Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 20, 10:47)
trakuose visos palatos skirtos vienai seimai. tik uz vyra reikia sumoketi para kazkas iki 70 litu. paskaityk daugiau sia tema 4u.gif  jei buna cezaris uz vyra moketi nereikia schmoll.gif





Jo, visa nakti skaiciau senas temeles... ir gavau daug informacijos... tikiuosi, kad man dievuliukas ir vaikiukas leis gimdyti Trakuose 4u.gif


QUOTE(raganele @ 2009 11 20, 18:11)
ačiū, mes jau namie šeimyninamės rolleyes.gif
Gal sumaliau, bet ten visos palatos vienai šeimai ir nemokamos ir mokama. Mokamos pliusas tik atskiras dušas, mes ėmėm nemokamą, bet va dėl to dužo ir pasigailėjau paskui to doh.gif nors neesmė, ten tik 3 gimdyvės ir buvom šias kelias paras. Dėl vietų nebuvimo - geriau nepataikyt per pilnatį lotuliukas.gif



Dekui labai uz informacija.. manau zesiu pagal situacija, gal net nebus ta palata laisva... smile.gif
O jus aukit graziai ir sveikai thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2009 11 20, 19:11)
ačiū, mes jau namie šeimyninamės rolleyes.gif
Gal sumaliau, bet ten visos palatos vienai šeimai ir nemokamos ir mokama. Mokamos pliusas tik atskiras dušas, mes ėmėm nemokamą, bet va dėl to dužo ir pasigailėjau paskui to doh.gif nors neesmė, ten tik 3 gimdyvės ir buvom šias kelias paras. Dėl vietų nebuvimo - geriau nepataikyt per pilnatį lotuliukas.gif

nu kažkaip niekas per daug gimdyvių Trakuose nebūna, aš prieš 6 su kapeikom metus pirmagimę gimdžiau, tai 2 buvom skyriui, o antrąją gimdžiau tai iš viso visam skyriui 4 buvom rolleyes.gif
Atsakyti
kai gimdziau visos palatos buvo uzimtos.Betkita dienadvi israse, atvaziavo kitos, nu zodziu i mano palata nieko nepagulde
milduxe, laikykis dar keletas dieneliu ir bus ramu 4u.gif
Atsakyti
taip man jau ramumuma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

dabar visai kitaip jauciuos nestuke.gif kad zinau, jog galesiu vaziuoti i trakus - kitoms irgi linkiu sio malonumo, kurios nori datraukti iki reikiamu dieneliu skaiciaus ax.gif 4u.gif wub.gif

nors itariu datrauksiu iki pilnaties - kaip ir ana karta doh.gif tik pliusas kad gyvenu dabar traku vokei, tai man arciau vaziuoti nei kam is vilniaus lotuliukas.gif tai gal aplenksiu ka nors ir gausiu vieta blush2.gif (cia negraziai pagalvojau, kaip tikra lietuve doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MilDuXe...: 23 lapkričio 2009 - 10:45
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 23, 10:43)
nors itariu datrauksiu iki pilnaties - kaip ir ana karta doh.gif tik pliusas kad gyvenu dabar traku vokei, tai man arciau vaziuoti nei kam is vilniaus lotuliukas.gif tai gal aplenksiu ka nors ir gausiu vieta blush2.gif  (cia negraziai pagalvojau, kaip tikra lietuve doh.gif )



Gal ir kaip tikra lietuve, bet juk savo mazajam nori tik geriausio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 23, 11:43)
taip man jau ramumuma thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

dabar visai kitaip jauciuos nestuke.gif  kad zinau, jog galesiu vaziuoti i trakus - kitoms irgi linkiu sio malonumo, kurios nori datraukti iki reikiamu dieneliu skaiciaus ax.gif  4u.gif  wub.gif

nors itariu datrauksiu iki pilnaties - kaip ir ana karta doh.gif tik pliusas kad gyvenu dabar traku vokei, tai man arciau vaziuoti nei kam is vilniaus lotuliukas.gif tai gal aplenksiu ka nors ir gausiu vieta blush2.gif  (cia negraziai pagalvojau, kaip tikra lietuve doh.gif )

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip ten su karantinu, įdomu ar leidžia vyram dalyvauti ir pasilikti po to?
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 23, 10:43)
taip man jau ramumuma thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

dabar visai kitaip jauciuos nestuke.gif  kad zinau, jog galesiu vaziuoti i trakus - kitoms irgi linkiu sio malonumo, kurios nori datraukti iki reikiamu dieneliu skaiciaus ax.gif  4u.gif  wub.gif



thumbup.gif friends.gif
Oij kaip zinau si jausma wub.gif Tik kai buvo jau 41 sav. atsirado jau kita baime - kad nepernesiociau ax.gif
...tik vaikiukas zino, kada jam reikia ateiti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 26 lapkričio 2009 - 19:53
QUOTE(Fantazia @ 2009 11 26, 20:52)
thumbup.gif friends.gif
Oij kaip zinau si jausma  wub.gif Tik kai buvo jau 41 sav. atsirado jau kita baime - kad nepernesiociau  ax.gif
...tik vaikiukas zino, kada jam reikia ateiti smile.gif

teisingai thumbup.gif mano pirma mergina gimė 1 diena anksčiau termino, kita 2 dienom anksčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal jus zinot, kaip suzinoti gydytoju grafika, kurie budi artimiausiu metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 29, 18:45)
o gal jus zinot, kaip suzinoti gydytoju grafika, kurie budi artimiausiu metu ax.gif

pasiskambink į skyrių-8528 55829
Atsakyti
nedrasu kaip tais klausti, nes nemanau, kad diktuos kas nors doh.gif
Atsakyti