Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(fsss~ @ 2009 12 22, 16:23)
MilDuXe, kaip aš tave užjaučiu ir suprantu. nes atsidūriau identiškoje situacijoje tą pačią savaitę (tik streso patyriau nepalyginamai mažiau). tariausi su Variakojiene, lankiausi pas ją kelis syk baltupiuose. nė sykio ji neužsiminė, kad negalės atvykti ar kad šiuo metu "serga". viskas buvo gerai, iki nakties, kai jau sarėmiai buvo kas 5min ir ruošiausi į ligoninę. paskambinus jai, paaiškėjo, kad ji turi nedarbingumą ir atvykti negalės. ji atseit, paskambins ir pasakys, kad aš atvažiuoju. tuo metu, jau nebenorėjau nieko, tik susikaupti prieš gimdymą. gal todėl, kad buvau čia paskaičius apie jos "plaučių uždegimą, nedarbingumą ir kt ligas", šokas, kad gydytoja su kuria tariausi - neatvyks, buvo mažesnis. namie laukėm, keik galėjom. trakuose mane priėmė ir už nepilnų 3jų valandų mes jau turėjom savo pirmagimį. gimdyt teko pas budintį gydytoją. kurio savo noru tikrai nesirinkčiau. tačiau kadangi, viskas ėjosi greitai, didelio diskomforto nejaučiau. su vedėja niekuomt daugiau nesitarčiau ir nesiūlyčiau niekam. nors ir žinau gražių jos priimtų gimdymų ir atsiliepimų. bet toks neatsakingas elgesys, primena loteriją. todėl kiekviena turit pagalvoti, ar verta rizikuoti.

o šiaip trakus labai giriu, nuostabus akušerių, vaikų gydytojų, slaugučių, ir seselių kolektyvas. mum labai patiko. norėčiau ten ir kitą vaiką gimdyti.

o tu, MilDuXe, laikykis. džiaugiuosi, kad bent kitoj ligonėj sutikai žmoniškų gydytojų.

o tai jeigu butu salia taves stovejusi serganti su temperatura, tai butu tada jau atsakinga... doh.gif
tada grestu tau ir tavo vaikui kokia nors infekcija... ji atsakingai pasielge nedalyvaudama... nerizikuodama tavo ir tavo vaikiuko sveikatomis.
Atsakyti
QUOTE(fsss~ @ 2009 12 22, 15:23)
MilDuXe, kaip aš tave užjaučiu ir suprantu. nes atsidūriau identiškoje situacijoje tą pačią savaitę (tik streso patyriau nepalyginamai mažiau). tariausi su Variakojiene, lankiausi pas ją kelis syk baltupiuose. nė sykio ji neužsiminė, kad negalės atvykti ar kad šiuo metu "serga". viskas buvo gerai, iki nakties, kai jau sarėmiai buvo kas 5min ir ruošiausi į ligoninę. paskambinus jai, paaiškėjo, kad ji turi nedarbingumą ir atvykti negalės. ji atseit, paskambins ir pasakys, kad aš atvažiuoju. tuo metu, jau nebenorėjau nieko, tik susikaupti prieš gimdymą. gal todėl, kad buvau čia paskaičius apie jos "plaučių uždegimą, nedarbingumą ir kt ligas", šokas, kad gydytoja su kuria tariausi - neatvyks, buvo mažesnis. namie laukėm, keik galėjom. trakuose mane priėmė ir už nepilnų 3jų valandų mes jau turėjom savo pirmagimį. gimdyt teko pas budintį gydytoją. kurio savo noru tikrai nesirinkčiau. tačiau kadangi, viskas ėjosi greitai, didelio diskomforto nejaučiau. su vedėja niekuomt daugiau nesitarčiau ir nesiūlyčiau niekam. nors ir žinau gražių jos priimtų gimdymų ir atsiliepimų. bet toks neatsakingas elgesys, primena loteriją. todėl kiekviena turit pagalvoti, ar verta rizikuoti.

o šiaip trakus labai giriu, nuostabus akušerių, vaikų gydytojų, slaugučių, ir seselių kolektyvas. mum labai patiko. norėčiau ten ir kitą vaiką gimdyti.

o tu, MilDuXe, laikykis. džiaugiuosi, kad bent kitoj ligonėj sutikai žmoniškų gydytojų.

as manau pas gidytoja nebloga taktika
zino,kad negales priimti gimdymo,tai bent jau per vizitus pinigeliu prisirinks,juk vizitai mokami,o ir nepygus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pop_mama @ 2009 12 23, 14:29)
o tai jeigu butu salia taves stovejusi serganti su temperatura, tai butu tada jau atsakinga... doh.gif
tada grestu tau ir tavo vaikui kokia nors infekcija... ji atsakingai pasielge nedalyvaudama... nerizikuodama tavo ir tavo vaikiuko sveikatomis.

