Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

Sveikos,

kokios naujienos? gal jau yra "sprogusiu"? g.gif

o as tai darbuke sedziu, papildziau savo albumeli, galite zvilgteleti, jei bus noro wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shipra: 05 spalio 2009 - 12:19
QUOTE(Ingulka2 @ 2009 10 04, 12:02)
o kodel tau Erika nepatiko?  blink.gif  man pas ja gimdyti neteko, bet apziuroj buvau.. tai ji man labai maloni ir miela pasirode..  4u.gif


As kalbejau apie Simonaitiene ji man nepatiko.
O apie Erika as nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyt ji man nuostabi gydytoja ir zmogus thumbup.gif wub.gif Tai ir sakau kad labai dziaugiuosi kad buvau su ja susitarus del gimdymo nes butent ta nakti budejo Simonaitiene ir man uzteko tik jos apziuros kad as apie ja susidaryciau nuomone blush2.gif ir manau kad pas ja buciau prapjauta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2009 10 05, 13:19)
Sveikos,

kokios naujienos?  gal jau yra "sprogusiu"? g.gif

o as tai darbuke sedziu, papildziau savo albumeli, galite zvilgteleti, jei bus noro wink.gif



As vis dar nestuke.gif nors siandien pasiemiau siuntima i ligonine ir ketiname siandien vakare arba ryt su vyru vaziuoti i TGN pasitikrinti, nes mums spalio 2d.buvo terminas... tad nzn grisiu nestuke.gif ar jau su leliuku ant ranku... blush2.gif

jau labai noretusi pagimdyti, taciau jokiu pozymiu del artejancio gimdymo nejauciu, neskaitant to kad esu istinusi visa ir jau su kiekvien dien sunkaiu judu, bet judu - dar ir i kirpykla nulekiau siandien biggrin.gif

o kaip kitos besilaukiancios jauciasi ????
Papildyta:
QUOTE(drieziukasss @ 2009 10 05, 13:55)
As kalbejau apie Simonaitiene ji man nepatiko.
O apie Erika as nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyt ji man nuostabi gydytoja



Merginos , as cia biski neapsisvietusi ax.gif Erika tai gyd., kokia pavarde ?

Ar teisingai suprantu : Simonaitiene bei jusu mineta Erika yra pagrindines gyd. TGN??? g.gif Rogalskis bei Kalinauskas tik minimaliais etatais dirba, ane ?
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 10 05, 18:15)
As vis dar  nestuke.gif  nors siandien pasiemiau siuntima i ligonine ir ketiname siandien vakare arba ryt su vyru vaziuoti i TGN pasitikrinti, nes mums spalio 2d.buvo terminas... tad nzn grisiu  nestuke.gif  ar jau su leliuku ant ranku... blush2.gif

jau labai noretusi pagimdyti, taciau jokiu pozymiu del artejancio gimdymo nejauciu, neskaitant to kad esu istinusi visa ir jau su kiekvien dien sunkaiu judu, bet judu - dar ir i kirpykla nulekiau siandien biggrin.gif

o kaip kitos besilaukiancios jauciasi ????
Papildyta:
Merginos , as cia biski neapsisvietusi  ax.gif  Erika tai gyd., kokia pavarde ?

Ar teisingai suprantu : Simonaitiene bei jusu mineta Erika yra pagrindines gyd. TGN??? g.gif  Rogalskis bei Kalinauskas tik minimaliais etatais dirba, ane ?


Erika Streiziene gydytoja ir ji dirba cia lyg visu etatu ir lygtais Lentvari dar ax.gif O Simonaitiene tai kiek esu girdejus turi kelis budejimus per menesi, gal kas daugiau info zino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2009 10 05, 20:29)
Erika Streiziene gydytoja ir ji dirba cia lyg visu etatu ir lygtais Lentvari dar ax.gif O Simonaitiene tai kiek esu girdejus turi kelis budejimus per menesi, gal kas daugiau info zino 4u.gif



o vedeja gimdymus priimineja be spec. susitarimo ?
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 10 05, 22:04)
o vedeja gimdymus priimineja be spec. susitarimo ?

Jeigu veikl normali, tai ji tik is salies pasiziuri blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(drieziukasss @ 2009 10 05, 14:55)
As kalbejau apie Simonaitiene ji man nepatiko.
O apie Erika as nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyt ji man nuostabi gydytoja ir zmogus  thumbup.gif  wub.gif  Tai ir sakau kad labai dziaugiuosi kad buvau su ja susitarus del gimdymo nes butent ta nakti budejo Simonaitiene ir man uzteko tik jos apziuros kad as apie ja susidaryciau nuomone blush2.gif ir manau kad pas ja buciau prapjauta unsure.gif

drinks_cheers.gif
nors su Eria susiduraiu en ka daugiau nei su Simonaitiene (ji tik apiurejau kaip gyju ir kaip traukias gimda) labai labai maloni ji man pasirode wub.gif taip svelniai apziurejo... nu ne Simonaitiene, per kurios apziura pasijauciau kaip kokia karve besiversiuojanti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 10 06, 10:47)
Jeigu veikl normali, tai ji tik is salies pasiziuri  blush2.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif
nors su Eria susiduraiu en ka daugiau nei su Simonaitiene (ji tik apiurejau kaip gyju ir kaip traukias gimda) labai labai maloni ji man pasirode  wub.gif taip svelniai apziurejo... nu ne Simonaitiene, per kurios apziura pasijauciau kaip kokia karve besiversiuojanti doh.gif


