Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

jargau verysad.gif Milduxe, sveikinu tiek iskentejus ir turint sveika vaikiuka 4u.gif
nu tikrai, jei sergi, tai jau negalima tartis, galiausiai, juk zino, akd nesi is tu, kurie viens du ir pagimdo, zino istorija, zino, akd pirmas CZ..tai kaip taip galima..labai sakyciau pavirsutiniskas ir neatsakingas elgesys
Ta Voi..tai gal Vaitoskiene? Del neonatologo, tai mane irgi eprspejo, kai ten ruosiausi gimdyti..bet kodel jo neleido issikviesti g.gif ypac jei turi sakysim telefona ir gali tai apdaryti...gal ju neonatologas irgi sirgo ar ka..liudna istorija...
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 20, 14:22)
jargau verysad.gif  Milduxe, sveikinu tiek iskentejus ir turint sveika vaikiuka 4u.gif
nu tikrai, jei sergi, tai jau negalima tartis, galiausiai, juk zino, akd nesi is tu, kurie viens du ir pagimdo, zino istorija, zino, akd pirmas CZ..tai kaip taip galima..labai sakyciau pavirsutiniskas ir neatsakingas elgesys
Ta Voi..tai gal Vaitoskiene? Del neonatologo, tai mane irgi eprspejo, kai ten ruosiausi gimdyti..bet kodel jo neleido issikviesti g.gif ypac jei turi sakysim telefona ir gali tai apdaryti...gal ju neonatologas irgi sirgo ar ka..liudna istorija...

man tai L. Voitoškienė labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 19, 15:06)
jetus kaip susinervavau - parasiau visa istorija... taciau ji neissisaugojo, tad pameginsiu parasyti is naujo vorde ir ikelti ja cia...



labai suprantu ir užjaučiu ką reikėjo tau patirti verysad.gif prieš porą metų ir aš verkiau prie tų baltų faneros durų verysad.gif bet čia nebuvau suprasta, kai bandžiau išsipasakoti. Tokios situacijos labai pakeičia mąstymą apie Trakus, kiek aš norėjau ten gimdyti, tiek dabar net mintis tokia į galvą neina, antras, jei toks bus, tikrai negims Trakuose, vien dėl savo požiūrio į gimdančiąją, dėl savo nepasiruošimo ir t.t. ir pan. Bus dar daug tokių, kurios liaupsins Variakojienę, Meškaitę, bet niekas manęs neprivers gerai galvoti apie jas. Iš tikrųjų liūdna ir graudu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 19, 16:06)
Taiga ta verkiancioji buvau as…

Visu pirma noriu tave psveikinti su stipruoliu suneliu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikatytes jums ir ramiu nakteliu mirksiukas.gif Svarbu kad abu esate sveiki ir laimingi. 4u.gif
Na o paskaiciusi tavo istorija pakraupau...juk sitaip elgtis tai jau nezmoniska... Visiskai nesuprantu tokio jos elgesio, kam suteikti mamai vilties ir poto sitaip pasitycioti. Del tokio jos poziurio i gimdyves kencia visas skyrius... doh.gif
Nors is savo patirties galiu pasakyti kad Traku GN privengia rizikingu nestumu bei gimdymu. Galbut man siuo atveju labai pasiseke, nes vedeja pazystu labai seniai ir ne tik kaip paciente... todel kai pas ja kreipiausi ji nevyniodama zodziu i vata, tiesiog atsisake priimti mano gimdyma, nes grese preeklampsija ir dar kitokiu ligu puokste turiu ... del to jai esu labai dekinga, nes jei man butu tai nutike ... doh.gif Nors tuo metu ir man buvo strioko, asaru ir t.t., bet as turejau laiko viska apmastyti nes man iki gimdymo dar buvo like 4 men. Ji man tiesiai pasake kad neontologas atvyksta tik iskviestas ir pan. Todel veliau, viska gerai apmasciusi vaziavau i AK. As daugiau nei puse nestumo prasivoliojau ligoninese - beveik 1.5 men gulejau Trakuose, pabaigoje AK. Ten susipazinau su fainuoliu gydytoju, pas kuri ir gimdziau... jau ne karta minejau, kad likau labai patenkinta, po gimdymo simboliskai atsidekojome. Aisku jautesi konvejeris, nu bet nera ko noreti , ta para kai as gimdziau buvo 30 gimdymu, personalas nuo koju nusivares, bet demesio nestokojau (bet cia jau ne i tema).
Aisku cia tik mano subjektyvi nuomone, bet man atrodo jei nestumas vyksta sklandziai, jokios rizikos nera tai ir Trakai laukia rankas isskete, bet jei neduok Dieve, kazkas ne taip, tai tuoj pat greituke ir vaziuoji i AK ar i kitus aukstesniojo lygio GN.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joniene: 21 gruodžio 2009 - 17:44
QUOTE(Sweet Dreams @ 2009 12 19, 22:51)
Džiaugiuosi, kad tau bent RK gerai sekėsi. Apie AK aš to pasakyti negaliu unsure.gif Elgėsi kaip su gyvuliu, tyčiojosi, liepė gimdyt pačiai, nors turėjau siuntimą CZ sad.gif Į lankas aš jau čia, bet tokio gimdymo nelinkėčiau niekam... Ir dėl to galiu kaltinti tik Trakus. Nes žinodama realią situaciją, rinkčiausi GN savo nuožiūra (o ne ten, kur nuvežė greitoji) ir tarusis su kuo nors. Deja... Įmetė į tą balą, iš kurios savo noru ir jėgomis išlipti nebegalėjau...


QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 19, 15:06)
jetus kaip susinervavau - parasiau visa istorija... taciau ji neissisaugojo, tad pameginsiu parasyti is naujo vorde ir ikelti ja cia...

Antra karta gal neprasysiu taip jausmingai kaip pirma karta, nes nei laiko nelabai turiu, nei nori vel prisiminti visa tai… tad daug ka sutrumpinsiu…





ojei net nezinau ka pasakyti
ziauriu...ziauru... verysad.gif skaiciau ir verkti norisi,kai pagalvoji,kad galeciau atsidurti tokioi situacijoi verysad.gif
aisku svarbiausia sveikas leliukas wub.gif
bet Variakojiene siaubingai pasielge,anksciau tikrai ji buvo kitokia, jau daug is ko girdziu,kad kaip zmogus ji labai pasikeitusi unsure.gif
as gimdziau antraji pa sja,bet tik del tam tikru aplinkybiu

pirmaji gimdziau pas Rogalski nesitarus
su antru jau tariausi su Rogalsiu
susikloste aplinkybes, skambinau jam is namu, o jis sako jau gal vaziuok i trakus, pas mane dar viena vizitas klinikoi vln, bet kol padarys klyzma , sutvarkys dokus as jau atvaziuosiu
ir sau ramiai mes pajudejome
kazkaip net nesitikejau,kad tik izengus i rgistratura,jau po 15min turesiu leliu ant ranku,neprireike nei klizmos,nei pildymo dokumentu
siaip ,kad Rogalskis neatvyko puikiai suprantu, nekaltinau jo visai,nes neimanoma buvo suspeti atvaziuoti ir prie dydeliu noru
tik galiu apsakyti,kad jai turesiu trecia,tai tarsiuos tik su Rogalskiu wub.gif

siuo atveju Rogalskis labai atsakingas zmogus, nes ne viena mamyte rase,kad net atvyko tuo metu kai atostogavo
pas viena mamyte atvyko net is Latvijos
mum pasakojo,kad vaziuojant pas gimdyve ji uz greicio virsijima buvo sustabde policija, spruko Rogalskis nuo ju biggrin.gif nes labai skubejo
pasivyjo iki pat gimdyklos duru doh.gif
Atsakyti
nu nieko sau - gimdymas su policija biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos mergytės, su artėjančiom šventėm jus ir jūsų mažus stebūklėlius, būkit visi sveiki ir laimingi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
MilDuXe, kaip aš tave užjaučiu ir suprantu. nes atsidūriau identiškoje situacijoje tą pačią savaitę (tik streso patyriau nepalyginamai mažiau). tariausi su Variakojiene, lankiausi pas ją kelis syk baltupiuose. nė sykio ji neužsiminė, kad negalės atvykti ar kad šiuo metu "serga". viskas buvo gerai, iki nakties, kai jau sarėmiai buvo kas 5min ir ruošiausi į ligoninę. paskambinus jai, paaiškėjo, kad ji turi nedarbingumą ir atvykti negalės. ji atseit, paskambins ir pasakys, kad aš atvažiuoju. tuo metu, jau nebenorėjau nieko, tik susikaupti prieš gimdymą. gal todėl, kad buvau čia paskaičius apie jos "plaučių uždegimą, nedarbingumą ir kt ligas", šokas, kad gydytoja su kuria tariausi - neatvyks, buvo mažesnis. namie laukėm, keik galėjom. trakuose mane priėmė ir už nepilnų 3jų valandų mes jau turėjom savo pirmagimį. gimdyt teko pas budintį gydytoją. kurio savo noru tikrai nesirinkčiau. tačiau kadangi, viskas ėjosi greitai, didelio diskomforto nejaučiau. su vedėja niekuomt daugiau nesitarčiau ir nesiūlyčiau niekam. nors ir žinau gražių jos priimtų gimdymų ir atsiliepimų. bet toks neatsakingas elgesys, primena loteriją. todėl kiekviena turit pagalvoti, ar verta rizikuoti.

