Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 10 07, 08:28)
hmz... vel merginos prakalbo apie Erika Streiziene ax.gif  ar ji jau vel dirba? juk ji pati motinystes atostogose mano ziniomis yra blush2.gif bukit geros, kurioms jau cia gimdymo diena ne uz kalnu, pasidomekite siuo klausimu, kai busit trakuose ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif



Ji tikrai vel dirba. Vakar ja maciau, taciau bendrauti neteko, buvo pernelyg uzimta - mane atidave i Vaitoskienes rankas.

Beja sianakt jauciau pirmuosius saremiukus biggrin.gif buvau be galo laiminga, bet susitvardziau( ta laime su vyru norejosi pasidalinti ) ir leidau vyrui pamiegoti, o beja apie 5val. ir pati nuluzau blush2.gif Tuo paciu ir kamstukas rodytis pradejo bigsmile.gif Priemiau visa tai kaip zenkla, jog jau greitai greitai musu laukia pasimatymas su vaikuciu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 10 07, 11:52)
jau greitai greitai musu laukia pasimatymas su vaikuciu...  wub.gif

Super naujienos! sekmes! 4u.gif
Atsakyti
To Viltrake, faina, sekmes! ir butinai parasyk, kaip sekesi susitikti su mazaja

as vis dar laukiu .....
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2009 10 07, 12:10)
Super naujienos! sekmes!  4u.gif


DEKUI,
tik va nzn kaip cia dabar elgtis vaziuoti pasirodyti gyd.,ar laukti reguliariu saremiu g.gif Teks laukti man rodos... nera ko skubet i ta ligonine.
Atsakyti
Na, siulyciau palaukti reguliariu saremiuku, spesi dar GN pabuti
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 10 07, 12:50)
Na, siulyciau palaukti reguliariu saremiuku, spesi dar GN pabuti


teks laukti, nes vyras turi neatideliotinu darbeliu, susitikima uz 150km., tad gris tik 6val.vakare doh.gif Kazkaip neramu darosi unsure.gif
Einu skaityti knygos, tada mintys nutols, tikiuosi.

O kaip tu jautiesi Rylka ? ar imiesi kokiu naturaliu skatinimo darebliu ? ax.gif
As beja, vakar kodunus gaminau virs 3val. thumbup.gif va ir rezultatai pagaliau, po sitiek pastangu mirksiukas.gif
Atsakyti
O as ramiai jauciuosi, toks jausmas, kad visa laika liksiu nestuke biggrin.gif

ramiai as jauciuosi, nepanasu, kad gimdysiu greit smile.gif, nors negali zinoti...
Su naturaliais tais budais - na taip, viena kita buda isbandom smile.gif smile.gif, o ka daryti? Prailgo man sis nestumas. Su 1-aja buvo viskas super, gime laiku, diena dienon, jokiu pernesiojimu, nesusipratimu ir pan.

Na, visas sis mano nestumas yra kitoks, kitoks nuo pat pirmuju dieneliu..
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 10 07, 13:21)
O as ramiai jauciuosi, toks jausmas, kad visa laika liksiu nestuke  biggrin.gif



As irgi pirmadieni jau i nevilti puolus buvau ax.gif sakiau nepagimdysiu niekada.. vaiksciosiu su pilvu per amzius smile.gif
o dabar jau turiu vilties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 10 07, 12:40)
DEKUI,
tik va nzn kaip cia dabar elgtis vaziuoti pasirodyti gyd.,ar laukti reguliariu saremiu g.gif  Teks laukti man rodos... nera ko skubet i ta ligonine.


Oj, neskubek!!! smile.gif
As pirma gimdziau po cebureku gaminimo lotuliukas.gif Vat, geras skatinimo budas - kita diena kamstis isejo, po to pusnakti prasidejo saremiai. As nulekiau i GN ir gavau ten pilna skatinimo komplekta, kuris dar ir neefektivus pasirode.

Si karta sedesiu namuose iki paskutinio! hihihi.gif

Ir tu neskubek! Internete galima rasti saremiu skaiciavke - jinej pasakys, kada i GN ruostis! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 10 07, 08:28)
hmz... vel merginos prakalbo apie Erika Streiziene ax.gif  ar ji jau vel dirba? juk ji pati motinystes atostogose mano ziniomis yra blush2.gif bukit geros, kurioms jau cia gimdymo diena ne uz kalnu, pasidomekite siuo klausimu, kai busit trakuose ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif


Tai kad Erika Streiziene nebuvo isejus motinystes atostogu kiek zinau dirba ji. ax.gif Jus gal sumaiset su Edita Psevluckiene ji tai tikrai atostogose augina vaikuti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2009 10 07, 14:54)
Tai kad Erika Streiziene nebuvo isejus motinystes atostogu kiek zinau dirba ji. ax.gif  Jus gal sumaiset su Edita Psevluckiene ji tai tikrai atostogose augina vaikuti 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Viltrake, o tu tareisi.tariesi su kokiu (-ia) gydytoja?
Atsakyti