Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

SVEIKINIMAI visom jau pagimdziusiom ir supuojanciom savo mazylius ant ranku 4u.gif Dekui uz gerus atsiliepimus ir padrasinancias nuotaikas thumbup.gif
Laukiu nesulauku kada ir mums ateis susitikimo laikas wub.gif
Atsakyti
Viltrake, o as ziuriu, kad mes kartu greiciausiai keliausim i Trakus, bo diena dienon sutampa smile.gif

p.s. tik as nepamenu gerai savo datele ivedziau ar ne:)))
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 09 15, 16:17)
Viltrake, o as ziuriu, kad mes kartu greiciausiai keliausim i Trakus, bo diena dienon sutampa smile.gif

p.s. tik as nepamenu gerai savo datele ivedziau ar ne:)))


as slapta tikiuosi pagimdyti siek tiek anksciau, nei gydytojai pranasauja ax.gif Bet laikas parodys, gal ir susimatysime trakuose...

gal zinai kas pilvelyje, berniukas ar mergyte ?
Atsakyti
Mergaite!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 09 15, 17:06)
Mergaite!!!!!!!!!!!!!!!!


mano pilvelyje taip pat mergaite mate biggrin.gif
Atsakyti
Viltrake su tuo ir sveikinu smile.gif

Tariesi su kokiu gydytoju ar nea? mes galvojame vaziuoti nesitare (iki siol nesu tiksliai apsisprendusi gimdau TGN ar VGN smile.gif, na, bet greiciausiai TGN). Manau ir tikiuosi, kad ir nesitarus viskas bus gerai.
Galvojame atsidekoti jau po visko.

p.s.jau gimdziusioms - mamaites, niekas kol kas nepasikeite? veztis ringeriu skysciu, kateteriu ir t.t. vis dar nereikia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 09 14, 22:45)
bet tai su kuo tada labai reikia tartis?
ar svarbiau geras dirigentas ar geras muzikantas? smile.gif

Dėl tarimosi. Mano mama pažįsta pusę Trakų gimdymo skyriaus personalo. Kaip tik vakar kalbėjo su viena akušere. Ir užklausė dėl tarimosi. Tai ji kategoriškai pasakė, kad jokių tarimusi nereikia. Sakė atvažiuos ir pagimdys smile.gif O su tarimusi tai kaip, sakė dar būna moteriškės susitaria, susimoka, o gydytoja persikreipia, jei kartais per mažai duodi.
Aš asmeniškai skeptiškai į tai žiūriu, vistiek gydytojai dirba savo darbą. O kad susimokėsi, tai nei skausmas sumažės, nei ten kažką labai padės.
Kaip dar sakoma - jei viskas gerai, tai ir bulvių lauke gerai smile.gif
Tikiuosi po gimdymo mano nuomonė nepasikeis ir nesigailėsiu dėl to, kad nesitariau smile.gif
O jei matysiu, kad yra reikalas, tai šiaip kažkuo atsidėkosiu ax.gif
Atsakyti
Mamytės, kraunuosi daiktelius ir pamiršau ar reikia naktinių gimdymui, puodelio, įrankių.
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2009 09 15, 23:17)
Mamytės, kraunuosi daiktelius ir pamiršau ar reikia naktinių gimdymui, puodelio, įrankių.

Gali įsimest, jei maloniau savo, bet kiek žinau viską duoda mirksiukas.gif
Atsakyti
ir dar turiu klausimeli

del aprngos teciui - kur ja galima isigyti Vilniuje? kiek zinau, bet kurioje/kokioje vaistineje jos tikrai nera.
Kur isigyti Trakuose kaip ir aisku, bet gal kas galite nurodyti tiksliai vaistine Vilniuje?

Aciu labai labai
Papildyta:
o as tik dabar pradedu ziurineti ka cia man susideti, ko nesideti. pagalvojau, kad jau pats metas, visgi liko 2-3 savaiteles smile.gif)), paskui gali buti ir per velu
Atsakyti
sekmes,mamytes,Trakuose,cia bediskutuodamos man primenat mano ruosimasi...
Atsakyti
ačiū merginos visoms už sveikinimus, nors ir pavėluotai, nes dar nepripratau prie pasikeitusio rėžimo, tai nėr kada prie kompo prisėsti smile.gif
Atsakyti