Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

As turejau klizmute Microlax su savimi, kai vaziavau i GN. Bet neteko panaudoti, nes per saremius kaip pradejau vidurioti! doh.gif Matyt, organizmas pats jaucia, kada isisvalyti reikia. mirksiukas.gif
Klizmute labai naudinga buvo po gimdymo blush2.gif
Atsakyti
Aciu, mamytes tongue.gif Kad atliksiu, tai tikrai, nes manau kad tikrai tai yra reikalinga, ziuresim kaip seksis po to. Nors paprastai, kai susijaudinu ar nusigastu - visada pirma reakcija buna laisvi viduriukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 10 26, 01:40)
Sveikinimai !!! clap.gif

Merginos, o apart rubeliu, ar reikia vaikeliui paimti vystyklu? Ar galima bus naudotis vietiniais, t.y. ligonines antra, trecia dienomis? Na, kad lengvai suvystyti vaikiuka, kad jaukiau jaustusi.

Ir dar - ar kas prasete, kad virkstele nukirptu jai nustojus pulsuoti? Kaip i tai ziurima TGN?

Tiesa, del klizmuciu - girdejau, kad po ju, gali buti dar didesne avarija lemiamu momentu.. nzn kiek cia tiesos - bet gal mamytes su patirtimi galetu pakomentuoti, ar viskas ten ok po ju buna? Aciukas  smile.gif

man prieš gimdymą pat sulašino kizmutę ir viskas ok buvo thumbup.gif
Atsakyti
buvau dingus, uztrukau kol viska perskaiciau:) bet neradau esmines info, pas ka gimde viltrake? ir rylka berods nepasisake siuo klausimu doh.gif atsiprasau, jei ka praleidau ar sumaisiau 4u.gif
Atsakyti
Spengla, as TGN liepos 22 pagimdziau sunu smile.gif tai panasu gulejom tuo paciu metu smile.gif


QUOTE(spengla @ 2009 10 23, 16:26)
Aš gimdžiau lygiai prieš tris mėnesius, paguldė į palatą mus vienus (mane, vaikutį ir vyrą). Tiesa, palatos, kol atsilaisvins, palaukėme apie 4 valandas, bet dėl to jokio diskomforto nepatyrėm - smagiai sau gimdykloje pažindinomės su dukryte ir ilsėjomės  smile.gif

Sėkmės mamusikui, lauksim žinių  bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(linafra @ 2009 10 27, 12:05)
Spengla, as TGN liepos 22 pagimdziau sunu smile.gif tai panasu gulejom tuo paciu metu smile.gif

smile.gif Tikrai, net nepanašu, o akivaizdu smile.gif
O jūs gulėjote paprastoje palatoje ar VIP?
Truputį offtopic blush2.gif - kaip sekasi augti?
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 24, 12:11)
Sveikos,
Spalio 22d. po komplikuoto gimdymo pasibaigusio CP duriu dukrytę, 50cm ir 4345g.

sveikinam 4u.gif ale didele kokia thumbup.gif

QUOTE(Xuligane_23 @ 2009 10 26, 01:40)
Sveikinimai !!! clap.gif

Merginos, o apart rubeliu, ar reikia vaikeliui paimti vystyklu? Ar galima bus naudotis vietiniais, t.y. ligonines antra, trecia dienomis? Na, kad lengvai suvystyti vaikiuka, kad jaukiau jaustusi.

Ir dar - ar kas prasete, kad virkstele nukirptu jai nustojus pulsuoti? Kaip i tai ziurima TGN?

Tiesa, del klizmuciu - girdejau, kad po ju, gali buti dar didesne avarija lemiamu momentu.. nzn kiek cia tiesos - bet gal mamytes su patirtimi galetu pakomentuoti, ar viskas ten ok po ju buna? Aciukas  smile.gif

as buvau pasiemus savo vistykliuku,nors GN ir duoda,bet su savais maloniau
vistyt savo maziuka ax.gif

na pries abu gimdymus dare klizmutes ir viskas buvo OK thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irusikas @ 2009 10 28, 16:21)
sveikinam 4u.gif ale didele kokia thumbup.gif
as buvau pasiemus savo vistykliuku,nors GN ir duoda,bet su savais maloniau
vistyt savo maziuka ax.gif

