Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

eikit fainuciai tie naktinukai, labai patogus maitinti, man tai tokie trumpuciai teko, man patiko, aisku balti, kvepe chlorkem, bet tai terlioti negaila blush2.gif

CP neiseitis gimdimo skausmui nuimti,
pati gimdziau po 2 val jau galvojau, kokia palatoje betvarke, kaip reikia susitvarkyti, ir kodel vyras atvaziavo nepersirenges ir kada man cia valgyt atnes!!!

o sesuo su CP tai unsure.gif reikejo paros tai tikrai atsigauti
nors cia gal kaip kurios organizmas

cia viskas apie trakus
Atsakyti
merginos, gal žinot ar Trakuose siųlo gimdant linksminančias dujas skausmui nuimti, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 10, 22:44)
merginos, gal žinot ar Trakuose siųlo gimdant linksminančias dujas skausmui nuimti, ar ne?


O kas cia per dujos???
As prasysiu epidiuro
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 10, 23:08)
O kas cia per dujos???
As prasysiu epidiuro

Aš norėčiau gimdyt be nuskausminamųjų ir tikiuosi per prievarta nesiūlo jų ax.gif arba nieko nesakę bac ir suleidžia blush2.gif
Bet kokių linksminamųjų dujų tai neatsisakyčiau, jei toks daiktas yra ištikrųjų, nes man neteko apie tai girdėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurukasr: 11 rugpjūčio 2009 - 08:12
QUOTE(Aviva @ 2009 08 10, 23:08)
O kas cia per dujos???
As prasysiu epidiuro


Aviva, ziuriu , kad galime ligoninej susitikti wub.gif Nenumaldomai arteja tas laikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragana66: 11 rugpjūčio 2009 - 08:29
QUOTE(Laurukasr @ 2009 08 11, 10:11)
Aš norėčiau gimdyt be nuskausminamųjų ir tikiuosi per prievarta nesiūlo jų  ax.gif arba nieko nesakę bac ir suleidžia  blush2.gif
Bet kokių linksminamųjų dujų tai neatsisakyčiau, jei toks daiktas yra ištikrųjų, nes man neteko apie tai girdėt  mirksiukas.gif


Zinok tikrai niekas tau ju neleis,ten reikia labai prasyti,kad suleistu. As su pirmu irgi sakiau gimdysiu naturaliai,be nieko. Nu su antru tikrai noreciau pasilengvinti sau gyvenimo kelias valandas rolleyes.gif . Tiesa man su pirmu sako epidiuro nestatysim,bet suleisim kazkokiu amerikonisku nuskausminamuju i vena,nu taip ir padare ir toks jausmas,kad ten buvo skatinamieji doh.gif ,taip viskas uzvire,kad spejau tik kvepuoti.

QUOTE(ragana66 @ 2009 08 11, 10:29)
Aviva, ziuriu , kad galime ligoninej susitikti wub.gif Nenumaldomai arteja tas laikas smile.gif

Jo manau teks susitikti,nors man sake,kad iki galo termino galiu netraukti,tai kokia savaitele anksciau gali tekti,tuo labiau,kad leliusikas jau savaite didesnis.
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 08 07, 15:49)
Apie antrą gimdymą tai aš irgi bijau...Buvau jau kaip ir viską užsimiršus, bet dabar viskas kyla į viršų, ir nu tokia baimė kad... blush2.gif Irgi vis patyliukais pagalvoju apie CP...  doh.gif


aikit , merginos, ju CP tai operacija, tai reiskia, akd gimda yra ipjaunama, taigi, ten lieka randas, kita syki antro, arba trecio neleidzia gimdyti, o irgi daro CP, delto, akd gali randas plysti (cia kaip pvz.), be to nejautra nei jusm, nei vaikui smegenims i nauda neina...o ka jau ten visokie dalykai apie pieno bakeliu uzvedima, ar gimdos valymasi..nenaturalus tai budas..beto, gimdymai gali buti laaaaabai skirtingi. Mano viena drauge sake, vos ne meldesi, kad su antru jai epidura duotu, o vos spejo i ligonine nuvaziuoti ir po 7 saremiu jau vaika turejo ant ranku wub.gif nepajuto skausmu, tik dziaugsma, nenusiteikinekit, viskas bus gerai 4u.gif
QUOTE(Laurukasr @ 2009 08 08, 15:40)
Na, kai pirmą kart man reik gimdyt, tai gąsdina nežinia  blush2.gif
Aš norėčiau paklausti tų, kurios neperseniausiai gimdė Trakuose ar duoda naktinukus ar reikia turėti savus  ax.gif

normalaus plocio man tie naktiniai buvo ir super, kad gali apsikeisti, nes maitinant kartais isprakaituoji, kaip po plytu nesiojimo biggrin.gif ar isiteplioji, ramiagalva i deze meti ir nujus apsirengi. juk del vaikiuko tas svarmuas ir sterilumas turi buti, kad jis pamazu igauti imuniteta pasaulio ivairovei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aviva @ 2009 08 10, 23:08)
O kas cia per dujos???
As prasysiu epidiuro

čia tokios dujos, jomis duoda pakvėpuoiti, kai kaklelis atsiveria 7-8 cm, jos skausmą laikinai nuima ir sako, kad daug geriau nei epidūrinė nejautra smile.gif , aš tai pirmą natūraliai gimdžiau, vedėja labai siųlė epidūrą, o akušerė prašė, kad nesutikčiau ir pakentėčiau ir likau dėkinga akušerei, kad nesutikau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2009 08 11, 08:11)
Aš norėčiau gimdyt be nuskausminamųjų ir tikiuosi per prievarta nesiūlo jų  ax.gif arba nieko nesakę bac ir suleidžia  blush2.gif
Bet kokių linksminamųjų dujų tai neatsisakyčiau, jei toks daiktas yra ištikrųjų, nes man neteko apie tai girdėt  mirksiukas.gif

kiek zinau trakai uz naturalu gimdyma unsure.gif

as irgi buvau nusiteikusi naturaliai,koks buvo sunkus gimdymas,bet dabar tik dziaugiuosi,kad naturaliai pagimdziau wub.gif

net antram ryzausi vel naturaliai,tik jau gimdymo laukiau su dydele baime unsure.gif
bet viskas buv tiesiog super wub.gif

taip ,kad nebijokite merginos smile.gif antras daug greiciau,ypac jaigu mazas skirtumas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 08 12, 12:15)
kiek zinau trakai uz naturalu gimdyma unsure.gif

as irgi buvau nusiteikusi naturaliai,koks buvo sunkus gimdymas,bet dabar tik dziaugiuosi,kad naturaliai pagimdziau wub.gif

net antram ryzausi vel naturaliai,tik jau gimdymo laukiau su dydele baime unsure.gif
bet viskas buv tiesiog super wub.gif

taip ,kad nebijokite merginos smile.gif antras daug greiciau,ypac jaigu mazas skirtumas thumbup.gif



erikiuxxx, tu mane nuraminai 4u.gif , nes labai bijau antro gimdymo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

o jus taretes su tam tikrais gydytojais pas juos gimdyti, ar vaziavote "na ura"tiesiog prasidejus gimdymui? Kiek trakuos gydytoju priimineja gimdymus?
Atsakyti
Bijau sumeluot, bet Variakojiene, Sreiziene, ponas R. ir ta nauja Lubov..nepamenu pavardes..gal dar kas yra, tik as nezinau pavardziu 4u.gif
Atsakyti