Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(geleta @ 2009 12 14, 12:37)
didelės sėkmės


Dziausmingo susitkimo wub.gif Lauksim atsiliepimu
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 14, 12:08)
na man jau saremiai nuo 4 ryto, kamstis isejo, tai tik neperseniausiai dasiskambinau Variakojienei. pamynejo, kad ji dar serga ir negali atvykti, taciau dave kitos gydytojos telefono numeri... tad lekiu pas ja ax.gif gal jau siandien bus susitikimas su leliuku nestuke.gif

lengvai ir greitai wub.gif
net pati uzsinorejau gimdyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 14, 12:08)
na man jau saremiai nuo 4 ryto, kamstis isejo, tai tik neperseniausiai dasiskambinau Variakojienei. pamynejo, kad ji dar serga ir negali atvykti, taciau dave kitos gydytojos telefono numeri... tad lekiu pas ja ax.gif gal jau siandien bus susitikimas su leliuku nestuke.gif



Lengvo gimdymo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panterra555: 14 gruodžio 2009 - 17:28
Sveikos mergaites, prisijungiu ir as prie visu sauniu supermamyciu. Siandien su vyru vaziavom kibinu pavalgyti, tai nusprendem uzsukti apsiziureti. Bet taip graudu pasidare... unsure.gif atejom mes i 3 auksta i priimaji, o ten, girdim, viena moteris taip graudziai verkia. Pasirodo, ji norejo Trakuose gimdyti, o ja norejo issiusti, nes leliukui taip saugiau, kadangi kazkuo rizikingas jos nestumas buvo. Tai man taip nuo jos asaru sirdi suspaude unsure.gif negalejau laukti, sakau vyrui einam pasivaiksciuoti, po to grisim. Kai grizom, jau nebuvo tos moterytes. Mums akusere liepe palaukti, kol daktare ateis, kol laukem, girdejau, kaip akuseres ta moteriske aptarinejo blush2.gif (tos priimamojo durys is tokios sovietines fanieros padarytos) Kaip supratau, ta moteris su vedeja taresi, ir nors pagal visas taisykles ji Trakuose negalejo gimdyti, bet vedeja Variakojiene jai "aukso kalnus" prizadejo. Bet neatvaziavo. Tai tos akuseres dirbancios gydytojos gailejo, nes ji privalo laikytis taisykliu ir negali rizikuoti leliuko gyvybe, o turi vedejos privirta kose srebti. Be to, pasirodo, ta gydytoja ir vedejai paskambino pasitikslinti, ar tikrai vedeja leidzia Trakuose gimdyti, nors pagal rizikas nepriklauso, tai vedeja liepe issiusti doh.gif Nieko nesuprantu, ar tikrai taip gali buti? Bet tos akuseres nezinojo, kad as viska girdziu. Taip man baisu pasidare unsure.gif Nejaugi istikruju vedeja prizada, tai , ko negalima, o paskui neatvaziuoja. Nezinau, ka ir daryti, nes norejau su ja tartis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Izmir: 14 gruodžio 2009 - 23:04
QUOTE(Izmir @ 2009 12 14, 23:04)
Sveikos mergaites, prisijungiu ir as prie visu sauniu supermamyciu. Siandien su vyru vaziavom kibinu pavalgyti, tai nusprendem uzsukti apsiziureti. Bet taip graudu pasidare...  unsure.gif atejom mes i 3 auksta i priimaji, o ten, girdim, viena moteris taip graudziai verkia. Pasirodo, ji norejo Trakuose gimdyti, o ja norejo issiusti, nes leliukui taip saugiau, kadangi kazkuo rizikingas jos nestumas buvo. Tai man taip nuo jos asaru sirdi suspaude  unsure.gif negalejau laukti, sakau vyrui einam pasivaiksciuoti, po to grisim. Kai grizom, jau nebuvo tos moterytes. Mums akusere liepe palaukti, kol daktare ateis, kol laukem, girdejau, kaip akuseres ta moteriske aptarinejo  blush2.gif (tos priimamojo durys is tokios sovietines fanieros padarytos) Kaip supratau, ta moteris su vedeja taresi, ir nors pagal visas taisykles ji Trakuose negalejo gimdyti, bet vedeja Variakojiene jai "aukso kalnus" prizadejo. Bet neatvaziavo. Tai tos akuseres dirbancios gydytojos gailejo, nes ji privalo laikytis taisykliu ir negali rizikuoti leliuko gyvybe, o turi vedejos privirta kose srebti. Be to, pasirodo, ta gydytoja ir vedejai paskambino pasitikslinti, ar tikrai vedeja leidzia Trakuose gimdyti, nors pagal rizikas nepriklauso, tai vedeja liepe issiusti  doh.gif  Nieko nesuprantu, ar tikrai taip gali buti? Bet tos akuseres nezinojo, kad as viska girdziu. Taip man baisu pasidare unsure.gif  Nejaugi istikruju vedeja prizada, tai , ko negalima, o paskui neatvaziuoja. Nezinau, ka ir daryti, nes norejau su ja tartis.

