Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Katuliux @ 2009 11 03, 16:50)
man kazkaip vis klausimas kirba...nu sakykim jei as nesitariu ir prasideda saremai varau i trakus..ir atvaziavusi saku...privet ja vasa cioce  lotuliukas.gif  doh.gif  ar kaip? Ar mane tikrai priims?


Buk rami mirksiukas.gif priims
Papildyta:
QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 11 03, 18:15)
na as irgi nesitarusi - bet planuoju taip ir vaziuoti - privet... biggrin.gif normalu?

Mamukai, nu toooki durna klausima turiu, nepykit, padekit.... ar tikrai gulint jau ant stalo, isstumimo metu vyrui nesimato viso to gerio stovinciam prie galvos? as kaip nemaciusi tu stalu, tai jeigu jie nera pakankamai auksti, tai viskas ten matosi... o kaip yra is tiesu? as nenoriu, kad vyras matytu..  blush2.gif bet kad dalyvautu noriu  ax.gif

ir dar vienas klausimas - jeigu noresiu atsilyginti po visko - kada tai padaryti?? juk ten pamainos gana greitai keiciasi... kada mamytes tai darote? iskart kai gimsta leliukas begti i palata pinigeliu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


trakuose gyd. dirba paromis, tad ne 8val. bet visa para, tad didele tikimybe, kad gyd.niekur nepabegs ir galima atsiskaityti ramiai kada apsigyvensite palatoje, arba reikia ipareigoti vyra, kad jis tai padarytu is karto po gimdymo.

Mano gimdymas baigesi 10val., o pamaina 8val. keitesi. Gyd.pasiliko, kol viskas baigsis, o akusere pasikeite - bet tame bedos neizvelgiau..

Vyras buna prie galvos gimdyves, tad kas vyksta is gyd.puses nemato. Tiesa man uzdave klausyma kada pradejo matytis galvute :Ar norit kad vyras paziuretu ? doh.gif As aisku atsoviau- NE ir viskas tuo pasibaige mirksiukas.gif Abudu vaikuti pamateme kada jis gime visumoje.
Atsakyti
QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 11 03, 18:20)
po teisybei vat ir svarstau, kaip geriau smile.gif per saremius tikrai bus, pats nori, o tas visas finalas, na, nzn, matau, kad pats nera uztikrintas, todel nenoriu bereikalingu problemu - nors jeigu ten konkreciai nesimato, tai viskas butu ok:)

tai jei lb nori,tai tegu būna 4u.gif , nors maniškis ir lb norėjo, bet aš nenorėįjau, tai jam net nieko nesakius pati gimdyt išvažiavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 11 03, 17:52)
trakuose gyd. dirba paromis, tad ne 8val. bet visa para, tad didele tikimybe, kad gyd.niekur nepabegs ir galima atsiskaityti ramiai kada apsigyvensite palatoje, arba reikia ipareigoti vyra, kad jis tai padarytu is karto po gimdymo.

Mano gimdymas baigesi 10val., o pamaina 8val. keitesi. Gyd.pasiliko, kol viskas baigsis, o akusere pasikeite - bet tame bedos neizvelgiau..

Vyras buna prie galvos gimdyves, tad kas vyksta is gyd.puses nemato. Tiesa man uzdave klausyma kada pradejo matytis galvute :Ar norit kad vyras paziuretu ? doh.gif  As aisku atsoviau- NE ir viskas tuo pasibaige mirksiukas.gif  Abudu vaikuti pamateme kada jis gime visumoje.



QUOTE(geleta @ 2009 11 03, 19:53)
tai jei lb nori,tai tegu būna 4u.gif , nors maniškis ir lb norėjo, bet aš nenorėįjau, tai jam net nieko nesakius pati gimdyt išvažiavau 4u.gif



labai aciu, mamytes, uz informacija, po truputuka ruosiuos moraliskai thumbup.gif

paciai isvaziuoti gimdyti - skamba super biggrin.gif nujauciu vaziavai kaip sumacheris lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 03 lapkričio 2009 - 23:39
QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 11 03, 18:15)
na as irgi nesitarusi - bet planuoju taip ir vaziuoti - privet... biggrin.gif normalu?

