Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(Alchemie @ 2009 09 08, 18:55)
neriukas, nu matyt su treciu nelauksi vakaro biggrin.gif sveikinu, manau, kad susitikimas sumazaja buvo labai nuostabus wub.gif

ačiū bigsmile.gif

QUOTE(Laurukasr @ 2009 09 08, 22:28)
Čia jau tikrai galima užpavydėt. Man pirmas, bet gal Dievulis duos greitai ir lengvai  ax.gif

Lengvai ir greitai mirksiukas.gif svarbu nusiteikt geriausiam smile.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2009 09 09, 21:12)
O naktinius gimdymui irgi savo reikia turėt ar duoda? O kaip su įrankiais ir puodeliu? Sorry jei to paties...

naktinius tokius labai sexy duoda, puodelį irgi jei neturi savo, įrankius visad atneša su maistu rolleyes.gif
Atsakyti
labai noriu paklausti ax.gif jau gimdziusiu mamyciu trakuose :

Ar vaikuti is karto po gimdymo duoda mamai "oda prie odos"?
Kiek laiko leidzia pabuti su vaikuciu ?
Ar uzspaudzia virkstele is karto, ar leidzia jai nustoti pulsuoti ?


Atsakyti
neriukas ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(viltrake @ 2009 09 10, 15:58)
labai noriu paklausti  ax.gif  jau gimdziusiu mamyciu trakuose :

Ar vaikuti is karto po gimdymo duoda mamai "oda prie odos"?
Kiek laiko leidzia pabuti su vaikuciu ?
Ar uzspaudzia virkstele is karto, ar leidzia jai nustoti pulsuoti ?


Taip, duoda vaikuti is karto mamai "oda prie odos" ir virkstelei leidzia paciai nustoti pulsuoti jei nori, netgi tetis gali nukirpti, taciau reiktu pazymeti, jog viskas priklauso nuo konkrecios situacijos.
Musu maziukas gime apsivijes virkstele 2 kartus, tad tik gimus vaikui, akusere nieko nelaukdama ja atvyniojo ir is karto uzspaude ir nukirpo, nes buvo gresme, kad vaikutis bus priduses. Tuomet vaiku gydytoja patikrino vaiko bukle, isvale nosyte, pasvere, pamatavo ugi ir tik kai buvo tikra jog su vaikiuku viskas gerai - dave ji nuoguti man ant krutines. Apklojo palutemis ir vaikutis ramiai pragulejo man ant krutines beveik 2val. Na ir, aisku, vaiku gydytoja pridejo prie kruties, kad vaikutis gautu pirmu pienuko lasu. Kad matytumet, kaip vaikiukui buvo gera guleti ant krutines... Jis buvo toks ramus. Tos pirmos valandos yra neikainojamos vaikeliui...

Tuo paciu noriu padekoti medikams, dalyvavusiems gimdyme: nuostabiai akuserei Tatjanai, gyd.Simanaitienei ir vaiku gydytojai Stanevicienei.
Taciau visdelto didziausia darba atliko mano vyras, buves salia manes 10val., padejes istverti visus saremius (dare masazus ir kitus pratimus, kuriuos ismokom per kursus) ir dalyvaves paciam gimdyme.. Mes buvom tikra komanda smile.gif Jei ne jis, net nezinau kiek papildomu jegu butu pareikalaves tas gimdymas, nes medikai nebuna istisai salia - tik retkarciais uzeidavo i gimdykla patikrinti kaip as, kokius parodymus rodo prijungtas aparatas, matuojantis vaiko toniukus ir saremiu stipruma ir daznuma.
Taigi, moterys ir merginos, jei tik yra galimybe - butinai gimdykite su vyrais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 11 rugsėjo 2009 - 01:25
QUOTE(Fantazia @ 2009 09 11, 02:22)

Net ašara nubėgo beskaitant, bet smagu, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 08 20, 10:21)
Per mano gimdyma vedeja atvaziavo apie 3 , o 5.23  as jau turejau mazyle savo wub.gif
tai vat uz tas kelias valandeles visiskai paprasto gimdymo (be jokiu komplikaciju) as jai daviau 700 Lt  blush2.gif



blink.gif blink.gif blink.gif Jūs išprotėjot?...Jūs nepagalvojat aišku apie tas kurios negali tokių pinigų mokėti, bet norėtų susitarti su gydytoja pas ją gimdyti?...Tokiais atvejais jūs gi pačios pripratinat prie tokių aukštų "stavkių"... doh.gif

