Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(rylka @ 2009 10 07, 17:10)
Viltrake, o tu tareisi.tariesi su kokiu (-ia) gydytoja?


schmoll.gif nesitariau.. Tikiuosi kad viskas bus gerai (optimiste esu visiska ax.gif )
Atsakyti
As ir:)
1-a gimdziau ir tariausi, bet po gimdymo nutariau, kad nelabai ir vertejo...
Todel si kart pagalvojau, kad gimdysiu nesitarusi ir viskas bus tavrkoje. Pamatysi, viskas bus tvarkoje, svarbiausia tik, kad amzinai nestukemis neliktumeme lotuliukas.gif


Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 10 07, 17:58)
schmoll.gif  nesitariau.. Tikiuosi kad viskas bus gerai (optimiste esu visiska  ax.gif )

nu ir gerai, kad nesitarei, pamatysi, kaip gerai bus thumbup.gif
Atsakyti
Labuka,

šiandien sužinojau kad TGN lovos gimdykloj nesireguliuoja, tai biški suglumau...
Atsakyti
oi laukiam laukiam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 07, 22:25)
Labuka,

šiandien sužinojau kad TGN lovos gimdykloj nesireguliuoja, tai biški suglumau...

nesamone... schmoll.gif
viskas ten reguliuojas.... blush2.gif
Atsakyti
As ir, laukiu laukiu laukiu ir nebesulaukiu:), Skaitau sauaktualia temele - 10 menesi nescios, kas belieka...

Apie lovas net nemasciau..... kazkaip man jokio skirtumo kokios jos, tikiuosi ilgiau 2-3 dienu GN neuzsibuti:)

p.s. pastebejau, kad gimdziosios mamytes neberaso info apie TGN, kaip sekesi juose, nebera jokiu atsiliepimu ir pan. kazi ka tai reiskia?
Papildyta:
Ziuriu Mamusikui ir ant nosies terminas:)
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 10 08, 11:10)
p.s. pastebejau, kad gimdziosios mamytes neberaso info apie TGN, kaip sekesi juose, nebera jokiu atsiliepimu ir pan. kazi ka tai reiskia?

Gal laiko neturi? g.gif Kol vaikuciai mazuciai...
Atsakyti
Jap jap, visko gali buti...

Asai tai butinai parasysiu (PASIZADU smile.gif ) kaip mums sekesi, kas gerai, kas blogai.
Atsakyti
sveikutes, belaukiancios stebukliuko savo 4u.gif rugseji gimdziau TGN. ispudziai tikrai geri, tiek pats gimdymas ( buvo komplikuotas, baigesi cp) , tiek seseliu pagalba ir pan. palatoje buvau su vyru, nes pati nieko negalejau padaryti. naktimis kai mazyle verkdavo, visada ateidavo sesele paziureti kas yra, dave patarimu, kuriais dabar naudojames smile.gif tmano paloteje lova reguliavosi smile.gif ispudis tikrai geras ir isvaziavau su geris prisiminimais. antras vaikelis ateis i si pasauli butent ten.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 10 07, 21:25)
Labuka,

šiandien sužinojau kad TGN lovos gimdykloj nesireguliuoja, tai biški suglumau...


niu bent jau rugpjūčio gale dar tikrai reguliavosi.. 4u.gif bent jau didžiojoj gimdykloj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulka2: 08 spalio 2009 - 22:30
QUOTE(Ingulka2 @ 2009 10 08, 23:29)
niu bent jau rugpjūčio gale dar tikrai reguliavosi..  4u.gif bent jau didžiojoj gimdykloj  ax.gif

taip taip gimdykloj reguliuojasi 4u.gif
Atsakyti