Erika Streiziene mane irgi yra apziurejusi ir padare pradzia, kad pas mane veikla pradetu veikti, tad man ji taipogi paliko labai gera ispudi. Tikrai kompetetinga ir maloni gydytoja, tuo paciu ir griezta atrodo, bet tas nera blogai smile.gif Jei kas neaisku, viska paaiskina. thumbup.gif
Patiko tavo sulyginimas su karve, tiek juokiausi lotuliukas.gif Na, bet apie Simanaitiene as jau pasisakiau ir neturiu nieko pries.

Man dar paliko gera ispudi gyd.Meskaite. Ji mane apziurejo sekancia diena po gimdymo.
Atsakyti
To VIltrake,
o as su tavimi! Koja kojon zengiu biggrin.gif
Esu vis dar nestuke, vakar buvau TGN apziurai. Tai va, paleido mus namucio, laukiam toliau:)

Kaip tau Viltrake? ar turi kokiu ziniu

P.s. mumi apziurejo ta jauna sviesiaplauke gydytoja V., faina ji, labai faina, laaaabai maloni.
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 10 06, 16:11)
To VIltrake,
o as su tavimi! Koja kojon zengiu  biggrin.gif
Esu vis dar nestuke, vakar buvau TGN apziurai. Tai va, paleido mus namucio, laukiam toliau:)

Kaip tau Viltrake? ar turi kokiu ziniu

P.s. mumi apziurejo ta jauna sviesiaplauke gydytoja V., faina ji, labai faina, laaaabai maloni.


SVEIKUTES !
tik ka grizau nestuke.gif is Traku.
Dave man laiko iki penktadienio ax.gif
Mane apziurejo gyd.Liubov Vaitaskiene thumbup.gif Jauna ir tikrai labai maloni smile.gif

TAi kaip supratu TGN gydytoju sarasiukas ne toks jau trumpas ir nemaza dalis specialitu jauni ir malonus - nuteikia optimistiskai !
Atsakyti
Va va, as ir pagalvojau, kad TGN netokie jau ir dideli, taciau gydytoju ten nemazai. Pasimetusi as tarp ju pavardziu...

Su gydytoja V. as jau pora karteliu kontaktavau, abu kartus ji man pasirode sauni moteris, labai miela ir maloni. Na, zinoma, 1-a kart kai buvau, tai ji tik aprode TGN, papasakojo siek tiek apie juos, esancia tvarka ir pan. Vakar - apziurejo, maloni, svelni.

Po apziuros paaiskejo tai, ka man penktadieni ir mano gine sake, kad vaikutis, t. y. su gimdos kakleliu nieko nevyksta, pokyciai labai labai jau minimalus.

Tai as taipogi laukiu penktadienio, dar kuria diena apsilankysiu pas savo Gine
Atsakyti
hmz... vel merginos prakalbo apie Erika Streiziene ax.gif ar ji jau vel dirba? juk ji pati motinystes atostogose mano ziniomis yra blush2.gif bukit geros, kurioms jau cia gimdymo diena ne uz kalnu, pasidomekite siuo klausimu, kai busit trakuose ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 10 06, 16:11)
To VIltrake,
o as su tavimi! Koja kojon zengiu  biggrin.gif
Esu vis dar nestuke, vakar buvau TGN apziurai. Tai va, paleido mus namucio, laukiam toliau:)

Kaip tau Viltrake? ar turi kokiu ziniu

P.s. mumi apziurejo ta jauna sviesiaplauke gydytoja V., faina ji, labai faina, laaaabai maloni.

čia šita šviesi L. Vaitoškienė, ji lb faina, man ji Amelytę priiminėjo, iš Vilniaus ji wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(MilDuXe... @ 2009 10 07, 08:28)
hmz... vel merginos prakalbo apie Erika Streiziene ax.gif  ar ji jau vel dirba? juk ji pati motinystes atostogose mano ziniomis yra blush2.gif bukit geros, kurioms jau cia gimdymo diena ne uz kalnu, pasidomekite siuo klausimu, kai busit trakuose ax.gif buciau labai dekinga 4u.gif

dirba dirba, ji mano gimdyme trumpai dalyvavo
Atsakyti