Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

Milduxe, gaila, kad tavo tokie prisiminimai apie antakalni.... matyt man tiesiog pasiseke, kai gulejau.... ax.gif o siaip laimingo ir lengvo bei greito gimdymo.... 4u.gif

beje, siandien buvau antakalnyje, vaistukus tokius turejo suleisti, tai visur KARANTINAS. ant duru po kelis lapus tokius net prikabineta. sake, jokiu lankytoju, o vyrus i gimdykla leidzia, jei sveiki ir su atitinkama apranga. tai tiek naujienu apie AK. smile.gif

Kol kas tiek rolleyes.gif
Atsakyti
niu jai nedalauksiu vedejos ir atvaziavus i trakus neileistu vyriuko, tai teks grustis i ta antakalni - pries tai i RK uzvaziuociau, pameginti laimes, ar ileistu vyriuka... nes speciale apranga turim ir tikrai nesergam thumbup.gif (bent jau kolkas ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 04, 16:55)
ir lygtais bijau, bet jau noriu greiciau pamatyti savo leliuka nestuke.gif  wub.gif pirma tai isivaizdavau kaip jis ten atrodys - ir buvo toks pat - is svajones - o sito nei kiek neisivaizduoju wub.gif

ir matyt reiks dalyvauti guvenimo loterijoj, ar pakliusiu pas ta simanaitiene ar ne lotuliukas.gif

As ir isivaizdavau, kaip atrodys mano maziukas... Kai buvau nescia 4 men., netgi susapnavau savaji.. Taip is arti ir aiskiai maciau visus bruozus.. Kadangi sapnas buvo toks tikroviskas, tai labai isiminiau veiduka.. Ir ka gi - gime lygiai toks pat, koki sapnavau!!! wub.gif Net neisivaizduoju, kaip tai butu galima paaiskinti... Uzsiprogramavimas, intuicija??... g.gif

Ir nenusiteik tik neigiamai pries ta Simanaitiene mirksiukas.gif Viskas bus ciki, jei ir pas ja papulsi.. Jau esu pasisakiusi apie ja sioj temelej.. smile.gif Svarbiausia buti paciai pozityviai smile.gif

Del vyro, kaip butu neteisinga, jei neleistu jam dalyvauti... Juk vyras yra tokia parama, tiek gimdyme ir tiek po to palatoj rolleyes.gif Gal tegul nustato tvarka, kad pasitikrintu sveikata, kad neserga tuo gripu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 04 gruodžio 2009 - 18:47
QUOTE(Fantazia @ 2009 12 04, 19:44)
As ir isivaizdavau, kaip atrodys mano maziukas... Kai buvau nescia 4 men., netgi susapnavau savaji.. Taip is arti ir aiskiai maciau visus bruozus.. Kadangi sapnas buvo toks tikroviskas, tai labai isiminiau veiduka.. Ir ka gi - gime lygiai toks pat, koki sapnavau!!!  wub.gif Net neisivaizduoju, kaip tai butu galima paaiskinti... Uzsiprogramavimas, intuicija??... g.gif

Ir nenusiteik tik neigiamai pries ta Simanaitiene mirksiukas.gif  Viskas bus ciki, jei ir pas ja papulsi.. Jau esu pasisakiusi apie ja sioj temelej.. smile.gif Svarbiausia buti paciai pozityviai smile.gif

Del vyro, kaip butu neteisinga, jei neleistu jam dalyvauti... Juk vyras yra tokia parama, tiek gimdyme ir tiek po to palatoj  rolleyes.gif  Gal tegul nustato tvarka, kad pasitikrintu sveikata, kad neserga tuo gripu...  doh.gif

taisingai drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

noriu ir as pasidziaugti Traku GN. Jau antra dukryte gimdziau ten, tai galiu pasakyt, kad jei teks kada trecia leliu gimdyt - vaziuosiu tik i Trakus thumbup.gif personalas superinis, tvarkinga, grazu, prieziura ir bendravimas nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2009 12 05, 13:14)
sveikos  4u.gif

noriu ir as pasidziaugti Traku GN. Jau antra dukryte gimdziau ten, tai galiu pasakyt, kad jei teks kada trecia leliu gimdyt - vaziuosiu tik i Trakus  thumbup.gif  personalas superinis, tvarkinga, grazu, prieziura ir bendravimas nerealus  thumbup.gif



o kaip sikarta buvo?? ar tareisi, ar siaip vaziavai, kaip visas gimdymas praejo? kas dalyvavo gimdyme? ar ileido vyriuka? nes cia mums belaukiancioms labai aktualu dabar sitas klausimas? blush2.gif verysad.gif
ar gavosi paciai, ar operaco? ar naktis ar diena buvo? ax.gif viskas labai idomu blush2.gif
jei trumpai galetum papasakoti butumem dekingos 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 05, 18:45)
o kaip sikarta buvo?? ar tareisi, ar siaip vaziavai, kaip visas gimdymas praejo? kas dalyvavo gimdyme? ar ileido vyriuka? nes cia mums belaukiancioms labai aktualu dabar sitas klausimas? blush2.gif  verysad.gif
ar gavosi paciai, ar operaco? ar naktis ar diena buvo? ax.gif viskas labai idomu blush2.gif
jei trumpai galetum papasakoti butumem dekingos 4u.gif


