Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Fantazia @ 2009 11 09, 15:31)
Ojetau, baisu tam Antakalnyje  doh.gif As ir buvau sau davusi zodi ten nevaziuoti, jei tik isnesiosiu iki 37sav. Tai vaikiukas uzsibuvo net iki 41 sav.ir 2d.  biggrin.gif Teko net lengvai paskatinti iseiti  biggrin.gif

Svarbiausia NESTRESUOK, daug ilsekis, glostyk pilveli ir kalbek su vaikeliu, kad dar pabutu pilvelyje, ir tikrai viskas bus gerai  ax.gif Manau labai daug priklauso nuo tikejimo, nusiteikimo!!  mirksiukas.gif
Del darbu tikrai nesinervink, juk tai taip laikina, greit tie visi darbu rupesciai tikrai bus nebereiksmingi!! Tikrai zinau, ka sakau!!! Dabar svarbiausia vaikelio sveikata!!!  wub.gif



na be Antakalnio Vilniuje dar yra VGN ir Raudonasis kryzius... jei jau prispirtu reikalas Vilniuj gimdyt..


tiesa, as visai is kitos temos paklausiu. Ar trakuose visos gydytojos yra moterys? Nes kazkaip vyriskos pavardes dar negirdejau is ten.. ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 11 09, 17:50)
na be Antakalnio Vilniuje dar yra VGN ir Raudonasis kryzius... jei jau prispirtu reikalas Vilniuj gimdyt..
tiesa, as visai is kitos temos paklausiu. Ar trakuose visos gydytojos yra moterys? Nes kazkaip vyriskos pavardes dar negirdejau is ten.. ? blush2.gif


na kad ir kitos nepriima iki 37 savaites ax.gif

vyru tikrai yra rolleyes.gif as pirma gimdziau pas R.Rogalski - jis tikrai ne karta buvo linksniuojamas traku skyrelyje ax.gif taip pat gydytojas Kalinauskas...
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 09, 15:16)
tikrai netiesa, kiek apeita vaistiniu, puseje is ju net nezino, kad tokiu yra ir peciais tik trauko doh.gif  o as pasiskambinau i ta lazdynu vaistine, sake ten yra, uzsisakyti specialiai nereikia, visada turi ax.gif kainos tiksliai negalejo pasakyti, bet sako ipirkti galima thumbup.gif

kas cia siandien taip pilva maudzia nestuke.gif tikiuos, cia dar ne saremiukai - nes noriu iki traku datraukti reikiamos savaites nestuke.gif  wub.gif


maude ir man jau mazdaug tuo metu, svarbu stebeti, kad nepasirodytu kokiu itartinu isskyru, kraujuko ir t.t., o pamaudena man nuolat ir kuo toliau, tuos stipriau, iki dabar nesuprantu, nei tai paruosiamieji, nei tai siaip skausmeliai kazkokie biggrin.gif datrauksi, nepergyvenk, pamenu, kai as irgi laukiau tu 37 sav. - kaip greitai prabego laikas, kai ziuriu atgal smile.gif

del rubu, tai tikrai, as klausiau net keturiose - dvi is ju - didziules, dirbancios visa para - visur akis ispute, sakydavo, jog nieko panasuas neturi, nebent batukus ... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 09 lapkričio 2009 - 22:07
tiesa, kadangi neplanavau tartis, tai buvau nusprendusi, kad apie gydytojus neskaitysiu forumuose, kad po to nepanikuociau atvaziavusi gimdyti ir pamacius kokia negera pavarde, t.y. kad nebutu isansktinio nusistatymo, dabar biski sunerimau del tos Simanaitienes lotuliukas.gif
zodziu, kaip supratau, esant nekalbiam gydytojui, arba tokiam, kuris skatina be rimtos priezasties, isskyrus jo pamainos pabaiga, reikia tureti salia labai budru vyra, kad klausinetu ir valdytu situacija, nes pats nelabai ten ka pajegsi tuo metu.. ax.gif
Atsakyti
aha kai atgal paziuri tai tikrai laikas greitai prabega ax.gif

