Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(fsss~ @ 2009 12 02, 12:23)
dėl vyrų ką nors sakė?



zinok neklausiau, nes jai jos darbe nera - ji serga, tai nenorejau ilgai trukdyti... :ax

rytoj, jei dar busiu 2 in 1 sakmbinsiu jai vel vakare, tai tada uzklausiu ir parasysiu ka suzinojau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilDuXe...: 02 gruodžio 2009 - 17:11
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 02, 16:09)
zinok neklausiau, nes jai jos darbe nera - ji serga, tai nenorejau ilgai trukdyti... :ax

rytoj, jei dar busiu 2 in 1 sakmbinsiu jai vel vakare, tai tada uzklausiu ir parasysiu ka suzinojau



aha aha, laukiam naujienu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(chufu @ 2009 12 01, 11:34)
Sveikos mamytės,
norėčiau paklausti, jei važiavot nesusitarę su daktariuku, ar atsilyginot paskui ir jei taip, tai kiek? smile.gif

Aš gimdžiau nesitarus ir niekuo paskui neatsidėkojau, nes tiesiog kai pagimdžiau gydytojos pamaina pasibaigė, o kai išleido dar nebuvo prasidėjusi smile.gif tai vat ir nebuvo kam atsidėkot.

QUOTE(Greta77 @ 2009 12 01, 11:41)
Labas visoms,
gal kuri zinote ar Trakuose reikia tureti savo rinkineli epidurui (nusprendziau taip nesikankinti kaip su pirmaja dukryte). Gal dar kazka spec. reikia tureti, isskyrus daiktus vaikeliui ir asmeninius sau? Dekui uz info  4u.gif

Su epiduru manau bus sunku, nes bent aš kai gimdžiau ir akušerė pakalbėjo apie nuskausminamuosius, pasakiau, kad tik ne epidūra, tai ji tik nusijuokė ir pasakė, kad pati neleistų daryt epidūro, kad ir kaip prašyčiau ax.gif
Atsakyti
Sveikos, visos pagimdziusios ir dar gimdysiancios.

Beje, [B]sveikinu raganele su dukryte Leda, pagal vaikuciu vardus, manau, kad turime bendru draugu smile.gif lairam pvz smile.gif

Pirmaji vaikeli gimdziau Trakuose pas Variakojiene ir akusere Ausra. Vedeja ja vis Ausryte vadino, deja, pavardes nezinau. Viskas lyg ir gerai buvo. Tik man, deja, po gimdymo visiskai zaliai mamai labai pritruko info apie zindyma. Jauciuosi nuskriausta, nes man atrodo, kad ten niekas taip ir nepamoke manes dorai kaip zindyti... gal buciau ir as maitinusi iki metu.... nes paskui misinuku pamaitino ir viskas, jau nebeeme kruties... bet cia mano problemeles... Siaip ten demesio suteikia, manau, nemazai toms mamytems ir leliukams.

Dabar jau 30 sav man, tai svarstau , kur gimdyti, todel turiu taip pat kelis klausimelius:

- O ten priimamajame, kur ir klizmutes daro, dusas ir wc vis dar su uzuolaidelemis???????? Na, atleiskite, bet man tai nelabai malonu ant klozeto sedeti po klizmutes, kai uzeina kokia gimdyve praustis, ar siaip patalpa valytoja uz uzuolaideles plauna.... Noriu pasakyti, kad kazkaip biskuciuka privatumo norejosi, o ten tos dusines uzuolaideles.... na ka as zinau..... Gal kazko nesuprantu, bet man tai labai nesmagu buvo....

- O apziurai jau i nesiojimo pabaiga galima taip sakant "na ura" nuvaziuoti?

- Beje, del stafilokoko. Mano sunui daugiau nei po puses metu gerkleje rado stafilokoka, nes sirgo ir sirgo, tai pati tyrimus padariau mokamus ir vaiku gydytoja pakeiciau... tai ir galvoju, ar is ligonines parsivezeme, ar kazkas kitas uzkrete, nes paaiskejo, kad pazystamu rate tokiu vaikiuku vuvo, o jie juk tuos pacius zaislu burnon kisa... ech ... dabar jau nebesurasim galu... bet tikimybe pasigauti manau mazesne nei antakalny. ka manot apie ta stafilokoka ir trakus?

