Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2009 08 12, 19:20)
Sveikos,

o jus taretes su tam tikrais gydytojais pas juos gimdyti, ar vaziavote "na ura"tiesiog prasidejus gimdymui? Kiek trakuos gydytoju priimineja gimdymus?

Kiek man teko girdėti iš mano pažįstamų, tai visi važiavo nesitarę ir labai maloniai priėmė. Aš ir važiuosiu nesitarus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

na va as jau po gimdymo Trakuose. Noreciau padekoti gydytojai Streizienei ir akuserei Romai, kad gimdymas praejo sklandziai ir kad jos nepasidave mano prasymams daryti CP biggrin.gif

Gimdziau apie 11 val. 9 val. is ju su dideliais skausmais. Galvojau, gimdymas niekada nesibaigs. Bet nieko, dabar viskas gerai smile.gif

Naktinius naudojau ligonines, nes kraujavau nemazai, tik paskutine diena savus uzsidejau.

Duju niekas nesiule, pasiule karsta dusa, jis man siek tiek nueme skausmus. Epiduro neleido, leido kazkokius kitus vaistus, pati issiprasiau, bet man jie mazai padejo.
Del personalo, kazkas patiko, kazkas nelabai. Stengiausi neimti i galva.

Tai tiek. Turesit klausimu, rasykit, jei spesiu sedet SM, atasakysiu biggrin.gif
Atsakyti
Rinne, o kurioje stadijoje prasei CP g.gif mirksiukas.gif turbut jau link pabaigos?
Sveikinu susitikus su stebukliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 11, 20:09)
vedėja labai siųlė epidūrą, o akušerė prašė, kad nesutikčiau ir pakentėčiau ir likau dėkinga akušerei, kad nesutikau thumbup.gif


Man vedeja kaip tik neleido epidiuro daryti.
Atsakyti
laba biggrin.gif

pagaliau ir mes sulaukėm savo džiaugsmo wub.gif

su nieko nesitariau, viskas vyko greitai ir sklandžiai thumbup.gif Gimdžiau pas gydytoją Liubov Vaitoškienę, nauja, jauna, bet savo darbą daro puikiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 08 14, 12:39)
Rinne, o kurioje stadijoje prasei CP g.gif  mirksiukas.gif turbut jau link pabaigos?
Sveikinu susitikus su stebukliuku 4u.gif


Aciu uz sveikinimus biggrin.gif

Pagal valandas tai apie viduri gimdymo prasiau, nes galvojau jau nebeiskesiu doh.gif Bet kol susiruose mane patikrint, kaip sekasi kakleliui, sis atsidare iki 8 cm. Sako, o jums puikiai sekasi, jokio CP doh.gif
Atsakyti
Merginos pasakykit ar visoms jums Trakuose dare klizma. Ar pacuoms reikejo tureti?
Atsakyti
to Rinne, Neriukas - SVEIKINIMAI dideliausi, patys nuosirdziausi!!!!!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 08 14, 13:51)
laba biggrin.gif

pagaliau ir mes sulaukėm savo džiaugsmo wub.gif

su nieko nesitariau, viskas vyko greitai ir sklandžiai  thumbup.gif Gimdžiau pas gydytoją Liubov Vaitoškienę, nauja, jauna, bet savo darbą daro puikiai wub.gif

sveikinu, sveikinu, šaunuolė tu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 14, 18:41)
Merginos pasakykit ar visoms jums Trakuose dare klizma. Ar pacuoms reikejo tureti?

Mnes paklause, kaip as ziuri i sia procedura. Pasakiau, kad teigiamai ir man padare. Savo nereikejo turet. 4u.gif
Rinne, as apie 8cm prasiau i vena nuskausminamuju, tai po ju mna tie du like cm zaibu atsivere biggrin.gif nors skausmas mazai sumazejo
neriukas sveikinu 4u.gif
as ta gydytoja maciau opora sykiu, ji mane apcziurejo pirma ryta po gimdymo ir kita diena su vedeja kai ejo per palatas. irgi apsirode rupestinga ir atidi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Rinne, Neriuk, sveikinu susilaukus mazyliu!!! 4u.gif wub.gif

As tai jau taip laukiu savo leliaus, kad net ir savo spinta susitvarkiau, kad tik mazius greiciau ateitu...
Pagal termina, mes jau 4 d. virsijam blush2.gif O lelius ne nesiruosia ateiti.. Tik kamstis po truputi iseidineja, skauda nugara ir nereguliariai susitraukineja gimda..
Del viso pikto ketvirtadieni su gines siuntimu buvau nuvaziavus i Trakus, nes mano gine itare, kad lelius gali buti per didelis ir gali tekti daryti CP (o to tikrai nenoreciau). Mane kaip tik apziurejo gyd.Liubov Vaitoskiene. Pasirode tikrai maloni ir savo darba ismananti cool.gif Viskas sake gerai, kaklelis paminkstejes, nors atsidares tik 1.5cm, toniukai geri, bet i ligonine dar negulde, nes, pasak jos, moterims buna psichologiskai sunkiau gimdyti, jei kokia savaite tenka praleisti joje. Leido pabuti namie iki kol sueis 41sav. ir butinai stebeti/skaiciuoti judesius, o ju pas mano leliu tikrai netruksta, net skaiciuoti nereikia blush2.gif Bet kazkaip visvien pergyvenu, ar tikrai ten jam viskas gerai, kai jau tiek ilgai buna... wub.gif wub.gif blush2.gif Kazkaip neramu...
Atsakyti
Sveikinimai naujoms mamytems ir svieziems leliukams wub.gif Smagu skaityti geras istorijas is Traku wub.gif

Fantazia - as savo antraja lelia pagimdziau irgi panesiojus 5 dieneles virs, nors visi prognozavom kad antras tai jau anksciau islys tongue.gif Viskas bus gerai, jeigu leliukas aktyvus nieko jam netruksta, tiesiog dar nori pas mamyte pabut rolleyes.gif
Atsakyti