Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

merginos ar žinot kuri tiksliai, kiek kainuoja Trakuose VIP palata, taip ir nesuprantu, viena sako 300 lt, kita 500 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 17, 13:52)
merginos ar žinot kuri tiksliai, kiek kainuoja Trakuose VIP palata, taip ir nesuprantu, viena sako 300 lt, kita 500 smile.gif


Mokama palata 3parom - 300Lt.
Papildyta:
gal susitiksime gimdykloj smile.gif labai panasiu metu musu terminai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 08 17, 14:08)
Mokama palata 3parom - 300Lt.
Papildyta:
gal susitiksime gimdykloj smile.gif labai panasiu metu musu terminai 4u.gif

aišku, dėkui 4u.gif , o kaip tave atpažinti jei ką ax.gif
Atsakyti
geleta, viltrake bus su pilvuku lotuliukas.gif
Atsakyti
Planuoju sia, kita savaitele nulekti iki Traku GN ir apsizvalgyti. Savo ispudziais pasidalinsiu...
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 08 17, 18:49)
geleta, viltrake bus su pilvuku lotuliukas.gif

aga, šitas pagrindinis požymis turbūt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 08 16, 23:25)
Mane kaip tik apziurejo gyd.Liubov Vaitoskiene. Pasirode tikrai maloni ir savo darba ismananti  cool.gif


As irgi vakar buvau Trakuose,nes liepe gine nuvaziuoti uzsirasyti tonusiukus,nes kazkaip jai pasirode ant ribos.Nu ka nuvaziavau vakare,tai pirmas klausymas akuseres buvo o ko ant nakties,ko nemiegat blink.gif . Nu zodziu pasakiau,del ko,pagulde matuoti,dar gine man sake,kad kaklelis 6 cm atsidares,nu atejo butent ta Liubov Vaitoskiene, paziurejo,negaliu sakyti,kad nemaloni,bet mane nustebino jos pasakymas,jei kartais gimdytumet nakti,tai nevaziuokit pas mus blink.gif ,jums reikia i Antakalni,nes kortelej rado israsa potologija,nes po pirmo leliusiko placenta neatsidalino ir ja trauke gabalais,ir dar turejau gimdos kakleli zaizdele,daryta konizacija.Zodziu kai kalbejau su vedeja viskas jai gerai buvo sake vaziuokit ir pas bet ka gimdykit,visi geri daktarai,nesupratau,tai jei as jau buciau su 8 sm ir nubegusiais vandenim atvaziavusi tai ka siustu per visa miesta. Nu zodziu Vedeja atostogauja iki treciadienio,reiks laukti ir tartis su ja nes ziuriu,kad gali tekti gimdyti po to AK ko labai nesinori.
Tiesa vedeja buvo minejus,kad priims resistente,kol ji atostogaus,tai ka as zinau,man labai nepatiko.
Tiesa as sakau vedeja nieko tokio neminejo,kad man gimdyti tik AK. O ta Liubov sako nu vedeja yra vedeja,bet as negaliu.
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 17, 22:05)
aga, šitas pagrindinis požymis turbūt lotuliukas.gif


Su visu PILVU jau busiu nestuke.gif
pilvuku galima tikriausiai buvo vadinti iki 30savaites blush2.gif

manau jeigu teks vienu metu guleti trakuose, tai tikrai susipazinsime ..
Atsakyti
Aviva, nu siaip tikrai, jei yra gresme, kad su komplikacijomis, tai geriau i AK, nes ten daugiau aparaturos ir pan.Juk ne veltui iki 37 sav. nepriima (nu cia del kudikelio), bet jei man butu irasytos va tokios galimos komplikacijos, as nors ir nemegstu AK, bet vaziuociau ten gimdyti. manau, akd ji atsakingai apdare tau tai aspakydama.
Tiesa, kai as gimdziau ta nakti atveze greitoji moteri su pilnu atsidarymu ir sedmenine pirmeiga, nepasake ji greitajai, akd va taip ir nenuveze jos i AK..nu kaip suprantu Streiiene prieme sita atveji, kaip ten su vaikiuko sveikata buvo as nezinau, manau, kad viskas gerai, bet kam rizikuoti, juk jei ka vis tiek tures vezti i santarus ar AK

Viltrake, nu as norejau parasyti taip jaukiai wub.gif mano dukryte buvo labai mazyte ir as pilvo neuzauginau, buvo tik pilvukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 08 18, 11:49)
Su visu PILVU jau busiu nestuke.gif
pilvuku galima tikriausiai buvo vadinti iki 30savaites blush2.gif

manau jeigu teks vienu metu guleti trakuose, tai tikrai susipazinsime ..

aga, gerai, būtinai 4u.gif
Atsakyti
As jau kalbejau su vedeja,ji sako,jo Liubov yra ka tik baigusi daktare,todel ji neapsiimtu,su tokia diagnoze,bet pas jus viskas gerai,galit gimdyti Trakuose. Tai taip jau isejo,kad as su ja susitariau,nenoredama. I AK as labai nenoriu sako siaucia ten infekcijos visokios,ir konvejeris begalinis. As nemanau,kad del to,kad su pirmu placenta neisejo reiktu gimdyti AK. Zodziu siandien vaziuoju pas vedeja ir viska dar karta aptarsim.
Atsakyti
Kas gimdete Trakuose susitare su Vedeja,kiek uz paprasta gimdyma davet pinigeliu,parasykit. galvojau nesitarsiu,bet teko,tai dabar nezinau blin stavkiu blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aviva: 19 rugpjūčio 2009 - 18:11