Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 17, 11:54)
Todėl kad turiu dažnai dabar rodytis gydytojui, o į Trakus neprivažinėsiu ir dar ginė prigąsdino, kad nėra neonatologų naktį. Ai tiek to kitą gimdysiu TGN  mirksiukas.gif

Mamusikai, nestresuok 4u.gif
Tai rodykis gydytojui Vilniuje, o jei nori gimdyti Trakuose- važiuok į Trakus.
Sėkmingai ir sklandžiai Tau!
Atsakyti
QUOTE(spengla @ 2009 10 17, 16:10)
Mamusikai, nestresuok  4u.gif
Tai rodykis gydytojui Vilniuje, o jei nori gimdyti Trakuose- važiuok į Trakus.
Sėkmingai ir sklandžiai Tau!

Ačiukas
Atsakyti
sveikos mergaitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif jokių naujienų dar mūsų skyrelyje nėra? g.gif
Atsakyti
Jei šią nakt veikla neprasidės, mane rytoj guldo į ligoninę. Tiesa jau ne į Trakus verysad.gif , kai grįšim parašysiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 21, 16:20)
Jei šią nakt veikla neprasidės, mane rytoj guldo į ligoninę. Tiesa jau ne į Trakus  verysad.gif , kai grįšim parašysiu. mirksiukas.gif

gerai, sėkmės, lauksim naujienų 4u.gif
mergaitės, visoms lengvų ir greitų gimdymų, aš labai bijojau, nors ir antrą kartą gimdžiau, bet turbūt, kad taip bijojau, Dievulis manęs pagailėjo ir taip greitai pagimdžiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geleta: 21 spalio 2009 - 16:42
mamusikas jau RK gimdo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 10 22, 15:59)
mamusikas jau RK gimdo 4u.gif

lengvo gimdymo mamusikui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš savo pirmąją gimdžiau VGN, bet dabar manau gimdysiu TGN. perskaiciau visus pasisakymus ir kaip bebutu keista nei vieno blogo atsiliepimo mirksiukas.gif
Gal kas zinote ar TGN yra problema gauti palata tik vienai pagimdžiusiai (turiu omenyje apart VIP)? kodel klausiu, nes pvz AK tai dazniausiai guli keliese palatoje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garra: 23 spalio 2009 - 12:27
QUOTE(garra @ 2009 10 23, 13:25)
Sveikos,
aš savo pirmąją gimdžiau VGN, bet dabar manau gimdysiu TGN. perskaiciau visus pasisakymus ir kaip bebutu keista nei vieno blogo atsiliepimo  mirksiukas.gif 
Gal kas zinote ar TGN yra problema gauti palata tik vienai pagimdžiusiai (turiu omenyje apart VIP)? kodel klausiu, nes pvz AK tai dazniausiai guli keliese palatoje  4u.gif

yra Trakuose viena VIP palata, aš joje gulėjau, kaip tik pataikiau, kad laisva buvo smile.gif , 300 litų kainuoja, tulikas dušas vietoj ir viena sau guli, man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(garra @ 2009 10 23, 13:25)
Sveikos,
aš savo pirmąją gimdžiau VGN, bet dabar manau gimdysiu TGN. perskaiciau visus pasisakymus ir kaip bebutu keista nei vieno blogo atsiliepimo   mirksiukas.gif 
Gal kas zinote ar TGN yra problema gauti palata tik vienai pagimdžiusiai (turiu omenyje apart VIP)? kodel klausiu, nes pvz AK tai dazniausiai guli keliese palatoje   4u.gif

as pries 2 men gimdziau Trakuose,tai visos mamos gulejo po viena palatoje,yra galimybe ir teciui pasilikt.liktais 40 lt kainuoja parai,tiksliai neprisimenu blush2.gif ,vyras mokejo
siaip esu labai patenkinta visu personalu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irusikas: 23 spalio 2009 - 14:02
Ačiū brangiosios už atsakymus, dabar tikrai gimdysiu TGN thumbup.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau lygiai prieš tris mėnesius, paguldė į palatą mus vienus (mane, vaikutį ir vyrą). Tiesa, palatos, kol atsilaisvins, palaukėme apie 4 valandas, bet dėl to jokio diskomforto nepatyrėm - smagiai sau gimdykloje pažindinomės su dukryte ir ilsėjomės smile.gif

Sėkmės mamusikui, lauksim žinių bigsmile.gif
Atsakyti