Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

QUOTE(rionka @ 2009 09 06, 21:23)
sveikos.Trakuose reikia moketi uz vaistus,pataline ir t.t?????.Nes Vilniuje gimdymo namuose ikainiai ira.Gimdyvei duoda sarasa ka reikia nupirkt.Palutes ir kazkoki skysti ir vaistus ir dar kazka reikia nupirkt unsure.gif


Buvau nuvykus pries dvi savaites pasidomet, tai akusere sake kad reikia turet naktinius, slepetes, rubeliu mazyliui, jei dalyvaus vyras tai jam vienkartini kostiuma is vaistines arba chalata sterilu, ir sau iklotu po gimdymo, daugiau nieko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmmuminukas @ 2009 09 06, 21:47)
Buvau nuvykus pries dvi savaites pasidomet, tai akusere sake kad reikia turet naktinius, slepetes, rubeliu mazyliui, jei dalyvaus vyras tai jam vienkartini kostiuma is vaistines arba chalata sterilu, ir sau iklotu po gimdymo, daugiau nieko...  ax.gif

Kaip šaunu. Vadinasi viską jau turiu thumbup.gif Belieka ramiai laukti termino smile.gif
Dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmmuminukas @ 2009 09 06, 21:47)
Buvau nuvykus pries dvi savaites pasidomet, tai akusere sake kad reikia turet naktinius, slepetes, rubeliu mazyliui, jei dalyvaus vyras tai jam vienkartini kostiuma is vaistines arba chalata sterilu, ir sau iklotu po gimdymo, daugiau nieko...  ax.gif

ir aš jau viską turiu ir jau dienas skaičiuoju smile.gif , merginos, gal kas ant dienų ligoninėj buvot pasitikrinti, kaži kaip ten su vietom skyriuje?bet atvažiuosiu ir neišvarys gi gimdyti į gatvę, priglaus kur nors, jei ir pilnas skyrius bus, ane?
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 09 07, 10:42)
ir aš jau viską turiu ir jau dienas skaičiuoju smile.gif , merginos, gal kas ant dienų ligoninėj buvot pasitikrinti, kaži kaip ten su vietom skyriuje?bet atvažiuosiu ir neišvarys gi gimdyti į gatvę, priglaus kur nors, jei ir pilnas skyrius bus, ane?

Nusiramink. Pamatysi viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Nu va, pasimeciau as.

Apsilankiau, kaip ir zadejau ir kituose GN, buvau Vilniaus GN.

Ir zinote, man patiko

Dabar jauciuosi va taip - doh.gif
Ka rinktis VGN ar TGN, ar VGN, ar TGV, kazkoks kosmaras.....
Atsakyti
QUOTE(rylka @ 2009 09 07, 19:06)
Nu va, pasimeciau as.

Apsilankiau, kaip ir zadejau ir kituose GN, buvau Vilniaus GN.

Ir zinote, man patiko

Dabar jauciuosi va taip -  doh.gif
Ka rinktis VGN ar TGN, ar VGN, ar TGV, kazkoks kosmaras.....



kaip suprtau, buvai Tyzenhauzo lig., ane nea ? g.gif Ar ir visas kitas aplankei ? nejaugi visus vienodai gerai pasirode ?? unsure.gif
Mes su vyru tik iki TGN buvom nuvye ir nebesiblaskome niekur kitur.. nors gal ir reiketu..
Atsakyti
BUvau tik TGN ir VGN, Antakalnyje buvau pries metus, lankiau viena mamyte

Renkuosi butent is siu 2-u GN ir nezinau, neapsisprendziu.

Zodziu, VGN gimdymo palatu berods 8 ir visos jos tokios skirtingos, kaip sakoma, kiekvieno skoniui.

