Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 07, 21:25)
Labuka,

šiandien sužinojau kad TGN lovos gimdykloj nesireguliuoja, tai biški suglumau...

tikrai reguliuojasi mirksiukas.gif

QUOTE(Alchemie @ 2009 10 10, 22:37)
g.gif kai prasiau, kad padarytu sedima pozicija man nepadare g.gif , tik galva pakele, o vaika reikejo stumti i "kalna" g.gif gimdziau didziojoje gimdykloje..tai net nezinau kodel taip isejo

g.gif tikrai keista, nes kai man reikejo stumti...as MB paprasiau kad atlenktu ta lova ir viskas buvo gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 10, 21:44)
Dar laukiam  mirksiukas.gif

Didžiausi sveikinimai. Saldaus pienelio ir ramių naktelių. O kas dėl palatų, taigi ne į 5žvaigždučių viešbutį važiuojam, o ir būsim ten neilgai...

gal jau sulaukėt wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Svarbu, kad kitoms reguliuojasi, man gal tiesiog taip isejo biggrin.gif vis tiek pagimdziau
Atsakyti
Įdomu, jei su siuntimu gimdymo skatinimui, TGN priima ar ne. Kai buvau nuvažiavus pažiūrėt, tai klausė ar viskas tvarkoj su nėštumu nėra ir ar nėra kokių nesklandumų g.gif
Papildyta:
QUOTE(geleta @ 2009 10 13, 13:01)
gal jau sulaukėt wub.gif  wub.gif  wub.gif

Tai va kad dar ne...
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 14, 21:25)
Įdomu, jei su siuntimu gimdymo skatinimui, TGN priima ar ne. Kai buvau nuvažiavus pažiūrėt, tai klausė ar viskas tvarkoj su nėštumu nėra ir ar nėra kokių nesklandumų  g.gif
Papildyta:

Tai va kad dar ne...

kai sulauksit savo džiaugsmelio būtinai pranešk wub.gif
Atsakyti
Buvau šiandien TA, mano norui gimdyt TGN nelemta išsipildyt, nes mano nestuke.gif terminas pasibaigė, tai šiandien gavau siuntimą i GN, teko apsilankyt RK. verysad.gif Svarbu, kad mažyliui viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 15, 15:02)
Buvau šiandien TA, mano norui gimdyt TGN nelemta išsipildyt, nes mano  nestuke.gif terminas pasibaigė, tai šiandien gavau  siuntimą i GN, teko apsilankyt RK.  verysad.gif Svarbu, kad mažyliui viskas gerai.

tai ka neleidzia gimdyti TGN vien todel,kad terminas baigesi, ar siaip kazkas negerai?
As irgi buvau pernesiojusi,bet del to keblumu nekilo.
Atsakyti
Aš vakar buvau pas gerb. gyd. V. Variakojienę, tai sakė, kad TGN nepriima gimdyvių iki 37 nėštumo savaitės. Dabar dar paskaičiusi sužinojau, kad virš 40 savaitės taip pat nepriima verysad.gif Nieko negali suplanuot... Tačiau sužinojau ir tai, kad turėsime antrą dukrytę clap.gif Vyras su dukrele skrajoja padebesiais, o aš pusę nakties nemiegojau sad.gif
Atsakyti
O kaip cia taip iseina... As gimdziau beveik 41 savaites, ir nieko, jokiu kliuciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 10 16, 06:48)
Aš vakar buvau pas gerb. gyd. V. Variakojienę, tai sakė, kad TGN nepriima gimdyvių iki 37 nėštumo savaitės. Dabar dar paskaičiusi sužinojau, kad virš 40 savaitės taip pat nepriima  verysad.gif Nieko negali suplanuot... Tačiau sužinojau ir tai, kad turėsime antrą dukrytę  clap.gif Vyras su dukrele skrajoja padebesiais, o aš pusę nakties nemiegojau sad.gif

tikrai netiesa, kad virš 40 savaičių nepriima schmoll.gif nedarykit klaidingų išvadų ir kitų neklaidinkit mirksiukas.gif aš gimdžiau virš 40 sav ir kuo puikiausiai priėmė wub.gif
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau virš 40 savaičių ir priėmė, juk nėra tokios nutarties, kad nepriima!
O iki 37-os savaitės- tikra tiesa, gimdyti galima tik AK, bet sulaukus išganingųjų 36 pilnų savaičių - kur tik širdis geidžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2009 10 15, 15:15)
tai ka neleidzia gimdyti TGN vien todel,kad terminas baigesi, ar siaip kazkas negerai?
As irgi buvau pernesiojusi,bet del to keblumu nekilo.

Todėl kad turiu dažnai dabar rodytis gydytojui, o į Trakus neprivažinėsiu ir dar ginė prigąsdino, kad nėra neonatologų naktį. Ai tiek to kitą gimdysiu TGN mirksiukas.gif
Atsakyti