Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(MilDuXe... @ 2009 09 17, 16:59)

o kiek dabar vyriukui kainuoja gyventi para? jei normalus gimdymas?>ne sjei cezaris tai nemokamai gyvena....



Vyrui nakvyne paprastoj palatoj su mamyte ir vaikeliu kainuoja 60Lt./naktis.


Noriu pasiguosti blush2.gif : jau labai prailgo laukti.. rodos pradejau jau nebe dienas, bet valandas skaiciuoti doh.gif, prasidejo 39savaite biggrin.gif Vakar kojos taip istino, kad issigandau kojines nusiemusi - visai kaip meskino... organizmas poilsio ir pogulio reikalauja, nors i sporta nueiti vis dar prisiverciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2009 09 16, 16:57)
Nesupratau... Sorry, as kaip is kitos planetos - kokia speciali apranga reikalinga teciui?  blink.gif
Galima smulkiau paaiskinti? Aciu!  blush2.gif

ne as, kadangi atvaziavau ne gimdyti, nakti, mane pagulde ir niekas nesitikejo kad jau gimdau, o viskas prasidejo laaaaabai staigiai, ai vyrui jokios aprangos nebuvau paemus... schmoll.gif doh.gif aciu dievui, kad tanakt buvau viena skyriuje, daktares buvo dvi (nes budejo viena tokia, nepamenu pavardes, bet itin nemaloni moteriske, tokia zema, stambi, kuri patikrinu gimdos kakleli (iki atvziuojant Variakojienei) net nesiteike man pasakyti kokia situacija blink.gif doh.gif ).. tai va... tai vyrui susaude gydytojo chalata lotuliukas.gif dave kazkokias tapkes ir viskas thumbup.gif kepures net nedejo... o gal dejo bet nepamenu g.gif
bet siaip tai reikia patiems nusipirkti... ieskokite didziosiose Euro vaistinese (Ukmerges maximoje ir t.t.) ten eina antbaciai (nors galima atsivezti ir svarias tapkes, su jom ileidzia i gimdykla), chalatas ir kepure tokia kaip i dusa lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(viltrake @ 2009 09 18, 15:19)

Noriu pasiguosti blush2.gif : jau labai prailgo laukti.. rodos pradejau jau nebe dienas, bet valandas skaiciuoti doh.gif, prasidejo 39savaite  biggrin.gif  Vakar kojos taip istino, kad issigandau kojines nusiemusi - visai kaip meskino...  organizmas poilsio ir pogulio reikalauja, nors i sporta nueiti vis dar prisiverciu  biggrin.gif

echt, skautau tavo problemas ir juokas ima... pamenu kai pati paskutine savaite jau vaiksciojau kaip meska ir visiems is eiles skundziaus kaip man sunku, kaip kad greiciau ir t.t. o dabar kai griztu agal tai net sirdele suvirpa.. pamenu ta baime, ta jauduli, ta srdeles virpejima, vos sudilgciojus pilvuke... ir ta mazutes plazdejima po sirdele, kuris kartais toli grazu ne i plazdejima panasus buvo (galvojom, akd maziuke futbolininke bus lotuliukas.gif )... ir isties kaip tada gera buvo jausti ja manyje... wub.gif zinok tos paskutines akimirkos istie neikainojamos, nepaisant meskos sindromo, istinusiu koju, skaudancios tarpvietes ir t.t. juk tai paskutines ramybes, tylaus susiliejimo akimirkos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 09 17, 22:21)
o cia kartais ne Lina? nes as gimdziau pas Lina, tai superine akusere wub.gif

