Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(rylka @ 2009 09 27, 12:01)

P.S. Na, gal reikejo sia info patalpinti kitur, bet tikiuosi nesupyksite


LAbai aciu uz issamia info, nors per kursus apie tai girdejau, bet buvo jau isgarave blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 09 27, 22:10)
o mes pinigų nedavėm 4u.gif , tik šiaip lauktuvių 4u.gif


Aš tai tariuosi, nors gimdymas dar tolokai smile.gif Aš pas gyd. Variakojienę ir šiaip kartas nuo karto apsliankau. Todėl ir domina kiek kainuoja pas ją gimdymas
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2009 09 28, 12:24)
Aš tai tariuosi, nors gimdymas dar tolokai smile.gif Aš pas gyd. Variakojienę ir šiaip kartas nuo karto apsliankau. Todėl ir domina kiek kainuoja pas ją gimdymas

aišku, nu tikėkimės tau pasiseks labiau nei man, nes kai pirmą mergytę gimdžiau, buvau su variakojiene susitarus, o ji atvažiavo tik į gimdymo pabaigą unsure.gif
Atsakyti
aciu uz palaikyma mergaites ax.gif
Atsakyti
O kas nors lankotes traku ligoninej prieziurai? Kokia ten tvarka? Kiek kainuoja? pas kokius gydytojus galima?

Butu idomu, jei kas pasidalintu tokia info.
Atsakyti
QUOTE(rasskka @ 2009 09 28, 17:09)
O kas nors lankotes traku ligoninej prieziurai? Kokia ten tvarka? Kiek kainuoja? pas kokius gydytojus galima?

Butu idomu, jei kas pasidalintu tokia info.

man atrodo, jei siuntima turesi nieko nereikes moketi, jos privalo priimti ir apziureti. atsiprasau, liet raides dingo 4u.gif
Atsakyti
Trakuose Kalinauskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu uz info apie GK, mano gine sake, kad nevisos pastebi, buna kad kartu su vandenim iseina GK.
Atsakyti
QUOTE(shipra @ 2009 09 29, 20:22)
Trakuose Kalinauskas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

taip, kalinauskas Trakuose 0,2 etato turi, ir man jis patinka, bet va užtaikiau ne ant jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 09 29, 22:27)
taip, kalinauskas Trakuose 0,2 etato turi, ir man jis patinka, bet va užtaikiau ne ant jo biggrin.gif


nu joa, jei dirba ne visa diena, tai tikimybe uztaikyt pas ji maza... bet jis gerulis...
Atsakyti
oi mergaites,
kad jus zinotumete, kaip as laukiu kada galesiu lekti i Trakus ir pasimatyti su maziuku....
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 09 30, 16:34)
oi mergaites,
kad jus zinotumete, kaip as laukiu kada galesiu lekti i Trakus  ir pasimatyti su maziuku....


isivaizduoju wub.gif
Atsakyti