visko gali buti
su musu draugais irgi kiauliskai pasielge ji...
susitare,o kai reikejo gimdyt,pasiskambino, o vedeja sako, ar turit siuntima,be jo nepriimsiu
taip ir liko nesuprate jie
man antra vaikeli jinai prieme,visiskai nieko ypatingo smile.gif
Atsakyti
reik tikėtis, kad ten ne MilDuXe buvo. žiūrėsim, kaip mum seksis. jau greit gimdymas. irgi ruošiuos į trakus.
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2009 12 08, 13:35)
Bijau pameluoti kazka, bet del CP turi gauti patvirtinima is vedejos. Bet tikrai negarantuoju gal kazka netaip esu girdejus blush2.gif

Prieš 4 metus, kai gimdžiau Trakuose, vedėja buvo iškviesta vakare iš namų ir po jos apžiūros nuspręsta - operacija. Operavo ji ir Rogalskis. Tada man irgi kažką minėjo, kad be vedėjos "palaiminimo" negali daryti g.gif Gal dabar, kai daug daugiau gimdančių, vedėja nebespėtų fiziškai visų gimdymų "prarevizuot" ir pasikeitė tvarka, nes tada dar būdavo dienų, kai niekas per parą negimdydavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 12 07, 12:59)
Norejau paklausti, gal kuri zinote ar susidurete, jei gimdymas ispuola nakti, ir prireikia skubios cezario operacijos, ar Trakuose atlieka cezari tas pats budintis gydytojas? ar kvieciamasi is namu kazka kita medika?



man teko pas kalinauską gimdyti, tai jis buvo jau pasiruošęs neplaniniam cezariui kurio neprireikė, bet jei būtu tekę, būtu daręs

QUOTE(drieziukasss @ 2009 12 08, 20:50)
Na tokiu atveju gal ir nereik vedejos sulaukti.


kažkaip nemanau, gi gali kiekvieną naktį tokio dalyko prireikti, gi kas naktį vedėjai neskambinėtu, gal tokiais ekstra atvėjais mamytei pakiša kokį dokumentą pasirašyti g.gif

QUOTE(drieziukasss @ 2009 12 12, 01:52)
Sveikutes mamytes
Girdejau tokias snekas, kad zada is Traku GN iseiti Erika Streiziene idomu ar tiesa gal kas girdejot? g.gif  O ar dirba vedeja Variakojiene jau? Pasakojo man, kasd ji isejo ilgu atostogu, kadangi yra patyrusi dideli stresa del asmeniniu reikalu. blush2.gif


kai 12 06 buvau, tai streižienė mane priimė ir girdėjau, kaip sudarinėjo konsultacijų grafiką, kad jos abi su vedėja dirbs

QUOTE(Izmir @ 2009 12 15, 01:04)
  Nejaugi istikruju vedeja prizada, tai , ko negalima, o paskui neatvaziuoja. Nezinau, ka ir daryti, nes norejau su ja tartis.


na esu girdėjusi, kad taip būna, šiaip vedėja, tai man gerą įspūdį paliko, bet gi ji irgi tik žmogus persiplėšti negali, o lt paimtus gal kaip dovanėlę traktyoja? g.gif mačiau kainininkas yra, gal tariantis oficialiai liktu daugiau skaidrumo g.gif man rodos apie 800lt kainuoja norit gimdyti, pas pasirinktą gydytoją
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 09, 15:39)
Streizeine gali daryti CP, man atrodo tik ta Liubov..nepamenu pavardes negali daryti, gal dar kvalifikacijos tokios neturi.


