Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(geleta @ 2009 09 16, 10:17)
ačiū merginos visoms už sveikinimus, nors ir pavėluotai, nes dar nepripratau prie pasikeitusio rėžimo, tai nėr kada prie kompo prisėsti smile.gif



Sveikinu visas sulaukiusias savo mažulyčių 4u.gif

Geleta, ta seselė- akušerė, šviesių trumpų plaukų, gale tokia plona atauginta uodegėlė mačiau dabar yra, ūgis jos ~165cm..Senmergė.. biggrin.gif
Aš pagalvojau, kad irgi nesitarsiu, nors vyro puskė labai gerai pažįsta Variakojienę, ir pirmą gimdymą ji man priėmė nes buvau susitarusi su ja...Bet dabar taip nedarysiu...Atvažiuosiu na ura kaip sakant, o paskui atsidėkosiu kam reiks.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 09 16, 09:09)
ir dar turiu klausimeli

del aprangos teciui - kur ja galima isigyti Vilniuje? kiek zinau, bet kurioje/kokioje vaistineje jos tikrai nera.
Kur isigyti Trakuose kaip ir aisku, bet gal kas galite nurodyti tiksliai vaistine Vilniuje?



As pirkau Lazdynuose, 100 metu vaistinej (prie Rimi, Architektų 19).
Atsakyti
[quote=rylka,2009 09 15, 18:16]
Viltrake su tuo ir sveikinu smile.gif

Tariesi su kokiu gydytoju ar nea? mes galvojame vaziuoti nesitare (iki siol nesu tiksliai apsisprendusi gimdau TGN ar VGN smile.gif, na, bet greiciausiai TGN). Manau ir tikiuosi, kad ir nesitarus viskas bus gerai.
Galvojame atsidekoti jau po visko.

Dekui tongue.gif tongue.gif

Del gimdymo nesitareme su jokiu gydytoju konkreciai. Visa nestuma lankausi tik pas seimos centro gydytojus. Nusprendeme taip su vyru apmaste ne finansinius dalykus, bet galimas situacijas... juk isvertus gydytoja is lovos ar isprasius is kito darbo, kazin kad sulauksi max susikaupimo, ramaus neskuboto darbo schmoll.gif Mes manom, kad daktaras atejes dirbti i savo pamaina geriausiai atliks savo darba. VAziuoti planauojam i TGN. Juo labiau, ne apie viena is TGN dirbanciu blogu atsiliepimu neradau..

BUvome nuvaziave apziureti. Mus apvedziojusi gydytoja (tikriausiai) patikino, kad pasiimti reikia tik rubelius ir sauskelnes vaikuciui, higienos reikemenis sau, vyrui vienkartini chalata, kepuraite, batus. Apie jokius medicininius reikmenis kalbos nebuvo.

Papildyta:

As vyrui chalato ilgai ieskojau blink.gif radau tik Vilniaus g. medicininiu reikmenu parduotuveje.

beja, tasytes jau didziaja dalimi susikrovusi ax.gif
Atsakyti
Aš tai daiktus krūvelėm susidėjus, dar ne viską turiu. Kada patogiausia važiuot pasižiūrėt ar geriau pasiskambinti?
Atsakyti
Fantazia, Viltrake,

aciu uz atsakymus.

kai mes vykome i TGN ju apziurai, tai nesitareme is anksto, truputuka palaukeme ir naujoji gydotoja smile.gif mums viska aprode, paaiskino. Tai buvo berods pries tris savaiteles.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 09 16, 11:26)
Aš tai daiktus krūvelėm susidėjus, dar ne viską turiu. Kada patogiausia važiuot pasižiūrėt ar geriau pasiskambinti?

As vaziavau savaitgali apsiziuret
Atsakyti
Nesupratau... Sorry, as kaip is kitos planetos - kokia speciali apranga reikalinga teciui? blink.gif

Mes suneli pagimdom Rygoje, tetis buvo aprengtas kaip ir namuose, jokiu halatu, arba ka ten reikia?

Galima smulkiau paaiskinti? Aciu! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(callmyname @ 2009 09 16, 15:57)
Nesupratau... Sorry, as kaip is kitos planetos - kokia speciali apranga reikalinga teciui?  blink.gif

Mes suneli pagimdom Rygoje, tetis buvo aprengtas kaip ir namuose, jokiu halatu, arba ka ten reikia?

Galima smulkiau paaiskinti? Aciu!  blush2.gif

Kiek man žinoma, tai kiti GN nereikalauja vyrui aprangos, o TGN prašo, kad vyras būtų apsirengęs vienkartiniais rūbais, kurie rengiamiesi ant paprastų rūbų. Greičiausiai dėl sterilumo. Aš pirkau aprangą vyrui Trakuose, tai man davė kelnias, marškinius, kepurę ir batus. Va tokia ta apranga. Eis pasipuošęs, kaip į operacinę ax.gif
Atsakyti
Del vaziavimo, tai geriau i vakara ir ne pirmadieni ar treciadieni, nes ten buna planiniai cezariai, kiek zinau..nebent kas pasikeite.Siaip galima pasiskambinti ir paklausti, mielai pasako.
na kadangi visdelto gimdykla gali virsti opracine, tai pageidautina, akd vyras bent jau butu su tais vienkartiniais maiseliais ant batu, kelnes ir marskineliai sikalbti, o ne tie, su kuriais atejo is gatves.
mes kazkaip susivokem, kad vyras neturi to kostiumo, kai as vaiksciojau koridoriumi skatindamasi ir jau buvo apie 1 val. nakties doh.gif bet vyras buvo su savo ex gydytojo chalatu skalbtu ir islygintu, bei svariais rubais, tai leido eiti i gimdykla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 09 16, 10:52)
Sveikinu visas sulaukiusias savo mažulyčių  4u.gif

Geleta, ta seselė- akušerė, šviesių trumpų plaukų, gale tokia plona atauginta uodegėlė mačiau dabar yra, ūgis jos ~165cm..Senmergė.. biggrin.gif
Aš pagalvojau, kad irgi nesitarsiu, nors vyro puskė labai gerai pažįsta Variakojienę, ir pirmą gimdymą ji man priėmė nes buvau susitarusi su ja...Bet dabar taip nedarysiu...Atvažiuosiu na ura kaip sakant, o paskui atsidėkosiu kam reiks.. 4u.gif

žinok bus ne šita akušerė, nes maniškė ne senmergė, turi 2 suaugusius vaikus, bet likusi našlė unsure.gif
Atsakyti
ziuriu paskutiniu metu niekas nebesitaria su gydytojais ax.gif tai smagu, nes ir as to daryti nebenoriu blush2.gif bet ziuriu vis dar dirba ta simonaitiene, kaip as jos bijau, pries pirma, tokiu baisuu dalyku apie ja skaiciau doh.gif

o kiek dabar vyriukui kainuoja gyventi para? jei normalus gimdymas?>ne sjei cezaris tai nemokamai gyvena....

taip noriu sulaukti 37 savaiciu, nes dabar savatgali teko praleisti antakalnio gimdymo namuose doh.gif siaubas... visos akuseres piktos, nepatenkintos, rekia ant mamu, mat gulejau patologinaim skyriuje su visokiais gresianciais... aciu dievui man tik skrandzio problemos buvo, o leliukui viskas gerai - tai paleido po savaitgalio nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 09 17, 11:30)
žinok bus ne šita akušerė, nes maniškė ne senmergė, turi 2 suaugusius vaikus, bet likusi našlė unsure.gif

o cia kartais ne Lina? nes as gimdziau pas Lina, tai superine akusere wub.gif
Atsakyti