o šiaip trakus labai giriu, nuostabus akušerių, vaikų gydytojų, slaugučių, ir seselių kolektyvas. mum labai patiko. norėčiau ten ir kitą vaiką gimdyti.

o tu, MilDuXe, laikykis. džiaugiuosi, kad bent kitoj ligonėj sutikai žmoniškų gydytojų.
Atsakyti
nu,nieko sau g.gif
Atsakyti
QUOTE(fsss~ @ 2009 12 22, 16:23)
MilDuXe, kaip aš tave užjaučiu ir suprantu. nes atsidūriau identiškoje situacijoje tą pačią savaitę (tik streso patyriau nepalyginamai mažiau). tariausi su Variakojiene, lankiausi pas ją kelis syk baltupiuose. nė sykio ji neužsiminė, kad negalės atvykti ar kad šiuo metu "serga". viskas buvo gerai, iki nakties, kai jau sarėmiai buvo kas 5min ir ruošiausi į ligoninę. paskambinus jai, paaiškėjo, kad ji turi nedarbingumą ir atvykti negalės. ji atseit, paskambins ir pasakys, kad aš atvažiuoju. tuo metu, jau nebenorėjau nieko, tik susikaupti prieš gimdymą. gal todėl, kad buvau čia paskaičius apie jos "plaučių uždegimą, nedarbingumą ir kt ligas", šokas, kad gydytoja su kuria tariausi - neatvyks, buvo mažesnis. namie laukėm, keik galėjom. trakuose mane priėmė ir už nepilnų 3jų valandų mes jau turėjom savo pirmagimį. gimdyt teko pas budintį gydytoją. kurio savo noru tikrai nesirinkčiau. tačiau kadangi, viskas ėjosi greitai, didelio diskomforto nejaučiau. su vedėja niekuomt daugiau nesitarčiau ir nesiūlyčiau niekam. nors ir žinau gražių jos priimtų gimdymų ir atsiliepimų. bet toks neatsakingas elgesys, primena loteriją. todėl kiekviena turit pagalvoti, ar verta rizikuoti.

o šiaip trakus labai giriu, nuostabus akušerių, vaikų gydytojų, slaugučių, ir seselių kolektyvas. mum labai patiko. norėčiau ten ir kitą vaiką gimdyti.

o tu, MilDuXe, laikykis. džiaugiuosi, kad bent kitoj ligonėj sutikai žmoniškų gydytojų.



jai ne paslaptys pas ką gimdėt?
Atsakyti
Košmaras kas darosi... Siaubas tikras... Aš ir tariausi su Variakojiene per pazįstama, bet jau bijau ir laukt tos dienos, net nžn ar išvis verta jai skambint ir nervus gadint? Ta pažįstama gimdė gruodžio 7 d., tai Variakojienė pasakė, kad serga ir t.t., bet paskambino į skyrių ir paprašė, kad priimtų. Paskui kelis kartus skambino ir domėjosi, kaip viskas praėjo. Budėjo tada Rogalskis, bet gimdymą priėmė akušerė, nes gydytojas buvo prie sunkaus gimdymo. Pasimetus esu visai...
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 12 23, 10:54)
Pasimetus esu visai...


na dabar jau ji nebeserga, galgi nebesusirgs. iš kitos pusės, nenorėtum tartis su Streižiene? kiek girdėjau, ji atsakingiau į savo pažadus žiūri.
Atsakyti