Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Ingulka2 @ 2009 10 08, 23:29)
niu bent jau rugpjūčio gale dar tikrai reguliavosi..  4u.gif bent jau didžiojoj gimdykloj  ax.gif

Aš apie gimdyklą ir kalbėjau, na tai vadinasi viskas tvarkoj. Laukiam stebuklėlio. Mes jau pradėjom skatintis :ax
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 09, 23:09)
Aš apie gimdyklą ir kalbėjau, na tai vadinasi viskas tvarkoj. Laukiam stebuklėlio. Mes jau pradėjom skatintis  :ax

nu ir kas gimė? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes visos, svarstancios ar gimdyti Trakuose 4u.gif

8d. pagimdziau Trakuose savo pirmaji vaikeli wub.gif wub.gif wub.gif
Neturiu jokiu priekaistu personalui thumbup.gif
Vaziavome nesitare, taciau demesio buvo apstu smile.gif gimdymas is ties nera toks jau lengvas darbas moteriai, taciau TNG personalas daug padeda bei nuostabiai, atsakingai atlieka savo darba.

Ligonineje duoda ir naktinius ir chalatus, palutes. Be abejo, tai nebus nauji daiktai, bet viskas normoj.

blogoji dalis yra tik tai, kad tikra truksta papildomo duso bei wc, noretusi modernesniu duru i palatas, nes tos su drebanciais stiklais, garsiai varstosi. tik tiek..

Laimingo gimdymo visom besialukianciom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos, gal kas gali padeti? noreciau iki gimdymo keleta kartu apsilankyti ten siaip, konsultacijoms, tyrimams, standartiskai, kaip savo poliklinkoj, tik aisku mokamai, nesvarbu pas kuria gydytoja - kur ten konkreciai kreiptis? as niekas nebuvus..
Papildyta:
QUOTE(viltrake @ 2009 10 10, 18:24)
Sveikutes visos, svarstancios ar gimdyti Trakuose  4u.gif

8d. pagimdziau Trakuose savo pirmaji vaikeli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Neturiu jokiu priekaistu personalui thumbup.gif 
Vaziavome nesitare, taciau demesio buvo apstu smile.gif gimdymas is ties nera toks jau lengvas darbas moteriai, taciau TNG personalas daug padeda bei nuostabiai, atsakingai atlieka savo darba.

Ligonineje duoda ir naktinius ir chalatus, palutes. Be abejo, tai nebus nauji daiktai, bet viskas normoj.

blogoji dalis yra tik tai, kad tikra truksta papildomo duso bei wc, noretusi modernesniu duru i palatas, nes tos su drebanciais stiklais, garsiai varstosi.  tik tiek..

Laimingo gimdymo visom besialukianciom  4u.gif  4u.gif  4u.gif


patys silciausiai sveikinimai!!!!! wub.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Xuligane_23: 10 spalio 2009 - 19:36
QUOTE(geleta @ 2009 10 10, 19:08)
nu ir kas gimė? 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dar laukiam mirksiukas.gif
QUOTE(viltrake @ 2009 10 10, 19:24)
Sveikutes visos, svarstancios ar gimdyti Trakuose  4u.gif

8d. pagimdziau Trakuose savo pirmaji vaikeli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Neturiu jokiu priekaistu personalui thumbup.gif 
Vaziavome nesitare, taciau demesio buvo apstu smile.gif gimdymas is ties nera toks jau lengvas darbas moteriai, taciau TNG personalas daug padeda bei nuostabiai, atsakingai atlieka savo darba.

Ligonineje duoda ir naktinius ir chalatus, palutes. Be abejo, tai nebus nauji daiktai, bet viskas normoj.

blogoji dalis yra tik tai, kad tikra truksta papildomo duso bei wc, noretusi modernesniu duru i palatas, nes tos su drebanciais stiklais, garsiai varstosi.  tik tiek..