vaziavau nesitarus, bet norejom ir sikart pas V.Variakojiene gimdyt, tai ir pataikem, kad buvo tuo metu ligoninej thumbup.gif gimdyme dalyvavau as, gydytoja ir 2 akuseres, o vyro del karantino neileido.
pagimdziau pati, nakti, per 2,5 valandos, nuo atsidurimo gimdykloje, kai jau buvau atsidariusi 7 cm. Gimdymas buvo pakankamai lengvas ir ramus. Ir tiek gimdymo metu, tiek po gimdymo personalas buvo be galo malonus ir paslaugus. Labai labai dziaugiuos savo pasirinkimu thumbup.gif
Atsakyti
tai vis delto vyro neileido??? verysad.gif nei trupucio??? ar bandet kovoti kad ileistu? ar neileido ir viskas, nekreipet demesio, ta prasme blush2.gif nei lankyti, nei dalyvauti gimdyme - niekur niekur??????? doh.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 05, 20:04)
tai vis delto vyro neileido??? verysad.gif nei trupucio??? ar bandet kovoti kad ileistu? ar neileido ir viskas, nekreipet demesio, ta prasme blush2.gif nei lankyti, nei dalyvauti gimdyme - niekur niekur??????? doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  cry.gif  cry.gif


gimdant nei vieno neileidzia vyro, o lankyt jei vyras sveikas (net pazymas vyrai issiimineja pas daktarus, kad neserga), tai trumpam ileidzia. Gaila, kad vyras nesudalyvavo, bet ka darysi, kad tenka tokiu metu gimdyt. Su treciu atsigriebsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 05, 20:04)
tai vis delto vyro neileido??? verysad.gif nei trupucio??? ar bandet kovoti kad ileistu? ar neileido ir viskas, nekreipet demesio, ta prasme blush2.gif nei lankyti, nei dalyvauti gimdyme - niekur niekur??????? doh.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  cry.gif  cry.gif

manau maziau pergyventi reikia console.gif manau daug svarbiau ne dalyvavimas o mazylio sveikata
tik pagalvokite jaigu visiem leistu dalyvauti,laisvai vaikscioti,kiek bacilu butu 4u.gif naujagimiams tai tikrai ne i nauda 4u.gif

tad maziau stresuokite 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fantazia @ 2009 12 04, 18:44)
As ir isivaizdavau, kaip atrodys mano maziukas... Kai buvau nescia 4 men., netgi susapnavau savaji.. Taip is arti ir aiskiai maciau visus bruozus.. Kadangi sapnas buvo toks tikroviskas, tai labai isiminiau veiduka.. Ir ka gi - gime lygiai toks pat, koki sapnavau!!!  wub.gif Net neisivaizduoju, kaip tai butu galima paaiskinti... Uzsiprogramavimas, intuicija??... g.gif

Ir nenusiteik tik neigiamai pries ta Simanaitiene mirksiukas.gif  Viskas bus ciki, jei ir pas ja papulsi.. Jau esu pasisakiusi apie ja sioj temelej.. smile.gif Svarbiausia buti paciai pozityviai smile.gif

Del vyro, kaip butu neteisinga, jei neleistu jam dalyvauti... Juk vyras yra tokia parama, tiek gimdyme ir tiek po to palatoj  rolleyes.gif  Gal tegul nustato tvarka, kad pasitikrintu sveikata, kad neserga tuo gripu...  doh.gif

nezinau ,kai pas jus
bet pas mus poliklinikoi tokia tvarka doh.gif islenda sesute , klausia laukencio kolidoriuje, ar sveikas, tas atsako sveikas, gerai duokit pasirasysiu ...
vat toks ir tikrinimas

manau dabar tikrai teisinga,kad tokiu baisiu periodu neileidzia vyru 4u.gif aisku gaila,apmaudu, norisi,kad butu salia
bet gi ne vilniuje gimdot bigsmile.gif Trakai , Trakai, toks nuostabus personalas,nuosirdukas, wub.gif wub.gif jauku, tik gimdyt ir gimdyt ten wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 12 06, 05:00)

tik pagalvokite jaigu visiem leistu dalyvauti,laisvai vaikscioti,kiek bacilu butu 4u.gif  naujagimiams tai tikrai ne i nauda  4u.gif

manau dabar tikrai teisinga,kad tokiu baisiu periodu neileidzia vyru 4u.gif




man atrodo cia galetume diskutuoti iki kitu metu, kad vyras - tai ne "visi", ir kad lankyt, arba "laisvai vaikscioti" - lai nelanko, bet gimdymas yra gimdymas...
personalas zinoma - gal ir super, bet jokia sesute neatstos vyro, leliuko tecio per 10val trunkancius saremius.. 4u.gif tiesiog taip jau yra.. unsure.gif
Atsakyti
rabrasa, nu, deja negali zinot, kiek truks saremiai, vienos per 20 min pagimdo blink.gif kitos pora valandu ale as ax.gif trecios ir para gimdo...dar saremiai saremiais, bet labiausiai gal noretusi, kad pats suitikimas butu visu triju is karto tecio, mamos ir kudikelio wub.gif
Fantazia, mano maze vyras susapnavo..vaikai pries ateidami "prisistato" biggrin.gif tik vieni pamena, kiti ne, as visus tris vaikus irgi sapne maciau...antrojo nemaciau, bet sirdyje zinau is sapno, kaip atrode mano isejusi mergyte verysad.gif
Atsakyti