Mamukai, nu toooki durna klausima turiu, nepykit, padekit.... ar tikrai gulint jau ant stalo, isstumimo metu vyrui nesimato viso to gerio stovinciam prie galvos? as kaip nemaciusi tu stalu, tai jeigu jie nera pakankamai auksti, tai viskas ten matosi... o kaip yra is tiesu? as nenoriu, kad vyras matytu..  blush2.gif bet kad dalyvautu noriu  ax.gif

ir dar vienas klausimas - jeigu noresiu atsilyginti po visko - kada tai padaryti?? juk ten pamainos gana greitai keiciasi... kada mamytes tai darote? iskart kai gimsta leliukas begti i palata pinigeliu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

vyrui nesimato, ir vietos ten jam nebutu, nes buna akusere su gydytoja pozicijas uzeme biggrin.gif
O kaip jau rase, pamaina keiciasi 8 ryto. As kai pagimdziau 3 ryto, tai akusere mane isgyre lotuliukas.gif sako, dar ir pamiegoti spesim, jei dar kas nors neatvaziuos biggrin.gif
Ateina gydytoja ir akusere i palata aplankyti po gimdymo, taip, kad galimybe bus atsidekoti 4u.gif
Atsakyti

mielos mamos, kurios jau gimdete Trakuose, ar galetumete keleta dalykeliu man paaiskinti... blush2.gif

visai neseniai issiaiskinau, kad Vilniuje RK praso nusipirkti siulus, bintus (tam atvejui jei reiktu mamyte siuti po gimdymo). Ar Trakuose taip pat to praso?

taip pat norejau paklausti ar ten Trakuose yra "konvejeris" ar kaip cia issireikst, kadd nu daug gimdo vienu metu, nera kur teveliams pasilikt nakvot ir pan? jei is Vln atvaziuosim gimdyti, kurgi ten nakcia siusi vyra vel atgal i Vln po tokiu didziu ivykiu... blush2.gif

ir as galvoju vaziuoti nesitarusi, tad norejau paklausti bendrai apie personala, ar jis malonus, ar matete kokiu surugusiu nepatenkintu veidu? ar gydytojai sako ka tau daro, ar atsiklausia pries darydami kazka?



is anksto labai aciu uz atsakymus blush2.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 11 04, 09:31)
vyrui nesimato, ir vietos ten jam nebutu, nes buna akusere su gydytoja pozicijas uzeme biggrin.gif
O kaip jau rase, pamaina keiciasi 8 ryto. As kai pagimdziau 3 ryto, tai akusere mane isgyre  lotuliukas.gif sako, dar ir pamiegoti spesim, jei dar kas nors neatvaziuos biggrin.gif
Ateina gydytoja ir akusere i palata aplankyti po gimdymo, taip, kad galimybe bus atsidekoti 4u.gif



Na nzn kaip ten nieko nesimato, bet mano vyras mate VISKA kuo puikiausiai ir kaip kirpo ir kaip vaikas isvydo si pasauli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 11 05, 17:32)
mielos mamos, kurios jau gimdete Trakuose, ar galetumete keleta dalykeliu man paaiskinti...  blush2.gif

visai neseniai issiaiskinau, kad Vilniuje RK praso nusipirkti siulus, bintus (tam atvejui jei reiktu mamyte siuti po gimdymo). Ar Trakuose taip pat to praso?

taip pat norejau paklausti ar ten Trakuose yra "konvejeris" ar kaip cia issireikst, kadd nu daug gimdo vienu metu, nera kur teveliams pasilikt nakvot ir pan? jei is Vln atvaziuosim gimdyti, kurgi ten nakcia siusi vyra vel atgal i Vln po tokiu didziu ivykiu...  blush2.gif

ir as galvoju vaziuoti nesitarusi, tad norejau paklausti bendrai apie personala, ar jis malonus, ar matete kokiu surugusiu nepatenkintu veidu? ar gydytojai sako ka tau daro, ar atsiklausia pries darydami kazka?
is anksto labai aciu uz atsakymus  blush2.gif  4u.gif

