Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Trakuose (8 tema)

Tęsiam toliau,
sena tema ČIA

user posted image

Gimdykime Trakuose!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fantazia: 06 rugpjūčio 2009 - 21:54
Apie antrą gimdymą tai aš irgi bijau...Buvau jau kaip ir viską užsimiršus, bet dabar viskas kyla į viršų, ir nu tokia baimė kad... blush2.gif Irgi vis patyliukais pagalvoju apie CP... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 08 07, 15:49)
Apie antrą gimdymą tai aš irgi bijau...Buvau jau kaip ir viską užsimiršus, bet dabar viskas kyla į viršų, ir nu tokia baimė kad... blush2.gif Irgi vis patyliukais pagalvoju apie CP...  doh.gif

ir aš bijau blush2.gif , nu nieko, niekur nedingsim, vistiek turėsim pagimdyti smile.gif , sako, jei nuteiki save blogiausiam, visada gerai sekasi, reikia ir mums taip nusiteikti smile.gif , matai, tos kurios gimdo pirmą kartą dar nežino ko laukti ir ko bijoti, o mes jau žinom unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(geleta @ 2009 08 07, 21:51)
ir aš bijau blush2.gif , nu nieko, niekur nedingsim, vistiek turėsim pagimdyti smile.gif , sako, jei nuteiki save blogiausiam, visada gerai sekasi, reikia ir mums taip nusiteikti smile.gif , matai, tos kurios gimdo pirmą kartą dar nežino ko laukti ir ko bijoti, o mes jau žinom unsure.gif

Na, kai pirmą kart man reik gimdyt, tai gąsdina nežinia blush2.gif
Aš norėčiau paklausti tų, kurios neperseniausiai gimdė Trakuose ar duoda naktinukus ar reikia turėti savus ax.gif
Atsakyti
Aš norėčiau paklausti tų, kurios neperseniausiai gimdė Trakuose ar duoda naktinukus ar reikia turėti savus ax.gif
Duoda ten naktinukus,tokius "madingus",kad savu nereiketu tepliot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2009 08 08, 16:40)
Na, kai pirmą kart man reik gimdyt, tai gąsdina nežinia  blush2.gif
Aš norėčiau paklausti tų, kurios neperseniausiai gimdė Trakuose ar duoda naktinukus ar reikia turėti savus  ax.gif

duoda mirksiukas.gif bet as tik gidziau su ju naktiniais, o po gimdymo 2 val praejus iskart savo uzsidejau blush2.gif kazkaip savi arciau kuno blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 08 08, 21:05)
duoda  mirksiukas.gif bet as tik gidziau su ju naktiniais, o po gimdymo 2 val praejus iskart savo uzsidejau  blush2.gif kazkaip savi arciau kuno  blush2.gif

tai aišku su savais maloniau, bet išpurvinti paimti galima ir jų pradžioj, pamenu tokie baisūs jie, platūs, kaip senų bobų, nors jau praėjo 6 metai, gal kitokie dabar smile.gif
Atsakyti
Tokie patys senoviniai ir dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giluzis @ 2009 08 08, 19:46)
Duoda ten naktinukus,tokius "madingus",kad savu nereiketu tepliot  ax.gif



QUOTE(lincia_pincia @ 2009 08 08, 21:05)
duoda  mirksiukas.gif bet as tik gidziau su ju naktiniais, o po gimdymo 2 val praejus iskart savo uzsidejau  blush2.gif kazkaip savi arciau kuno  blush2.gif

Šaunu, nereikės teplioti savų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2009 08 09, 17:12)
Šaunu, nereikės teplioti savų  thumbup.gif



As tai buvau isidejusi savo naktinius, bet taip ne karto ju ir neapsivilkau, man visai tiko ir patiko ligonines smile.gif Keisdavo juos kas diena, tai visai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linafra @ 2009 08 09, 20:18)
As tai buvau isidejusi savo naktinius, bet taip ne karto ju ir neapsivilkau, man visai tiko ir patiko ligonines smile.gif Keisdavo juos kas diena, tai visai  thumbup.gif

ir aš įsimečiau sdavus dėl visa ko, bet gal irgi neteks panaudoti smile.gif
Atsakyti
Na, kaip ir sakė kitos, tikrai duoda naktinius. taip, jie beformiai, bet man visai neblogai buvo ir pirmąją parą - paprašiau slaugutės švarių naktinukų(savų dar nesinorėjo rengtis), tai moteriškė atseikėjo trejus smile.gif - galima nesibaiminti dėl išsitepimo/ pasikeitimo.
Atsakyti