nea Janina jos vardas, dag kam ji nepatinka, sako ji nuotaikos žmogus, bet matyt aš papuoliau ant jos geros nuotaikos smile.gif
Atsakyti
[quote=lincia_pincia,2009 09 19, 09:42]
ne as, kadangi atvaziavau ne gimdyti, nakti, mane pagulde ir niekas nesitikejo kad jau gimdau, o viskas prasidejo laaaaabai staigiai, ai vyrui jokios aprangos nebuvau paemus... schmoll.gif doh.gif aciu dievui, kad tanakt buvau viena skyriuje, daktares buvo dvi (nes budejo viena tokia, nepamenu pavardes, bet itin nemaloni moteriske, tokia zema, stambi, kuri patikrinu gimdos kakleli (iki atvziuojant Variakojienei) net nesiteike man pasakyti kokia situacija blink.gif doh.gif ).. tai va... tai vyrui susaude gydytojo chalata lotuliukas.gif dave kazkokias tapkes ir viskas thumbup.gif kepures net nedejo... o gal dejo bet nepamenu g.gif
bet siaip tai reikia patiems nusipirkti... ieskokite didziosiose Euro vaistinese (Ukmerges maximoje ir t.t.) ten eina antbaciai (nors galima atsivezti ir svarias tapkes, su jom ileidzia i gimdykla), chalatas ir kepure tokia kaip i dusa lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Panasu, kad "malionoji" Simonaitiene Jums papuole (zema ir stambi) man jos apziura nelabai maloni pasirode, o ir kaip gydytoja tai nelabai koki ispudi paliko. Aisku cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drieziukasss: 20 rugsėjo 2009 - 00:09
lincia_pincia,
kaip miela, kad laiku paprotini smile.gif is tiesu, reikia maziau dejuoti ir vel megautis nepaisiant "meskos" sindromo blush2.gif
Atsakyti
Mano nuotaikos kaip ir Viltrakes. Ir norisi kuo greiciau pagimdyti, ir tuo paciu dar ne

ECH....
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2009 09 20, 02:08)

Panasu, kad "malionoji" Simonaitiene Jums papuole (zema ir stambi) man jos apziura nelabai maloni pasirode, o ir kaip gydytoja tai nelabai koki ispudi paliko. Aisku cia mano nuomone 4u.gif


gali buti.. tokia zila moteriske... doh.gif kai prisimenu ikisiol nupurto... doh.gif doh.gif doh.gif
man ir taip gimdos kaklelio apziura laaaabai skausminga visalaik budavo (matyt as is tu, jautresniu), o pas ja tai norejosi sokt nuo stalu ir begt kur traku paezeren gimdyt doh.gif doh.gif doh.gif siuabas ne daktare... doh.gif
QUOTE(viltrake @ 2009 09 20, 13:08)
lincia_pincia,
kaip miela, kad laiku paprotini smile.gif is tiesu, reikia maziau dejuoti ir vel megautis nepaisiant "meskos" sindromo  blush2.gif

va va... as net ir dabar su mielu noru sugrizciau atgal.. nors kaip sakant, pas mane jau dalele vargo atvargta (visi 3ju menesiu diegliukai ir t.t.), bet vistik nieko nuostabiau nebuvo uz mano ir dukytes pasmatymo bei susipaazinimo akimirkas wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, visoms kas ruošiasi gimdyti, lengvo ir greito gimdymo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 09 21, 09:53)
Mergaitės, visoms kas ruošiasi gimdyti, lengvo ir greito gimdymo 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dekui labai uz linkejimus smile.gif
O kaip jums sekasi pirmomis dienomis augti, valgyti, miegoti, maudytis ???
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 09 21, 10:05)
Dekui labai uz linkejimus smile.gif
O kaip jums sekasi pirmomis dienomis augti, valgyti, miegoti, maudytis ???

dėkui, gerai 4u.gif , labai dar daug miega, poavalgo ir miega, o naktį keliasi tik 1-2 kartus, tai dar gerai biggrin.gif
Atsakyti
Oo, nemalonioji Simonaitienė ir man pakliuvo, kai atvažiavau gimdyti - tiesa, labai džiaugiausi, kad pamaina keitėsi, tad tik apžiūrėjo doh.gif ji mane ir paspruko nič nieko nepasakius, apart, "į gimdyklą" unsure.gif . Vėliau, gimdykloj akušerės Aušros paklausiau kokia situacija, tai ji atrėžė, kad irgi nežino, gydytoja nesakė blink.gif . Teko siųsti vyrą, kad iškamantinėtų. Ir džiaugtis, kad po valandos atėjo kita komanda.
QUOTE(geleta @ 2009 09 19, 12:50)
nea Janina jos vardas, dag kam ji nepatinka, sako ji nuotaikos žmogus, bet matyt aš papuoliau ant jos geros nuotaikos smile.gif

Ši akušerė buvo per mano gimdymą - aiškus, tiesus ir begalo šiltas žmogus. Čia mano tokia nuomonė, įspūdis.
Atsakyti
Sveikos, as ruosiuosiu tartis su Rogalskiu del gimdymo, gal zinot kokia dabar jo kaina? 4u.gif
Atsakyti