Renkuosi is 2-u, nes gimdysiu 2-a karta ir pabijojau, kad, o kas bus ei nespesiu nuvaziuoti iki TGN smile.gif smile.gif

jei esi apsisprendusi gimdyti TGN, tai ir gimdyk ten, nebesibasykyk. Bet vat jei abeou, tai manau, kad verta apsilankyti ir kituose GN
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 09 04, 17:49)
to ir linkiu  mirksiukas.gif

antras mano gimdymas laabai lengvas - 20 min ir turėjau savo kruopytę bigsmile.gif  mirksiukas.gif


blink.gif 4u.gif nu net uzpavydejau, man buvo 2 val. darbo ir sake tipo lengvai gimdziau, o cia 20 min doh.gif isduok palsapti lotuliukas.gif vaziuosiu trecio gimdyt lotuliukas.gif
QUOTE(geleta @ 2009 09 04, 21:09)
jei planiniam cezariui tai tarčiausi su gydytoja, jei normaliai gimdyti, tai aš su akušere tarčiausi, nes manau didesnę reikšmę akušerė turi, kai natūraliai gimdai smile.gif
Papildyta:



drinks_cheers.gif bet si syki kai gimdziau, tai supratau, akd gydytoja irgi labai svarbu, nes akuere tarese su gydytoja del daugelio dalyku, o kai jau buvo stumimas ir man dingo saremiai, gydytoja kazkaip greitai ir paprastai issprende sita situacija, sukeldama saremi pilvo pagnaibymu, o ilgesnis delsimas butu itakojes vaiko pridusima..aisku gal akusere irgi butu ta padariusi, bet manau, akd gydytoja privalo buti gimdyme 4u.gif

vajkar mes buvome Stantariskiu poliklinikoje mazules sirdute aptikritnti. ir zinot ka, ten svarrios palutes pakloti vaiko apziurai yra deficitas blink.gif doh.gif jie baisiai apsidziauge, kad as turejau savu...taigi galimas daiktas, akd ir Trakuose paluciu, naktiniu keitimas yra ribotas (mane keite naktinius net neistepus ju krauju, o pvz. po dienos as budavau labai suprakaitavusi, tai mielai man pakiesdavo, dabar manau taip nebus g.gif )
Zodziu siulau isimesti keleta savu marliniu paluciu vaikui, del viso pikto
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2009 09 08, 10:13)
blink.gif  4u.gif nu net uzpavydejau, man buvo 2 val. darbo ir sake tipo lengvai gimdziau, o cia 20 min doh.gif isduok palsapti lotuliukas.gif vaziuosiu trecio gimdyt lotuliukas.gif


pernešiojau 5 dienas, nuėjau pasitikrint, o pasirodo jau 6 cm atsidarymas, palaukėm dar iki vakaro, nuleido vandenis ir viskas bigsmile.gif 20 min ir turiu savo džiaugsmą wub.gif gydytoja net nusistebėjo kaip bus jei susiruošiu gimdyt ir trečią tongue.gif
Atsakyti
neriukas, nu matyt su treciu nelauksi vakaro biggrin.gif sveikinu, manau, kad susitikimas sumazaja buvo labai nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neriukas @ 2009 09 08, 11:09)
pernešiojau 5 dienas, nuėjau pasitikrint, o pasirodo jau 6 cm atsidarymas, palaukėm dar iki vakaro, nuleido vandenis ir  viskas  bigsmile.gif 20 min ir turiu savo džiaugsmą wub.gif gydytoja net nusistebėjo kaip bus jei susiruošiu gimdyt ir trečią tongue.gif

Čia jau tikrai galima užpavydėt. Man pirmas, bet gal Dievulis duos greitai ir lengvai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mmmuminukas @ 2009 09 06, 21:47)
Buvau nuvykus pries dvi savaites pasidomet, tai akusere sake kad reikia turet naktinius, slepetes, rubeliu mazyliui, jei dalyvaus vyras tai jam vienkartini kostiuma is vaistines arba chalata sterilu, ir sau iklotu po gimdymo, daugiau nieko...  ax.gif

O naktinius gimdymui irgi savo reikia turėt ar duoda? O kaip su įrankiais ir puodeliu? Sorry jei to paties...
Atsakyti