Nereikia jokiu med priemoniu atpirkt smile.gif ir naktinius, chalatus, palutes mamai bei mmazyliui duoda thumbup.gif
Tai tegu buna nakti prie jusu mirksiukas.gif ko jau iskart lekt namo? biggrin.gif neistikekit, kad pagimdysit ir galesit sau eit miegot. Vistiek po gimdymo vis kas nors uzeina paziuret kaip savijauta, liepia eit i tualeta, 6 ryto pradeda palatose siukliadezes valyt, tuoj pusrycius nesa...
Ko jus bijot nepatenkintu veidu? Daktarai irgi zmones, bet juk jei prasysi pagalbos, bus kas neaisku, klausi, visuomet pades ar atsakys. O gydytojai viens uz kita geresni, ta jau turbut supratot paskaicius sia tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2009 11 05, 17:04)
Nereikia jokiu med priemoniu atpirkt smile.gif ir naktinius, chalatus, palutes mamai bei mmazyliui duoda  thumbup.gif
Tai tegu buna nakti prie jusu  mirksiukas.gif ko jau iskart lekt namo?  biggrin.gif neistikekit, kad pagimdysit ir galesit sau eit miegot. Vistiek po gimdymo vis kas nors uzeina paziuret kaip savijauta, liepia eit i tualeta, 6 ryto pradeda palatose siukliadezes valyt, tuoj pusrycius nesa...
Ko jus bijot nepatenkintu veidu? Daktarai irgi zmones, bet juk jei prasysi pagalbos, bus kas neaisku, klausi, visuomet pades ar atsakys. O gydytojai viens uz kita geresni, ta jau turbut supratot paskaicius sia tema  mirksiukas.gif



smile.gif del vyro tai labiau klausiau ar buna galimybe jam pasilikti... jei daug mamyciu, ir visos palatos uzimtos, tai matyt jam nebent ant suoliuko koridoriuj rymot iki ryto... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 11 05, 19:20)
smile.gif del vyro tai labiau klausiau ar buna galimybe jam pasilikti... jei daug mamyciu, ir visos palatos uzimtos, tai matyt jam nebent ant suoliuko koridoriuj rymot iki ryto...  blush2.gif

Siaip turbut paliktu gimdykloj iki ryto ir galesit buti kartu. Tikiuos dar taip ner buve, kad ir palatu laisvu ner, ir dar gimdyt eile lauktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2009 11 05, 18:37)
Siaip turbut paliktu gimdykloj  iki ryto ir galesit buti kartu. Tikiuos dar taip ner buve, kad ir palatu laisvu ner, ir dar gimdyt  eile lauktu  4u.gif



kazkaip nuraminote mane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 11 05, 20:47)
kazkaip nuraminote mane  4u.gif

Viskas bus gerai, pamatysit mirksiukas.gif po keliu menesiu jums rupimi klausimai tokie nereiksmingi atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2009 11 05, 20:37)
Siaip turbut paliktu gimdykloj  iki ryto ir galesit buti kartu. Tikiuos dar taip ner buve, kad ir palatu laisvu ner, ir dar gimdyt  eile lauktu  4u.gif



niu eile, kai as ant tokiu dalyku laiminga, man buvo eile. buvau pastatyta sesta berods ax.gif buvo daug gimdyviu kai gimdziau pirmaji, bet gydytojai juk zino kuriai ten kas bus pirmiau, sustate eile ir visos normaliai buvo, gimdymai kas 2-3 valandas buvo, sukom ratus koridoriuje ir viskas, kai kas pagimdo, visas apziuri likusias ir jei reikia pakoreguoja eile ax.gif
palatu visoms uzteko su vyrais, viena buvo viena, jai teko daryti cezari, tai girdejau siek tiek pyko ant jos, kad pas juos privaloma, kad kazkas butu ir padetu, tad po keliu valandu atvyko pas ja drauge i pagalba.
tada buvo pilnatis, sako pas juos pirma, atra pilnaties dienomis visad daugiau gimdyviu, bet po to pora dienu niekas negimde, o gal tik viena kokia. kai kitos atvyko, jau tas israsyti reikejo...
sita pilnati jau pralaukiau, tai tikiuos Dievas duos iki kitos pilnaties datraukti blush2.gif tada jau galesiu drasiai i trakus vaziuoti, nes busiu isnesiojus kiek reikia nestuke.gif
Atsakyti