Ir *****, prieš porą savaičių mačiau tą "iš nemalonios praeities seselę-akušerę", vis dėl to ji dar dirba... doh.gif Nu nieko, jei paklius ji pas mane, tai bus pasakyta "į šitą palatą nekišk nosies".. biggrin.gif Dabar būsiu pikta gimdyvė..
biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 09 11, 16:17)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Jūs išprotėjot?...Jūs nepagalvojat aišku apie tas kurios negali tokių pinigų mokėti, bet norėtų susitarti su gydytoja pas ją gimdyti?...Tokiais atvejais jūs gi pačios pripratinat prie tokių aukštų "stavkių"... doh.gif

Ir *****, prieš porą savaičių mačiau tą "iš nemalonios praeities seselę-akušerę", vis dėl to ji dar dirba... doh.gif Nu nieko, jei paklius ji pas mane, tai bus pasakyta "į šitą palatą nekišk nosies".. biggrin.gif Dabar būsiu pikta gimdyvė..
biggrin.gif


As su niekuo nesitariau ir niekam tokiu sumu nemokejau. Visdelto didziausia darba atlikau as su vyru, o priimti gimdymus tai ju darbas. Tik simboliskai padekojom akuserei, daugiausiai mane globojusiai 4u.gif
O koks seseles-akuseres vardas? Ar bent kaip atrodo? Ne tiek daug ju yra.. Gal ir as prisiminsiu, nes ligoninej prabuvau 6d. (3d. iki gimdymo ir 3d. po gimdymo), tad galejau irgi uztaikyti smile.gif
Atsakyti
Kuo daugiau skaitau jūsų pasisakymų, tuo labiau įsitikinu, kad niekur kitur nenoriu gimdyt.
Atsakyti
Fantazia,
labai dekui uz issamu atsakyma smile.gif

dar paklausiu ax.gif
Ar vaikutis pilvelyje buvo labai judrus ? o galkaip tik labai ramus ?
Manasis labai daug sportuoja, bijau kad gali apsinarplioti virkstele...
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif siųlau visoms gimdyti trakuose 4u.gif , mes su dukryte nuo vakar jau namuose, važivau gimdyti su niekuo nesitarus, bet priėmė super, labai šaunus kolektyvas, gimdymą priiminėjo gydytoja liubove vaitoškienė ir akušerė janina, abi fantastiškos moterys, pagimdžiau dukrytę per 2 valandas, labai esu joms dėkinga, gimdymas įvertintas 10 balų 4u.gif
Atsakyti
geleta sveikinimai 4u.gif wub.gif
man dukryte pirma padejo ant krutines, davem kruti, ji gulejo (kas idomiausia, tai jos gulejimas man nueme nervini drebuli, kuris buvo toks stiprus, kad net dantys barskejo)paskui turmpam paeme pasverti, pamatuoti, apziurejo neonatologe, nes maniske gime labai mazo svorio ir uz 5 min vel ja man atidave wub.gif ir nebesiskiriam wub.gif
Del virksteles nezinau, bet, kadangi vyras nukirpinejo, tai tikiu, kad nustojo ji pulsuoti.
man vyras irgi labai didele pagalba buvo...nezinau kodel, bet vien tai, kad gloste man galva (jokiu masazu man nereikejo ir nenorejau) skausmas lyg ir pamazedavo wub.gif o ka kalbeti apie pagalba, kai ryte nori nuspirpausti ir reikia su kazkuo vaika palikti
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 09 11, 21:33)
sveikos merginos smile.gif siųlau visoms gimdyti trakuose 4u.gif , mes su dukryte nuo vakar jau namuose, važivau gimdyti su niekuo nesitarus, bet priėmė super, labai šaunus kolektyvas, gimdymą priiminėjo gydytoja liubove vaitoškienė ir akušerė janina, abi fantastiškos moterys, pagimdžiau dukrytę per 2 valandas, labai esu joms dėkinga, gimdymas įvertintas 10 balų 4u.gif

Didžiausi sveikinimai, ramių naktelių ir saldaus pienelio.
Atsakyti