kad ir ką besakytų Variakojienė ar kas kitas, Trakuose laukiami tik gimdymai be jokių komplikacijų ir rizikų. Visgi bandančioms laimę teks skaudžiai nusivilti ir skaičiuoti sąrėmius pakeliui į kitus GN...
Atsakyti
Tai gal moterų konsultacijoje gydytoja turi įvertinti situacija , nes ji visą nėštumą prižiūri, ir pasakyti kokiose ligoninėse galima gimdyti?
Atsakyti
QUOTE(balsima @ 2009 12 26, 18:59)
tai jeigu jau nuimtas karantinas, tai ir apsiziureti ileidzia, ar ne?? Ir gal kas zino, kaip apskritai ten ziuri i tokius "apsiziurejimus" nes nesinori labai trukdyti smile.gif Mes tik apsiklausinet norim, kaip del epiduro, vyrui aprangos, plauciu nuotraukos ir pan. smile.gif

Nežinau, kaip dėl buvusio karantino, bet šiaip besidominčius priima svetingai ir geranoriškai smile.gif Aprodo palatas, gimdyklas (jei laisvos), atsako į visus klausimus ir tikrai neveja lauk smile.gif Taip kad nebijokite ir drąsiai važiuokite apsižiūrėt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Izmir @ 2009 12 26, 21:03)
Tai gal moterų konsultacijoje gydytoja turi įvertinti situacija , nes ji visą nėštumą prižiūri, ir pasakyti kokiose ligoninėse galima gimdyti?

Yra daugybė "gal". Visgi elgtis taip, kaip pasielgė vedėja - nei etiška, nei sąžinininga, nei moralu. Kaip jau sakiau - negali priimti, taip ir sakyk, kam meluoti??
Atsakyti
[quote=Sweet Dreams,2009 12 26, 21:55]
Mano atveju visoje istorijoje dalyvavo ir Streižienė. Be to, vedėja yra pagrindinis žmogus ligoninėje, tad kas jau kas, bet ji turėtų informuoti, ką gali, o ko ne. Ir nelaukti momento šiai "gerai" žiniai pranešti, kai jau vaikas beldžiasi...

O ką turi paprastas gydytojas sakyti vedėjai - "vedėja jus neturite teisės priimti šios moters?" Valdžia yra valdžia. Ar daug kas iš mūsų išdrįsta savo viršininkui paprieštarauti, juo labiau, kai kalba eina apie "tarimasi"
Atsakyti
QUOTE(Izmir @ 2009 12 26, 21:26)
O ką turi paprastas gydytojas sakyti vedėjai - "vedėja jus neturite teisės priimti šios moters?" Valdžia yra valdžia. Ar daug kas iš mūsų išdrįsta savo viršininkui paprieštarauti, juo labiau, kai kalba eina apie "tarimasi"

Nesitariau su niekuo wink.gif Tiesiog pirmąjį kartą (dieną iki termino) atvažiavau su siuntimu planinei operacijai, apžiūrėjo vedėja ir Streižienė, pasakė, kad turėsiu pasirašyti atsisakymą vykti į kitus GN (bet nedavė kažkodėl g.gif). Visgi paleido savaitgaliui namo, nes "placenta neperbrendusi, o kaklelis užsicementavęs". Kitą rytą prasidėjo gimdymas ir atvažiavus paaiškėjo, kad neva nėra vietų. O tada jau greitoji, AK ir košmariškas gimdymas ten. Aišku, galit sakyt, kad vietų iš tikro nebuvo, bet po Milduxės istorijos aš tuo nebetikiu schmoll.gif Nes "komplikacija" analogiška - gimdymas po CP. Ir istorijos pabaiga tokia pati - ašaros priimamajame belaukiant greitosios...
Atsakyti