Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 06, 13:02)
niu eile, kai as ant tokiu dalyku laiminga, man buvo eile. buvau pastatyta sesta berods ax.gif  buvo daug gimdyviu kai gimdziau pirmaji, bet gydytojai juk zino kuriai ten kas bus pirmiau, sustate eile ir visos normaliai buvo, gimdymai kas 2-3 valandas buvo, sukom ratus koridoriuje ir viskas, kai kas pagimdo, visas apziuri likusias ir jei reikia pakoreguoja eile ax.gif
palatu visoms uzteko su vyrais, viena buvo viena, jai teko daryti cezari, tai girdejau siek tiek pyko ant jos, kad pas juos privaloma, kad kazkas butu ir padetu, tad po keliu valandu atvyko pas ja drauge i pagalba.
tada buvo pilnatis, sako pas juos pirma, atra pilnaties dienomis visad daugiau gimdyviu, bet po to pora dienu niekas negimde, o gal tik viena kokia. kai kitos atvyko, jau tas israsyti reikejo...
sita pilnati jau pralaukiau, tai tikiuos Dievas duos iki kitos pilnaties datraukti blush2.gif tada jau galesiu drasiai i trakus vaziuoti, nes busiu isnesiojus kiek reikia nestuke.gif



oho, netgi sitaip ? bigsmile.gif na siaip logiska, kad jei yra vyras, tai jis padeda mamai, gal joms maziau lakstyt reikia... mirksiukas.gif
bet vis galvodavau ar tie vyrai medikams daugiau padeda ar daugiau trukdo...
smagu kad toks poziuris Trakuose. Kai gims musu leliukas, esu tikra, nei as nei leliuko tetis nenoresim nei minutelei skirtis su mazyliuku.. tai nerimavau kad neisvarytu jo...
Atsakyti
Mus i palata perkele apie 4 ryto. tai kazkaip leido isimiegoti ir gydytoja atejo apziureti tik apie 8 ryto, pries pasibaigiant jos pamanai.
maniske gime paskutine pilnaties diena, tai ta nakti 5 gimdem 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, esamos ir būsimos trakiškių mamos 4u.gif
Mūsų dukra irgi Trakuose gimusi, senokai jau, bet kartas nuo karto vis užsuku čia ax.gif
Paskaičiau apie pilnatį ir prisiminiau, kad mano tai per delčią gimė, tai tą naktį buvau vienintelė gimdyvė. Bet, pasirodo, ir per pilnatį visoms vietos užtenka biggrin.gif
Beje, gal kuriai iš jūsų pastaruoju metu teko gimdyti su akušere Jūrate Krikštopaitiene?
Atsakyti
QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 11 04, 00:38)
labai aciu, mamytes, uz informacija, po truputuka ruosiuos moraliskai  thumbup.gif

paciai isvaziuoti gimdyti - skamba super biggrin.gif nujauciu vaziavai kaip sumacheris  lotuliukas.gif

panašiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 06, 14:02)
niu eile, kai as ant tokiu dalyku laiminga, man buvo eile. buvau pastatyta sesta berods ax.gif  buvo daug gimdyviu kai gimdziau pirmaji, bet gydytojai juk zino kuriai ten kas bus pirmiau, sustate eile ir visos normaliai buvo, gimdymai kas 2-3 valandas buvo, sukom ratus koridoriuje ir viskas, kai kas pagimdo, visas apziuri likusias ir jei reikia pakoreguoja eile ax.gif
palatu visoms uzteko su vyrais, viena buvo viena, jai teko daryti cezari, tai girdejau siek tiek pyko ant jos, kad pas juos privaloma, kad kazkas butu ir padetu, tad po keliu valandu atvyko pas ja drauge i pagalba.
tada buvo pilnatis, sako pas juos pirma, atra pilnaties dienomis visad daugiau gimdyviu, bet po to pora dienu niekas negimde, o gal tik viena kokia. kai kitos atvyko, jau tas israsyti reikejo...
sita pilnati jau pralaukiau, tai tikiuos Dievas duos iki kitos pilnaties datraukti blush2.gif tada jau galesiu drasiai i trakus vaziuoti, nes busiu isnesiojus kiek reikia nestuke.gif


aga, as irgi pralaukiau sia pilnati - kitos manau jau ir nebesulauksiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif sekmes tau kuo didziausios, nors vistiek, manau, busiu pirmesne ir dar spesiu papasakoti, kaip trakuose sekesi man... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(neyartha @ 2009 11 07, 14:26)

Beje, gal kuriai iš jūsų pastaruoju metu teko gimdyti su akušere Jūrate Krikštopaitiene?


Man teko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 11 08, 12:10)
Man teko  rolleyes.gif

Ačiū už atsakymą. Rūpėjo sužinoti, ar ji ten tebedirba.
Atsakyti
atsimenu, kazkuri rase, kad yra teveliui rubeliu nusipirkti kazkur prie traku gatves ir lazdynuose.... gal galetumet tu vaistiniu adresus parasyti? ax.gif buciau labai dekinga, nes iki traku vaistines tai jauciu nedavaziuosim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 08, 23:23)
atsimenu, kazkuri rase, kad yra teveliui rubeliu nusipirkti kazkur prie traku gatves ir lazdynuose.... gal galetumet tu vaistiniu adresus parasyti? ax.gif  buciau labai dekinga, nes iki traku vaistines tai jauciu nedavaziuosim doh.gif


As pirkau Lazdynuose, prie Rimi, 100 metu vaistinej mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 11 08, 21:47)
As pirkau Lazdynuose, prie Rimi, 100 metu vaistinej  mirksiukas.gif



gal zinote, kaip tiksliai vadinasi tie rubeliai teciui i gimdykla?
kiek internete ieskau 100 metu vaistines puslapyje, nieko panasaus nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 11 09, 00:18)
gal zinote, kaip tiksliai vadinasi tie rubeliai teciui i gimdykla?
kiek internete ieskau 100 metu vaistines puslapyje, nieko panasaus nerandu  blush2.gif


Na, spec. pavadinimo lyg ir nera g.gif Puslapyje gal ir nebus tos prekes, bet vaistinej tai tikrai turetu buti. Nemazai busimu mamyciu ten pirko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 11 09, 01:22)
Na, spec. pavadinimo lyg ir nera  g.gif Puslapyje gal ir nebus tos prekes, bet vaistinej tai tikrai turetu buti. Nemazai busimu mamyciu ten pirko  mirksiukas.gif


o gal nesunku parasyti kiek kainuoja? nes net neisivaziduoju.. tevelis kolkas sirguliuoja, nzn ar spes pasveikti iki tos lemtingosios dienos, tai nzn ar pulti pirkti jam rubelius doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 09 lapkričio 2009 - 08:04