Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(garra @ 2009 10 23, 15:47)
Ačiū brangiosios už atsakymus, dabar tikrai gimdysiu TGN  thumbup.gif

sėkmės ir lengvo gimdymo 4u.gif , o ten dažnai visos palatos pustuštės, mažai palyginti ten gimdyvių važiuoja, visos dažniau vilnių renkasi ir pagal mane kvailai daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 10 23, 15:27)
sėkmės ir lengvo gimdymo 4u.gif , o ten dažnai visos palatos pustuštės, mažai palyginti ten gimdyvių važiuoja, visos dažniau vilnių renkasi ir pagal mane kvailai daro smile.gif



O man atrodo kad po tokiu teigiamu atsiliepimu tuoj Trakus atakuos visos Lietuvos nestukes lotuliukas.gif ir reikes ne po dvi o ir daugiau vienoj palatoj gulet lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2009 10 23, 13:25)
Sveikos,
aš savo pirmąją gimdžiau VGN, bet dabar manau gimdysiu TGN. perskaiciau visus pasisakymus ir kaip bebutu keista nei vieno blogo atsiliepimo  mirksiukas.gif 
Gal kas zinote ar TGN yra problema gauti palata tik vienai pagimdžiusiai (turiu omenyje apart VIP)? kodel klausiu, nes pvz AK tai dazniausiai guli keliese palatoje  4u.gif

Labas,
jei gimdysi susitarus, tai gydytoja/as manau pasirupins, kad viena palatoje butum
bent jau man taip buvo. nors gimdziau per baby buma, astunta ta para, i mano palata nieko negulde ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JarasieneO @ 2009 10 23, 17:58)
O man atrodo kad po tokiu teigiamu atsiliepimu tuoj Trakus atakuos visos Lietuvos nestukes  lotuliukas.gif  ir reikes ne po dvi o ir daugiau vienoj palatoj gulet  lotuliukas.gif


tai kad po daugiau nei dvi ten nelabai imanoma suguldyt.. 4u.gif palatos mazutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 10 10, 23:37)
g.gif kai prasiau, kad padarytu sedima pozicija man nepadare g.gif , tik galva pakele, o vaika reikejo stumti i "kalna" g.gif gimdziau didziojoje gimdykloje..tai net nezinau kodel taip isejo


hmz.. as buvau pusiau sedimoj g.gif
QUOTE(vetruze @ 2009 10 12, 13:16)
nu,as patenkinta Trakais,bet,kai mano mazyle pravirkdavo,nelabai skubejo pas mane i palata ir dar ten tokiu pora negraziu niuansu yra su viena akusere...


drinks_cheers.gif
prieziura po gimdymo tikrai menka.. as irgi buvau zalia, katik iskepta mamyte ir stresavau del visko, bet niekas neskubejo nei apziuret kodel mano maze isbere buvo nei ka... doh.gif isties del to, tai reiketu jiems susiimti ir atsiminti, akd gimdyves netik gimdant priziureti reikia blush2.gif
QUOTE(neriukas @ 2009 10 16, 11:46)
tikrai netiesa, kad virš 40 savaičių nepriima schmoll.gif  nedarykit klaidingų išvadų ir kitų neklaidinkit mirksiukas.gif  aš gimdžiau virš 40 sav ir kuo puikiausiai priėmė wub.gif

nesamone... as irgi virs 40 savaiciu gimdziau ir ne necyptelejo blush2.gif

QUOTE(irusikas @ 2009 10 23, 15:56)
as pries 2 men gimdziau Trakuose,tai visos mamos gulejo po viena palatoje,yra galimybe ir teciui pasilikt.liktais 40 lt kainuoja parai,tiksliai neprisimenu blush2.gif ,vyras mokejo
siaip esu labai patenkinta visu personalu thumbup.gif

70 lt dabar blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,


Spalio 22d. po komplikuoto gimdymo pasibaigusio CP duriu dukrytę, 50cm ir 4345g.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 24, 12:11)
Sveikos,
Spalio 22d. po komplikuoto gimdymo pasibaigusio CP duriu dukrytę, 50cm ir 4345g.

unsure.gif oho CP, nu bet nieko, jau viskas praeityje, dideliausi sveikinimai mamytei ir mažai pupytei 4u.gif 4u.gif 4u.gif , aukit sveikos ir laimingos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 10 24, 15:06)
unsure.gif oho CP, nu bet nieko, jau viskas praeityje, dideliausi sveikinimai mamytei ir mažai pupytei 4u.gif  4u.gif  4u.gif , aukit sveikos ir laimingos smile.gif

Ačiū už sveikinimus.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 24, 13:11)
Sveikos,
Spalio 22d. po komplikuoto gimdymo pasibaigusio CP duriu dukrytę, 50cm ir 4345g.

Sveikinu su dukrytes gimimu 4u.gif
bet ale kokia dicke ji pas tave wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 24, 11:11)
Sveikos,
Spalio 22d. po komplikuoto gimdymo pasibaigusio CP duriu dukrytę, 50cm ir 4345g.



Sveikinimai !!! clap.gif

Merginos, o apart rubeliu, ar reikia vaikeliui paimti vystyklu? Ar galima bus naudotis vietiniais, t.y. ligonines antra, trecia dienomis? Na, kad lengvai suvystyti vaikiuka, kad jaukiau jaustusi.

Ir dar - ar kas prasete, kad virkstele nukirptu jai nustojus pulsuoti? Kaip i tai ziurima TGN?

Tiesa, del klizmuciu - girdejau, kad po ju, gali buti dar didesne avarija lemiamu momentu.. nzn kiek cia tiesos - bet gal mamytes su patirtimi galetu pakomentuoti, ar viskas ten ok po ju buna? Aciukas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 26 spalio 2009 - 00:40
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 24, 13:11)
Sveikos,
Spalio 22d. po komplikuoto gimdymo pasibaigusio CP duriu dukrytę, 50cm ir 4345g.


Sveikinu 4u.gif Tik vargsiukems kiek kankintis teko verysad.gif Na ir didziuke gime Jusu pupyte. Kantrybes, sveikateles abiems ir daug daug dziaugsmo bigsmile.gif
Atsakyti
Tiesa, del klizmuciu - girdejau, kad po ju, gali buti dar didesne avarija lemiamu momentu.. nzn kiek cia tiesos - bet gal mamytes su patirtimi galetu pakomentuoti, ar viskas ten ok po ju buna? Aciukas smile.gif
[/quote]


Klizmute labai svarbus dalykas ir ją butina daryti. Aiškinu kodėl, nes gimdymo metu stanginantis jauti dideli jausmą tuštintis. Ir jeigu pas tave tarkim užkietėja viduriai gimdymo metu esant tokiam slegiui gali gauti žarnos įplyšimą ir kitokias komplikacijas. todėl šios dienos nuomonė kad klizmos nereikia manau yra neteisinga nes kiekviena moteris skirtinga gerai jei jai nuo streso neužkietės lemiamu momentu. Žodžiu kaip profilaktinę priemonę tikrai reikia pasidaryti be to tai nėra jau tokia baisi procedūra. Man per pirma gimdymą darė ir aš patenkinta. O per gimdymą pasituštinti yra normalus dalykas ar darai klizma ar ne. To proceso nesuvaldysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garra: 26 spalio 2009 - 11:35