na pries abu gimdymus dare klizmutes ir viskas buvo OK thumbup.gif


viska supratau - aciu thumbup.gif
Atsakyti
aš irgi galvoju gimdyt trakuose. tik vat esu girdėjus, kad jie tokie natūralistai, kad nedaro epidūrinio. kadangi, tai mano pirmas gimdymas, nežinau ko tikėtis. norėčiau natūraliai, be nuskausminimo ir skatinimo. bet realybėj, nežinau kaip bus. todėl man įdomu, jeigu aš gimdymo eigoj užsinorėčiau epidūrinio, ar gaučiau jį trakuose? neįsivaizduoju, koks tas mano skausmo slenkstis, jeigu skatins, sunkiai atsidarinės kaklelis, gimdymas bus ilgas, manau galiu užsinorėti nuskausminimo.
Atsakyti
Ar trakuos gimdant pačiam gimdymui duoda naktinius ar reik savo turėt? kai paskaitai, tai vienur duoda, kitur ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(fsss~ @ 2009 10 29, 02:01)
aš irgi galvoju gimdyt trakuose. tik vat esu girdėjus, kad jie tokie natūralistai, kad nedaro epidūrinio. kadangi, tai mano pirmas gimdymas, nežinau ko tikėtis. norėčiau natūraliai, be nuskausminimo ir skatinimo. bet realybėj, nežinau kaip bus. todėl man įdomu, jeigu aš gimdymo eigoj užsinorėčiau epidūrinio, ar gaučiau jį trakuose? neįsivaizduoju, koks tas mano skausmo slenkstis, jeigu skatins, sunkiai atsidarinės kaklelis, gimdymas bus ilgas, manau galiu užsinorėti nuskausminimo.


jaj skatins-tai gimdymas buna trumpas(pagimdžiau per 3 val).

Nuskausminti tai yra epidura, jai užsimanysit gimdymo eigoje tai tikrai niekas nedarys, nes tai gali sustabdyti gimdymą, taigi reikia iš anksto žinoti ar norėsit ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fsss~ @ 2009 10 29, 02:01)
aš irgi galvoju gimdyt trakuose. tik vat esu girdėjus, kad jie tokie natūralistai, kad nedaro epidūrinio. kadangi, tai mano pirmas gimdymas, nežinau ko tikėtis. norėčiau natūraliai, be nuskausminimo ir skatinimo. bet realybėj, nežinau kaip bus. todėl man įdomu, jeigu aš gimdymo eigoj užsinorėčiau epidūrinio, ar gaučiau jį trakuose? neįsivaizduoju, koks tas mano skausmo slenkstis, jeigu skatins, sunkiai atsidarinės kaklelis, gimdymas bus ilgas, manau galiu užsinorėti nuskausminimo.

na jie tikrai naturalistai,todel skatina ar nuskausmina tik esant butinybei.bet as manau jei tarsies su gyd pas kuria gimdysi,galesi susitart del nuskausminimo ir jei noresi gimdymo eigoje tau tikrai padarys epidura smile.gif is savo patirties galiu pasakyti,kad tikrai noresi nuskausminimo

QUOTE(Mamyte_Saule @ 2009 10 29, 11:38)
Ar trakuos gimdant pačiam gimdymui duoda naktinius ar reik savo turėt? kai paskaitai, tai vienur duoda, kitur ne  g.gif

trakuose duoda,bet gali ir savo turet smile.gif

QUOTE(Karina123 @ 2009 10 29, 12:06)
jaj skatins-tai gimdymas buna trumpas(pagimdžiau per 3 val).

Nuskausminti tai yra epidura, jai užsimanysit gimdymo eigoje tai tikrai niekas nedarys, nes tai gali sustabdyti gimdymą, taigi reikia iš anksto žinoti ar norėsit ar ne mirksiukas.gif

o kodel tau skatino,jei pagimei per 3 val?

o del epiduro,tai ji daro nuo 3 iki 8 cm atsidarymo,veliau jau negalima jo taikyt,nes mama tuji jausti kada prasides stangos.ir siaip epiduras buna net pagreitina gimdyma,mes gimdyve atsipalaiduoja ir tada greiciau atsidarineja kaklelis smile.gif
Atsakyti