Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 09, 12:17)
na kai pirma gimdziau buvo diena - paskutine mane apziurejo vedeja, gydytojas Rogalskis norejo daryti cezari - ji pasake nematanti reikalo... kai tik ji isejo is kabineto, jis vyrui pakiso dokumentus, kad pasirasytu, kad as pati nepagimdysiu ir panasiai, po 5 minuciu buvau operacinei...tai nemanau, kad tie zodziai buvo vedejos sutikimas g.gif

beto - mano drauge gimde antakalnyje, kuri buvo susitarusi su ponu Daunoraviciumi, kuris yra tos klinikos vedejas... aisku reikiamu momentu, kaip visad jis neatsiliepe ir neatvyko. buvo velus vakaras apie 23 valanda, budejo tuo metu tik rezidentas, kuris pats prieme sprendima daryti staigiai cezari, nes jai prasidejo preklamsija, o ji nuvyko ne del gimdymo, nes nebuvo dar terminas, bet tiesiog blogai pasijaute. tad nemanau kad cia labai reikia vedejo sutikimo, kai yra gelbejama mama ar vaikas g.gif  nestuke.gif

Trakuose CP daro tik Variakojiene, Rogalskis ir dar viena kazkuri gydytoja (kazkuri is S raides, atsiprasau pamirsau pavarde), si dalyka man pati Vilija yra sakiusi, kai su ja norejau aptarti savo gimdyma... beje ji pati man rekomendavo butent AK, del komplikuoto nestumo. Jau esu cia rasiusi, kad su vedeja graziai bendraujam jau nemazai meteliu, todel as budama nestuke.gif ne negalvojau kad vyksiu gimdyti kazkur kitur - o tik i Trakus, bet po pokalbio ir apziuros su V. Variakojiene nusprendeme kitaip...nu ir ka likau labai patenkinta. Aisku labai gaila kad tavo patirtis AK yra kitokia, nors ir pati esu girdejusi apie gyd. Podkopajeva nekokiu atsiliepimu, taciau jei Dievulis duos tai as vel galesiu drasiai rinktis AK, o jei nestuke.gif butu nekomplikuotas tuomet sutikciau "pasivolioti" ir Trakuose mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joniene: 09 gruodžio 2009 - 13:41
dziaugiuos, kad tau apie AK kitokie prisiminimai - kaip sakant kiekviena jauciam, kur jos vaikuciui butu geriausia isvysti si pasauli nestuke.gif

keistai - Rogalskiui kiek as pamenu padejo kita gydytoja per CP Pselskuviene arba Pociute - tiksliai nepamenu (garbanotais plaukais iki peciu) ax.gif niu gal asistavo blush2.gif

o tu kalbi turbut apie Streiziene, bet tikrai ne apie Simanaitiene doh.gif
Atsakyti
kai gimdziau t.y. gulejau jau gimdykloje, prie manes nebuvo akuseres su gydytoja kokias 20 min, visa kita laika jos buvo salia, nors mano gimdymas anot ju labai sklandus ir lengvas blink.gif (nors man per saremius taip neatrode) stebejo saremiu aparata, mane ir vaikiuko tonus.
Streizeine gali daryti CP, man atrodo tik ta Liubov..nepamenu pavardes negali daryti, gal dar kvalifikacijos tokios neturi.
Atsakyti
QUOTE(joniene @ 2009 12 09, 14:40)
Trakuose CP daro tik Variakojiene, Rogalskis ir dar viena kazkuri gydytoja (kazkuri is S raides, atsiprasau pamirsau pavarde),



Tikrai ne tik... CP daro ir Agnė Meškaitė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panterra555 @ 2009 12 09, 14:25)
Tikrai ne tik... CP daro ir Agnė Meškaitė  thumbup.gif


tai mano supratimu tuomet CP nedarantis gydytojas negaletu buti paliktas vienas budejimui akuseriniame skyriuje..
Juk negali buti, kad atlekus gimdyti nakcia i Traku ligonine - budetu medikas, negalintis esant reikalui padaryti CP g.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 12 09, 16:58)
tai mano supratimu tuomet CP nedarantis gydytojas negaletu buti paliktas vienas budejimui akuseriniame skyriuje..
Juk negali buti, kad atlekus gimdyti nakcia i Traku ligonine - budetu medikas, negalintis esant reikalui padaryti CP  g.gif



butent, gerai pagalvojai, matyt, kurie nedaro CP negali budeti nakti, o dirba dienomis, kai buna du gydytojai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 06, 15:45)
rabrasa, nu, deja negali zinot, kiek truks saremiai, vienos per 20 min pagimdo blink.gif kitos pora valandu ale as ax.gif trecios ir para gimdo...dar saremiai saremiais, bet labiausiai gal noretusi, kad pats suitikimas butu visu triju is karto tecio, mamos ir kudikelio wub.gif
Fantazia, mano maze vyras susapnavo..vaikai pries ateidami "prisistato" biggrin.gif tik vieni pamena, kiti ne, as visus tris vaikus irgi sapne maciau...antrojo nemaciau, bet sirdyje zinau is sapno, kaip atrode mano isejusi mergyte verysad.gif


apkabinimas tau ir tavo angeliukui, kuris dabar saugo jusu seima*
Atsakyti
va jei... neisiskaiciau i teksta doh.gif kaip baisu verysad.gif tikrai stiprybes tau... siaubas - cia pats blogiausias mamai dalykas verysad.gif niekam nelinkeciau tokiu isgyvenimu schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 06, 14:45)
Fantazia, mano maze vyras susapnavo..vaikai pries ateidami "prisistato" biggrin.gif tik vieni pamena, kiti ne, as visus tris vaikus irgi sapne maciau...antrojo nemaciau, bet sirdyje zinau is sapno, kaip atrode mano isejusi mergyte verysad.gif


console.gif Sis mazas angeliukas dabar saugo jusu seima wub.gif
As praradau savo zirniuka ankstyvoj nestumo stadijoj (6 sav.). Taip, pradzioj nestumo juk visko buna, bet laaaaabai labai pergyvenau, o ka jau kalbet apie didesni vaikiuka.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 12 09, 16:58)
tai mano supratimu tuomet CP nedarantis gydytojas negaletu buti paliktas vienas budejimui akuseriniame skyriuje..
Juk negali buti, kad atlekus gimdyti nakcia i Traku ligonine - budetu medikas, negalintis esant reikalui padaryti CP  g.gif

Tikrai nesigincysiu, o paprasciausiai pasiklausiu pas pacia Variakojiene... 4u.gif
ir tuomet jums parasysiu
Atsakyti
Beje tikrai nepagalvokite kad as esu pries Traku GN, as visa nestuma labai tikejausi kad gimdysiu butent cia, nes personalas cia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o tuo labiau pazistamas , bet isejo kaip isejo, ir kaip jau rasiau esu patenkinta ir prieziura AK ... gal man tiesiog pasiseke nezinau... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joniene: 10 gruodžio 2009 - 13:41
Aciu merginos 4u.gif dabar turim savo angela, kuris mus saugo ir pamoke, kad nera rytoj, nera palaukim, nera kazkada..reikia vertinti kiekviena akimirka..mazoji nuramino sirdele ir seimoje kazkaip silta pasidare su jos atejimu..

Man atrodo, kad jei yra gydytojas, kuris budi nakti, bet negali daryti CZ tai budi su gydytoju, kuris turi tam kvalifikacija.

O idomu kiek laikys ta karantina, iki pavasario, kol visos to gripo bangos praies ar kaip g.gif
Atsakyti