Laimingo gimdymo visom besialukianciom  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Didžiausi sveikinimai. Saldaus pienelio ir ramių naktelių. O kas dėl palatų, taigi ne į 5žvaigždučių viešbutį važiuojam, o ir būsim ten neilgai...
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 08, 10:41)
nesamone...  schmoll.gif
viskas ten reguliuojas....  blush2.gif

g.gif kai prasiau, kad padarytu sedima pozicija man nepadare g.gif , tik galva pakele, o vaika reikejo stumti i "kalna" g.gif gimdziau didziojoje gimdykloje..tai net nezinau kodel taip isejo
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 10 10, 22:37)
g.gif kai prasiau, kad padarytu sedima pozicija man nepadare g.gif , tik galva pakele, o vaika reikejo stumti i "kalna" g.gif gimdziau didziojoje gimdykloje..tai net nezinau kodel taip isejo


mano atveju kedes atlosas buvo pakeltas, kada reikejo stumti.. ir tiek pakelta, kad nebuvo labai paprasta kojas isiremti i tuos ramscius ir dar susiriesti kad rankomis isikibti i rankenas, kojas tempe stipriai, nors visad laikiau save lankscia.
PATARIMAS besiruosiancios gimdyti: ruoskit spagatus, virvutes rolleyes.gif ir darykit tarpvietes bei isanges raumenuku susitraukimo pratimus.

Papildyta:
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 10, 21:44)


Didžiausi sveikinimai. Saldaus pienelio ir ramių naktelių. O kas dėl palatų, taigi ne į 5žvaigždučių viešbutį važiuojam, o ir būsim ten neilgai...


Aciu visoms uz sveikinimus biggrin.gif
Esu be galo laiminga mama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 10 10, 19:24)
Sveikutes visos, svarstancios ar gimdyti Trakuose  4u.gif

8d. pagimdziau Trakuose savo pirmaji vaikeli  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Neturiu jokiu priekaistu personalui thumbup.gif 
Vaziavome nesitare, taciau demesio buvo apstu smile.gif gimdymas is ties nera toks jau lengvas darbas moteriai, taciau TNG personalas daug padeda bei nuostabiai, atsakingai atlieka savo darba.

Ligonineje duoda ir naktinius ir chalatus, palutes. Be abejo, tai nebus nauji daiktai, bet viskas normoj.

blogoji dalis yra tik tai, kad tikra truksta papildomo duso bei wc, noretusi modernesniu duru i palatas, nes tos su drebanciais stiklais, garsiai varstosi.  tik tiek..

Laimingo gimdymo visom besialukianciom  4u.gif  4u.gif  4u.gif

o kaip fainai 4u.gif sveikinu sveikinu ir dar kartą sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif ar lengvas gimdymas buvo?
Atsakyti
viltrake wub.gif labai sveikinu..ir baltai pavydziu dar to saldaus naujagimio kvapo wub.gif dziaugsmingu tau motinystes atostogu, kad tikrai butu atostogos
Atsakyti
sveikutes, noriu ir as pasidziaugti traku gydytojais, gimdziau ten jau antra leliuka, sis buvo labai didelis, tad siek tiek buvo baisu, bet gydytoja kiek imanydama stengesi, kad viskas vyktu sklandziai, tad neteko nieko papildomo panaudoti. o ir po gimdymo, ateidinejo i palata ir nuolat stebejo kaip mums sekasi. kas liecia del vaikelio prieziuros, tik lelius uzverkdavo tuoj jos prisistatydavo pas mus ir padedavo nuramint. zodziu esu patenkinta ir laiminga smile.gif
Atsakyti
nu,as patenkinta Trakais,bet,kai mano mazyle pravirkdavo,nelabai skubejo pas mane i palata ir dar ten tokiu pora negraziu niuansu yra su viena akusere...
Atsakyti
Šilčiausiu sveikinimai naujoms mamytėms smile.gif , linkiu ramiai, gražiai augti ir džiaugtis kiekviena akimirka.
QUOTE(viltrake @ 2009 10 05, 21:04)
o vedeja gimdymus priimineja be spec. susitarimo ?

Priiminėja. Aš gimdžiau nesitarusi (taip gavosi), tai mano mažylę priimė V. Variakojienė, taip pat dalyvavo L. Vaitoškienė.

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 08, 10:41)
viskas ten reguliuojas....  blush2.gif

Pritariu.
g.gif didžiojoje gimdykloje lova reguliuojasi.
Atsakyti