dar del antakalnio. Su pirmu gulejau kokia savaitele patologiniam 3 aukste. Man ten super vedeja Listvaniene. labai faina. seseles dauguma fainos, tik kelios surugeles taip sakant buvo. gulejau del sirdeles streikavimo, tai jos man vis prikisdavo, ko cia mane pagulde,.... dabar aisku netyleciau, ne ju reikalas ko cia guliu,o tada...ai vistele buvau... Tai siaip nera nusiskundimu del to patologinio... bet cia matyt, kam kaip papuola smile.gif

Nair prirasiau, ......
Dekui uz kantrybe ax.gif

laukiu komentaru ir manau pasidarysiu sios temeles stebetoja ax.gif

Atsakyti
Sveikutes,
as ir vel su klausimeliu- paranoja prasidejo smile.gif Su pirmaja dukryte beveik neturejau pienuko- jau gimdymo namuose (VGN) dave misinuko, bet tokio salto ir gerai neistirpinto, brrrrr. Kaip daro Trakuose- duoda ar reikia savo tureti? Labai tikiuosi, kad antraja pupa galesiu pati maitinti, bet... Pieno centrai dideli, bet naudos jokios rolleyes.gif
Atsakyti
Na mano mazuliui irgi dave pieno misinuko trakuose, bet jau mate, kad iseities kitos nera... negalejau pazindyti.... tik va atvirksciai, bevek verdanciu vandeniu uzpyle, o temp misinukui turi buti apie 40-50 laipsniu... bet isgyvenom:) salto tikrai ten nedave.... siaip kiek supratau, nelabai jie skuba su tais misinukais, stengiasi, kad paciai geriau maitinti... tik va as nei mokejau...o dar speneliai idube, tai vargom labai:( taip buvo mums....
sekmes
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 02, 13:51)
galvojau apie ja, bet kazkas sake, kad jos kaina tarimosi 1800 litu - na krizes laikais tai jau daugoka mano galva g.gif

blink.gif kas cia taip sake? as tariausi, su ja, ji man ne zodzio apie kainas ir atlygi neminejo, juolab apie "stafke" nors aisku, gal nuo birzelio pasikeite daug kas g.gif

dangelite, del vaiko gerkles stafilokoko, tai jus patys galit buti nesiotojai ir perdavet vaikui, cia kaip ir su mikoplazmom. Reikia, akd ir jusu paselius istirtu ir tada bus aisku, ar nuo kitu vaiku ar nuo jusu uzsikrete 4u.gif
Siaip gi 36 savaite daro tyrima, ar neturi to "dziaugsmo", jei turi, leidzia antibus gimdymo metu, akd vaikas per gleivine neuzsikrestu..o jau po gimdymo is GN cia kaip kam pasiseka..nors manau, kad is TGN tikrai mazesne galimybe parsivezti, nei is AK

O del maitinimo su idubusiais spenleiais, niekas nepatare, akd reiktu antspeniu, jie padeda suformuoti speneli 4u.gif ir vaikui lengviau buna traukti
Papildyta:
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 30, 20:16)
skambinaus doh.gif neileidzia tikrai schmoll.gif sako vyrukas palydi su manta ir palieka doh.gif

kokia nesamone, kai gimdem suneli 2007 vasari, tai irgi kitur karantinas buvo, o trakuose vyrai galejo buti verysad.gif

dabar sake leliukus padeda akuseres sutvarkyti, jei buna cezaris doh.gif

*****, reikia gal ieskotis kokiu gydytoju kad susitarti nachadu, tada gal ileistu su vyriuku?

gal zinot, kokia pigesne siuo metu dirbancia trakuose??????? nes rogalskio, variakojienes ir tos streizienes is baltijos ameriko sklinikos tikrai neipirksim schmoll.gif  verysad.gif

vyras gali buti nesiotojas, o simptomai dar nepasireiske, delto neleidzia

Streizeine ten nedirba schmoll.gif Variakojiene dirba http://www.bak.lt/gydytojai/
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 03, 13:01)

vyras gali buti nesiotojas, o simptomai dar nepasireiske, delto neleidzia



kaip ir bet kuri akusere, sesute ar gydytoja... g.gif
taigi, visi ivertina savo bukle, persirengia steriliais rubais, uzsideda kaukes, ir pirmyn i gimdyma thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 12 03, 15:01)
blink.gif kas cia taip sake? as tariausi, su ja, ji man ne zodzio apie kainas ir atlygi neminejo, juolab apie "stafke" nors aisku, gal nuo birzelio pasikeite daug kas g.gif



Streizeine ten nedirba schmoll.gif Variakojiene dirba http://www.bak.lt/gydytojai/



hmz.. lygtais kazkuri moteris, kuria cia pasisakynejo - del to sia gydytoja iskart isbraukiau is saraso doh.gif o jei ne paslaptis kiek tu jai mokejai? jei cia negali, gal gali i privata atsiusti jos kainele, bent jau birzelio menesio...


