Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Alchemie @ 2009 12 10, 15:21)

O idomu kiek laikys ta karantina, iki pavasario, kol visos to gripo bangos praies ar kaip g.gif


matyt kad kol epidemijos neatsauks... jau kiek zinau trecdalyje Lietuvos savivaldybiu atsaukta epidemija... 4u.gif
Atsakyti
as vakar skambinau i Traku akuserini skyriu, tai sake, jog ileidzia tetukus i gimdyma, nezinau ar cia man vis sekas su ta malonia moterimi registraturoj kalbet, bet ji pasake, jog ileidzia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(boogy @ 2009 12 11, 08:33)
as vakar skambinau i Traku akuserini skyriu, tai sake, jog ileidzia tetukus i gimdyma, nezinau ar cia man vis sekas su ta malonia moterimi registraturoj kalbet, bet ji pasake, jog ileidzia wink.gif


nu ir valio! 4u.gif
tai ramiau galima laukti dabar gimdymo 4u.gif
aciu uz geras zinias!
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 10, 17:21)
Aciu merginos  4u.gif dabar turim savo angela, kuris mus saugo ir pamoke, kad nera rytoj, nera palaukim, nera kazkada..reikia vertinti kiekviena akimirka..mazoji nuramino sirdele ir seimoje kazkaip silta pasidare su jos atejimu..

Man atrodo, kad jei yra gydytojas, kuris budi nakti, bet negali daryti CZ tai budi su gydytoju, kuris turi tam kvalifikacija.

O idomu kiek laikys ta karantina, iki pavasario, kol visos to gripo bangos praies ar kaip g.gif

wub.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes
Girdejau tokias snekas, kad zada is Traku GN iseiti Erika Streiziene idomu ar tiesa gal kas girdejot? g.gif O ar dirba vedeja Variakojiene jau? Pasakojo man, kasd ji isejo ilgu atostogu, kadangi yra patyrusi dideli stresa del asmeniniu reikalu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2009 12 12, 01:52)
Sveikutes mamytes
Girdejau tokias snekas, kad zada is Traku GN iseiti Erika Streiziene idomu ar tiesa gal kas girdejot? g.gif  O ar dirba vedeja Variakojiene jau? Pasakojo man, kasd ji isejo ilgu atostogu, kadangi yra patyrusi dideli stresa del asmeniniu reikalu. blush2.gif


Gyd. V. Variakojiene serga plauciu uzdegimu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 12 12, 12:41)
Gyd. V. Variakojiene serga plauciu uzdegimu  verysad.gif

oho unsure.gif
Atsakyti
g.gif ka cia jus mergaites kalbat? hmz... niu as planuoju gimdyti pas vedeja ax.gif jau pernesiojau leliuka savo nestuke.gif wub.gif tiesa dabar vel uzsirasius pas vedeja antradieniui, bet privaciam baltupiu kabinete. keliausiu jau ten antra karta... buvau praeita savaite blush2.gif pries tariantis kai skambinau sake, kad ji serga, todel uzsirasiau pas ja tik po savaites, bet kai atejau - tai ji dirbo tame kabinete... penktadieni jai skambinausi, tai sake antradieniui uzsirasyti dabar... ziures ka jau su manim daryti...

visad paklausiu, o jei nakti ar savaitgali prasidetu, ar galiu skambinti??? sako skambinkit, ziuresim pagal situacij aka daryti...

negi jai ji neketintu man pagelbeti per gimdyma - sitaip tampytu nervus??? verysad.gif g.gif niu nemanau... bet aisku ateitis parodys - tikiuos viskas bus gerai...

sakau noresiu mokamos palatos, sako, bandysim paderinti...

del vyriuko, sake i gimdyma jau bando ileidyneti, bet reikia tureti pazyma is savo gydytojos kad sveikas ax.gif tai mes jau issiemem, manau apie savaite ta pazymele turetu galioti, nes kiekviena diena neprivaiksciosi pas savo gydytoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 13, 19:21)
g.gif ka cia jus mergaites kalbat? hmz... niu as planuoju gimdyti pas vedeja ax.gif jau pernesiojau leliuka savo nestuke.gif  wub.gif tiesa dabar vel uzsirasius pas vedeja antradieniui, bet privaciam baltupiu kabinete. keliausiu jau ten antra karta... buvau praeita savaite blush2.gif pries tariantis kai skambinau sake, kad ji serga, todel uzsirasiau pas ja tik po savaites, bet kai atejau - tai ji dirbo tame kabinete... penktadieni jai skambinausi, tai sake antradieniui uzsirasyti dabar... ziures ka jau su manim daryti...

visad paklausiu, o jei nakti ar savaitgali prasidetu, ar galiu skambinti??? sako skambinkit, ziuresim pagal situacij aka daryti...

negi jai ji neketintu man pagelbeti per gimdyma - sitaip tampytu nervus??? verysad.gif  g.gif niu nemanau... bet aisku ateitis parodys - tikiuos viskas bus gerai...

sakau noresiu mokamos palatos, sako, bandysim paderinti...

del vyriuko, sake i gimdyma jau bando ileidyneti, bet reikia tureti pazyma is savo gydytojos kad sveikas ax.gif tai mes jau issiemem, manau apie savaite ta pazymele turetu galioti, nes kiekviena diena neprivaiksciosi pas savo gydytoja doh.gif

o aš prieš 6 metus tariausi su vedėja tai irgi sakė skambinkit būtinai atvažiuosiu, ir ragus gavau schmoll.gif , bet man ir be jos neblogai sekėsi ax.gif
Atsakyti
na man jau saremiai nuo 4 ryto, kamstis isejo, tai tik neperseniausiai dasiskambinau Variakojienei. pamynejo, kad ji dar serga ir negali atvykti, taciau dave kitos gydytojos telefono numeri... tad lekiu pas ja ax.gif gal jau siandien bus susitikimas su leliuku nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 14, 12:08)
na man jau saremiai nuo 4 ryto, kamstis isejo,

Sekmes!!! Lauksime dziugiu naujienu!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 14, 12:08)
na man jau saremiai nuo 4 ryto, kamstis isejo, tai tik neperseniausiai dasiskambinau Variakojienei. pamynejo, kad ji dar serga ir negali atvykti, taciau dave kitos gydytojos telefono numeri... tad lekiu pas ja ax.gif gal jau siandien bus susitikimas su leliuku nestuke.gif

didelės sėkmės
Atsakyti