Liubov tikrai daro CP. Ji mano kaimynes seserei rudeni CP dare. Sake, viskas OK, operacija puikiai pavyko ir rando beveik nematyti. Manau visi ginekologai privalo moketi atlikti CP.
Atsakyti
QUOTE(Izmir @ 2009 12 15, 00:04)
Sveikos mergaites, prisijungiu ir as prie visu sauniu supermamyciu. Siandien su vyru vaziavom kibinu pavalgyti, tai nusprendem uzsukti apsiziureti. Bet taip graudu pasidare...  unsure.gif atejom mes i 3 auksta i priimaji, o ten, girdim, viena moteris taip graudziai verkia. Pasirodo, ji norejo Trakuose gimdyti, o ja norejo issiusti, nes leliukui taip saugiau, kadangi kazkuo rizikingas jos nestumas buvo. Tai man taip nuo jos asaru sirdi suspaude  unsure.gif negalejau laukti, sakau vyrui einam pasivaiksciuoti, po to grisim. Kai grizom, jau nebuvo tos moterytes. Mums akusere liepe palaukti, kol daktare ateis, kol laukem, girdejau, kaip akuseres ta moteriske aptarinejo  blush2.gif (tos priimamojo durys is tokios sovietines fanieros padarytos) Kaip supratau, ta moteris su vedeja taresi, ir nors pagal visas taisykles ji Trakuose negalejo gimdyti, bet vedeja Variakojiene jai "aukso kalnus" prizadejo. Bet neatvaziavo. Tai tos akuseres dirbancios gydytojos gailejo, nes ji privalo laikytis taisykliu ir negali rizikuoti leliuko gyvybe, o turi vedejos privirta kose srebti. Be to, pasirodo, ta gydytoja ir vedejai paskambino pasitikslinti, ar tikrai vedeja leidzia Trakuose gimdyti, nors pagal rizikas nepriklauso, tai vedeja liepe issiusti  doh.gif  Nieko nesuprantu, ar tikrai taip gali buti? Bet tos akuseres nezinojo, kad as viska girdziu. Taip man baisu pasidare unsure.gif  Nejaugi istikruju vedeja prizada, tai , ko negalima, o paskui neatvaziuoja. Nezinau, ka ir daryti, nes norejau su ja tartis.
tikrai nieko nuostabaus, ne su vienu vedėja negražiai pasielgė, nors ir sutarę buvo verysad.gif

Atsakyti
Taigi kazkas minejo, kad vedeja plauciu uzdegimu serga, tai gal kai prizadejo, tai nesirgo dar g.gif bet vis tiek..nu jei rizikinga, tai rizikinga..as irgi nebuciau nudziugusi, jei butu i AK issiunte, bet del vaiko tikrai nesispyriociau, kad tik viskas butu gerai.
800lt sumoki i kasa, jei pasikvieti gydytoja ne budejimo metu (nepamenu ar is kitos istaigos gali kviestis), bet gydytojai tenka kokie 400lt, nes mokesciai ir t.t. atskaitoma. man pvz. pasiseke, kad gimdziau budejimo metu pas Streiziene, bet na vsiakij pozarnyj turejom atsideje, jei pvz. gimdytume, kai jau nebe budejimas
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 16, 21:52)
Taigi kazkas minejo, kad vedeja plauciu uzdegimu serga, tai gal kai prizadejo, tai nesirgo dar g.gif bet vis tiek..nu jei rizikinga, tai rizikinga..as irgi nebuciau nudziugusi, jei butu i AK issiunte, bet del vaiko tikrai nesispyriociau, kad tik viskas butu gerai.
800lt sumoki i kasa, jei pasikvieti gydytoja ne budejimo metu (nepamenu ar is kitos istaigos gali kviestis), bet gydytojai tenka kokie 400lt, nes mokesciai ir t.t. atskaitoma. man pvz. pasiseke, kad gimdziau budejimo metu pas Streiziene, bet na vsiakij pozarnyj turejom atsideje, jei pvz. gimdytume, kai jau nebe budejimas

smile.gif
Atsakyti