Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

Pagimdziusios TGN mamytes, sakykit, ar galima gimdeti bet kurioj pozoj, kaip paciai gimdyvei patogiau, arba visas paguldo ant nugaros? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 10 26, 19:11)
buvau dingus, uztrukau kol viska perskaiciau:) bet neradau esmines info, pas ka gimde viltrake? ir rylka berods nepasisake siuo klausimu doh.gif atsiprasau, jei ka praleidau ar sumaisiau 4u.gif


Laba biggrin.gif
As gimdziau su akusere Jurate ir gyd. Rogalskiu (nesitare) thumbup.gif Likome labai patenkinti profesionaumu. Pirmas 5val.saremiavimo praleidome su akusere Janina thumbup.gif Personalui neturiu jokiu priekaistu. Esame dekingi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2009 10 31, 20:24)
Pagimdziusios TGN mamytes, sakykit, ar galima gimdeti bet kurioj pozoj, kaip paciai gimdyvei patogiau, arba visas paguldo ant nugaros?  ax.gif


Saremiauti galima kaip tik pageidauji: ant kamuoliuko, stovint, vaikstant ar duse. Akusere pataria, kaip geriau, kokioj pozoj, istverti saremi. Guleti ant nugaros tenka tik tada kai reikia fiksuoti vaikucio tonus (tao buvo vienas is nemaloniausiu pagulejimu). Man asmeniskai labai patiko kamuolys.
O kada ateina laikas stumti - tenka ropstis i ta nemalonia lova ir guleti (atlosa lovos atlenkia, bet ne iki sedimos)
Atsakyti
QUOTE(rabrasa @ 2009 10 31, 18:49)
och kaip gerai, jau maniau kad cia visur uzdrausta...

manau galima pasiziureti, bet geriau vaziuoti vakare ir pasiskambinti, akd nebutu labai uzimti kokiais CP
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 11 01, 14:01)
Saremiauti galima kaip tik pageidauji: ant kamuoliuko, stovint, vaikstant ar duse. Akusere pataria, kaip geriau, kokioj pozoj, istverti saremi. Guleti ant nugaros tenka tik tada kai reikia fiksuoti vaikucio tonus (tao buvo vienas is nemaloniausiu pagulejimu). Man asmeniskai labai patiko kamuolys.
O kada ateina laikas stumti - tenka ropstis i ta nemalonia lova ir guleti (atlosa lovos atlenkia, bet ne iki sedimos)

ir man patiko kamuolys, nuo kamuolio nulipus po 5 min. jau pamačiau savo princesę smile.gif , bet gimdyti reikėjo gulint ant nugaros, kitur girdėjau ir atsitūpūsios gimdo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 10 29, 21:59)
siųlyčiau nesitrt ir sutaupyt pinigėlių biggrin.gif , aš nesitariau ir labai šauniai priimta buvau smile.gif , ir sakė jai negalėsiu kentėti, tai kažkokių gerų vaistų suleis, bet nespėjo nes per 2 val pagimdžiau thumbup.gif ir tau taip linkiu biggrin.gif  4u.gif

saunuole thumbup.gif labai greit pagimdei thumbup.gif

QUOTE(callmyname @ 2009 10 31, 20:24)
Pagimdziusios TGN mamytes, sakykit, ar galima gimdeti bet kurioj pozoj, kaip paciai gimdyvei patogiau, arba visas paguldo ant nugaros?  ax.gif

jo,visas guldo ant nugaros
Atsakyti
rylka kaip skaiciau tai nuvaziavai nesitarusi....bet as mokejai kiek nors gydytojams ?
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2009 11 03, 15:03)
rylka kaip skaiciau tai nuvaziavai nesitarusi....bet as mokejai kiek nors gydytojams ?



aha butu saunu zinoti, ar po gimdymo kaip nors atsilyginai? ar buvai uzsiminusi, kad atsilyginsi, jei viskas bus gerai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 11 03, 17:44)
aha butu saunu zinoti, ar po gimdymo kaip nors atsilyginai? ar buvai uzsiminusi, kad atsilyginsi, jei viskas bus gerai? blush2.gif

man kazkaip vis klausimas kirba...nu sakykim jei as nesitariu ir prasideda saremai varau i trakus..ir atvaziavusi saku...privet ja vasa cioce lotuliukas.gif doh.gif ar kaip? Ar mane tikrai priims?
Atsakyti
na as irgi nesitarusi - bet planuoju taip ir vaziuoti - privet... biggrin.gif normalu?

Mamukai, nu toooki durna klausima turiu, nepykit, padekit.... ar tikrai gulint jau ant stalo, isstumimo metu vyrui nesimato viso to gerio stovinciam prie galvos? as kaip nemaciusi tu stalu, tai jeigu jie nera pakankamai auksti, tai viskas ten matosi... o kaip yra is tiesu? as nenoriu, kad vyras matytu.. blush2.gif bet kad dalyvautu noriu ax.gif

ir dar vienas klausimas - jeigu noresiu atsilyginti po visko - kada tai padaryti?? juk ten pamainos gana greitai keiciasi... kada mamytes tai darote? iskart kai gimsta leliukas begti i palata pinigeliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 03 lapkričio 2009 - 17:17
QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 11 03, 18:15)
na as irgi nesitarusi - bet planuoju taip ir vaziuoti - privet... biggrin.gif normalu?

Mamukai, nu toooki durna klausima turiu, nepykit, padekit.... ar tikrai gulint jau ant stalo, isstumimo metu vyrui nesimato viso to gerio stovinciam prie galvos? as kaip nemaciusi tu stalu, tai jeigu jie nera pakankamai auksti, tai viskas ten matosi... o kaip yra is tiesu? as nenoriu, kad vyras matytu..  blush2.gif bet kad dalyvautu noriu  ax.gif

ir dar vienas klausimas - jeigu noresiu atsilyginti po visko - kada tai padaryti?? juk ten pamainos gana greitai keiciasi... kada mamytes tai darote? iskart kai gimsta leliukas begti i palata pinigeliu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai paprašyk, kad tuo metu vyras išeitų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 11 03, 17:18)
tai paprašyk, kad tuo metu vyras išeitų biggrin.gif


po teisybei vat ir svarstau, kaip geriau smile.gif per saremius tikrai bus, pats nori, o tas visas finalas, na, nzn, matau, kad pats nera uztikrintas, todel nenoriu bereikalingu problemu - nors jeigu ten konkreciai nesimato, tai viskas butu ok:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 03 lapkričio 2009 - 17:20