o as vakar buvau toje lazdynu vaiztineje, tai pasiule toki chalateli be rankoviu visai persvieciama ir kepuraite - tai nepirkau...labai nerimtai atrode doh.gif vaziuosiu i trakus pirkti vyriukui chirurgo aprangos, tai rimciau ir steriliau man atrode ax.gif
Atsakyti
milduxe, tai tu pagulinek, o ne vazinek i Trakus g.gif as perskaiciau, akd reikia tos spec aprangos kai su saremiais po koridoriu vaiksciojau doh.gif laikas buvo 1 nakties blink.gif ale vyrui buvau paemusi jo gydytojo laiku iskalbta ir islyginta chalata, svarias kelnes ir tapkes, tai leido dalyvauti jam ten, nu tik, kad kepures neturejo.
del Antakalnio, as jo nemegstu, bet, ten didziausias srautas gimdymu, delto naturalu, kad ir aveju del stafilokoko ir glimybes jam ten atsinaujinti yra didesnes, nei mazose ligoninese. VISOSE ligoninese yra stafilokokas, tik kuo trumpiau ten buni, kuo maziau pacientu, tuo mazense tikimybe, akd juo uzsikresi.Del zmoniu, akd i gimdykla is gatves su batais blink.gif doh.gif nu cia tai bendras higienos laipsnis nulinis blink.gif zmoniu kazkokio pamastymo apie steriluma is viso ner
Atsakyti
kur cia pagulesi - as dar dirbu doh.gif blink.gif
Atsakyti
blink.gif vaje
Atsakyti

QUOTE(Fiolita @ 2009 11 05, 19:04)
Nereikia jokiu med priemoniu atpirkt smile.gif ir naktinius, chalatus, palutes mamai bei mmazyliui duoda  thumbup.gif
Tai tegu buna nakti prie jusu  mirksiukas.gif ko jau iskart lekt namo?  biggrin.gif neistikekit, kad pagimdysit ir galesit sau eit miegot. Vistiek po gimdymo vis kas nors uzeina paziuret kaip savijauta, liepia eit i tualeta, 6 ryto pradeda palatose siukliadezes valyt, tuoj pusrycius nesa...
Ko jus bijot nepatenkintu veidu? Daktarai irgi zmones, bet juk jei prasysi pagalbos, bus kas neaisku, klausi, visuomet pades ar atsakys. O gydytojai viens uz kita geresni, ta jau turbut supratot paskaicius sia tema  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 11 09, 09:04)
o gal nesunku parasyti kiek kainuoja? nes net neisivaziduoju.. tevelis kolkas sirguliuoja, nzn ar spes pasveikti iki tos lemtingosios dienos, tai nzn ar pulti pirkti jam  rubelius  doh.gif

as mokejau apie 10 lt,pries daugiau nei 3 men smile.gif
Atsakyti
Mamytes...o ar Traku gimdykla skaitoma "vaikui palamkia gimdykla" as pvz palieka vaikiuka mamai ant krutines kokias 2 val? ar iskarto ima matuoti sverti ir pan. g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2009 11 15, 16:21)
Mamytes...o ar Traku gimdykla skaitoma "vaikui palamkia gimdykla" as pvz palieka vaikiuka mamai ant krutines kokias 2 val? ar iskarto ima matuoti sverti ir pan.  g.gif ?


pati dar nebuvau, bet kiek pasakojo kitos mamytes - tikrai palieka, dabar praktiskai visur taip daro...
Atsakyti
QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 11 16, 00:57)
pati dar nebuvau, bet kiek pasakojo kitos mamytes - tikrai palieka, dabar praktiskai visur taip daro...



niu vargu kad visur doh.gif toks kaip antakalnis tikrai nesicackins ir neleis tiek laikyti schmoll.gif sakys uz duru dar 20 laukia... pirma para bendrai vaikas nezinia kur buna ir kuo maitinamas, kad tyletu doh.gif

o trakuose tai leidzia, bet velgi nemanau, kad dvi valandas, nes realiai, kol mamyte sutvarko ir vaikiuka tas pats laikas buna, tai pusvalandzio begyje jau neisskiriamai su savo vaikuciu buni...
man kai cezaris buvo, rankos priristos, tai dave tik kojyte pabuciuoti ir atidave vaika iskart tetukui - tas irgi nera blogai, o jau tetukas visur dalyvao ir rengime ir sutvarkyme. niu ir sakau kazkur po pusvalandzio iskart man prie krutines padave, moke zindyti, nors dar nei koju nejauciau dar para laiko...
zinoma, jei pati gimdai be jokiu komplikaciju ir nelaukia daugiau gimdyviu, manau, kad trakai tikrai leistu laikyti nors ir kelias valandas iskart po gimdymo blush2.gif
Atsakyti