manau,jaigu matai,kad dimdymo data,tuo metu kai dar biuletenyje,tai kokio velnio tartis? g.gif
Atsakyti
O kodel butent su vedeja tartis g.gif manau Milduxe butu pagimdziusi ir ne pas ja, bet, kad neleido, bijojo rizikuoti, o ir vedeja ryskiai liepe neleisti..cia beda...kiti vaziuoja nesitare ir buna paenkinti..as tariausi, nes man paciai kazkaip saugiau, kai bent kiek zinau zmogu ir mane ne pirma syki mato, zino, kas ir kaip...Streizeine man labai patiko..nezinau kaip butu, jei pas ja vaiksciociau i konsultacijas visa gyvenima, paskui gimdyciau pas ja ir pvz. pasakytu, kad nepriims..nu skaudu butu ir sokas tokioje padetyje...bet sakysim, mano draugu seimoje buvo taip, kad ejo tartis pas gydytoja, kuris uzgiedojo kaina, tai is principo vaziavo tada kitur, nesitarusi ir sekmingai pagimde VGN ir labai patenkinta buvo akuseres Bozenos prieziura..na ji turejo laiko apsispresti, pas ka nenori gimdyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 23 gruodžio 2009 - 16:06
QUOTE(pop_mama @ 2009 12 23, 15:29)
o tai jeigu butu salia taves stovejusi serganti su temperatura, tai butu tada jau atsakinga... doh.gif
tada grestu tau ir tavo vaikui kokia nors infekcija... ji atsakingai pasielge nedalyvaudama... nerizikuodama tavo ir tavo vaikiuko sveikatomis.


juk ji nedarbingumą turėjo jau dvi savaites, tai kodėl, kai aš su ja tariausi ir gimdymo data buvo čia pat, ji man to nepasakė? be to, besilankant privačiai tą pačią savaitę, ji buvo visiškai sveika, nors trakuose "sirgo". čia neina kalba, apie gimdymo priėmimą su temperatūra, čia tiesiog elementarus žmogiškumas perspėti, kad šias pora savaičių, kai būtent yra mano terminas, ji negalęs atvykti. žinodama tai, aš juk būčiau galėjus tartis su kita gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(fsss~ @ 2009 12 23, 17:35)
juk ji nedarbingumą turėjo jau dvi savaites, tai kodėl, kai aš su ja tariausi ir gimdymo data buvo čia pat, ji man to nepasakė? be to, besilankant privačiai tą pačią savaitę, ji buvo visiškai sveika, nors trakuose "sirgo". čia neina kalba, apie gimdymo priėmimą su temperatūra, čia tiesiog elementarus žmogiškumas perspėti, kad šias pora savaičių, kai būtent yra mano terminas, ji negalęs atvykti. žinodama tai, aš juk būčiau galėjus tartis su kita gydytoja.

sutinku pilnai thumbup.gif , tiesiog pop_mama komentaras ne temon ir ne vietoj schmoll.gif (kitą kart pop_mama bandyk skaityt atidžiau)
Atsakyti
QUOTE(fsss~ @ 2009 12 23, 14:54)
na dabar jau ji nebeserga, galgi nebesusirgs. iš kitos pusės, nenorėtum tartis su Streižiene? kiek girdėjau, ji atsakingiau į savo pažadus žiūri.


Tai va, kad aš jau pas Variakojienę kelis kartus buvau. Esu jos žemietė, tai lb maloniai priėmė, o kaip bus toliau - Dievas žino g.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 12 23, 16:20)
as manau pas gidytoja nebloga taktika
zino,kad negales priimti gimdymo,tai bent jau per vizitus pinigeliu prisirinks,juk vizitai mokami,o ir nepygus doh.gif
Papildyta:

manau,jaigu matai,kad dimdymo data,tuo metu kai dar biuletenyje,tai kokio velnio tartis? g.gif




Na dėl vizitų, tai kai tariausi su ją tai , už vizitus nemokėjau, (nors kas savaitė net ir po du kartus lankiausi), o susimokėjau jau po visko. už viską
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2009 12 23, 20:54)
Na dėl vizitų, tai kai tariausi su ją tai , už vizitus nemokėjau, (nors kas savaitė net ir po du kartus lankiausi), o susimokėjau jau po visko. už viską


tai gal tu vaiksciojai pas ja trakuose? ten niekas nemoka uz konsultacijas, kas su ja taresi, bet kadangi ji trakuso eturejo biuleteni ir ten nedirbo - tai kvietesi i patikrinimus i privacia klinika, kur buvo kuo sveikiausia ir puikiausiai eme pinigus doh.gif
Atsakyti
bet, juk jei kas paskambintu Sodrai..tai juk cia nusikaltimas, dirbti vienur ir kitur tureti biulioteni g.gif as jau nekalbu, kad sitaip subalamutinti zmogu..dar jei tai tik butu sakysim mokama/nemokama konsultacija..cia juk ejo kalba apie gimdyma g.gif
Atsakyti
aš tai tos nuomonės, kad su niekuo nereikia tartis, tada viskas ok būna ir ant nieko nepyksti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 12 24, 17:18)
aš tai tos nuomonės, kad su niekuo nereikia tartis, tada viskas ok būna ir ant nieko nepyksti mirksiukas.gif



arba ne mirksiukas.gif jau pastebejau, kad cia gyvenimo loterija - gyveime visaip buna ir pasitaiko, bet kiekviena zino, kas jai geriausia...
buna atveju, kai susitari ir viskas super buna, buna, vaziuoja ant ura ir irgi super buna, o buna, kad ir taip ir taip nenusiseka verysad.gif
sakau, as nesitykejau, kad RK nesitarus, pakliusiu pas toki gydytoja thumbup.gif kitu atveju, nezinau, ar butu gerai, kaip kad antakalnyje mane ypatingai sutinka toks Podkopajevas, vis ant jo uztaikydavau, kai kas negerai budavo doh.gif tai su juo tarkis nesitarus, turbut abiem atvejais snipstas gautusi doh.gif

na bet jau cia nuklydau nuo traku temos blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
SU ŠVENTOM KALĖDOM 4u.gif wub.gif
Atsakyti