beja, keik girdejau, tai ir gydytoju kainos pakritusios doh.gif ax.gif

o kur rogalskis dingo is BAK saraso???

del antakalnio patologinio 3 auksto - tai patylesiu, du kartus gulejau - jauciu nei vieno gero zodzio niekam negaleciau pasakyti, nebent vienai valytojai, tokia nuosirdi buvo ax.gif

del maitinimo trakuose, ant musu vaikiuko sake, kas cia per noreika gimes, ant viso auksto taip dainuoja doh.gif tai siule ir misinuko ir kazkokios gliukozes, kad nusiramintu - sakiau jokiais budais schmoll.gif ir niekas jam jo nedave, taip zindyti nemokejau - atejo ir viena ir kita akusere, moke kaip reikia, speneliai jau nuciulpti, tai ir su anpapiais bandem - isvis papio neme, tada kompreselius dejom - zodziu viskas susitvarke - isvaziavom is ligonines su tiekpieno, kad kokiu buciau ismaitinus lotuliukas.gif dar koki puse metu fontanais variau, o ir nutraukus maitinima, kai vaiku buvo pusantru metu - siek tiek dfaugiau, dar paspausdus pieno turejau... dingo, kai pradejau lauktis antro blush2.gif

o tos uzuolaideles, tai manau ir dabar tebekabo, nors skaitant sia temele berods vasaros pabaigoje, ar rudenio pradzioje, kazkas minejo, jog naudojosi dusu is mokamos palatos, kadangi ten kazkas tvarkoma buvo, tik ar siaip kazka tvarke, ar remontavo negaliu pasakyti g.gif bet del sito tai isgyventi galima manau 4u.gif juk tai laikinas dalykas... o antakalnyje isvis baisu doh.gif mane apziuryneja ant kedes, o cia dar kazkam saremius matuoja, kazkoks vyras jau lydi moteri i gimdykla...
apie higiena tai bendrai antakalnio patylesiu - jau rasiau ne karta...

jau man mazai beliko dieneliu iki susitikimo su leliuku nestuke.gif papasakosiu kaip ten kas naujo - jei turesiu laiko prisesti prieinterneto - nes reiks prisitaikyti prie naujo gyvenimo doh.gif du vaikuciai, namu ruosa ir dar darbas doh.gif na bent jau trumpai - tai pazadu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilDuXe...: 04 gruodžio 2009 - 10:21
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 04, 09:19)

jau man mazai beliko dieneliu iki susitikimo su leliuku nestuke.gif papasakosiu kaip ten kas naujo - jei turesiu laiko prisesti prieinterneto - nes reiks prisitaikyti prie naujo gyvenimo doh.gif du vaikuciai, namu ruosa ir dar darbas doh.gif  na bent jau trumpai - tai pazadu blush2.gif



laimingai jums issilukstenti wub.gif
ir labai lauksim ziniu kaip gi ten viskas dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 12 02, 13:51)
galvojau apie ja, bet kazkas sake, kad jos kaina tarimosi 1800 litu - na krizes laikais tai jau daugoka mano galva g.gif


Jus cia kalbat apie Streizienes kaina tokia 1800 doh.gif Nesamone ji niekada nesako kiek skolinga esibent jau taip buvo schmoll.gif Mano vyras jei preis gimdyma vos per prievarta ikiso 300 Lt. ir kita diena mes savo noru davem dar 200 tai pamatytumet kaip ji spyriojosi blush2.gif Situ pinigu ji buvo verta nes visa laika prasedejo prie manes iki paskutines minutes prieme mano suneli, susiuvo ir .t.t. Rupestinga labai tongue.gif
Atsakyti
m... tai jau gyventi galima su tokia kaina blush2.gif nezinau, ar datrauksiu kol variakojiene pasveiks, nes siandien jau taip pilva, nugara spazmuoja, kad jauciu reiks vaziuoti ir gausis kad ant ura ax.gif na ir gerai... ziuresim kaip cia bus, nestuke.gif

ir lygtais bijau, bet jau noriu greiciau pamatyti savo leliuka nestuke.gif wub.gif pirma tai isivaizdavau kaip jis ten atrodys - ir buvo toks pat - is svajones - o sito nei kiek neisivaizduoju wub.gif

ir matyt reiks dalyvauti guvenimo loterijoj, ar pakliusiu pas ta simanaitiene ar ne lotuliukas.gif
Atsakyti